IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sala tronowa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Victor Von Doom


Liczba postów : 42
Join date : 21/05/2017
Skąd : Latveria

PisanieTemat: Sala tronowa    Pon Cze 19, 2017 10:06 pm


Sala tronowa wielkiego i potężnego Doktora Dooma. Jest dużych rozmiarów i jest bardzo dobrze pilnowana przez różnego rodzaju roboty, żołnierzy, kamery i inne ciekawe środki bezpieczeństwa. Znajduje się tu duży tron, który od razu przyciąga uwagę każdego kto wejdzie do środka. Doktor Doom zazwyczaj siedzi na nim wysłuchają meldunków. Tak naprawdę nie otrzymywał tu najważniejszych informacji tylko głównie pełniła ta sala rolę reprezentacyjną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Pani Kar
Kapryśna Pani.rar

Liczba postów : 618
Join date : 10/12/2016
Skąd : Mroczny wymiar

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Wto Cze 20, 2017 2:06 pm


Z Nowego Jorku

Dostanie się tutaj, szczególnie z nieprzytomnym i ubezwłasnowolnionym Stormem, nie było łatwym zadaniem. Monocle musiał stanąć na wyżynach swoich umiejętności, żeby zdołać dostać się na teren państwa Latverii.
Weszli, po uprzednim sprawdzeniu przez roboty strażnicze, do wnętrza ogromnych sal pałacu Latverii. O ile Monocle się powstrzymywał przed specjalnym okazywaniem odczuć, o tyle Hydro Man unosił głowę, podziwiając sklepienie i przepych sali tronowej. W myślach zastanawiał się, czy człowiek tak potężny naprawdę zechciałby pójść z nimi na układ. Ale przecież, byli na tyle potężni, że zdołali napaść i pojmać Storma, jednego z najgorszych wrogów Dooma! To nie było coś, co można było łatwo zignorować.
Obaj mężczyźni stanęli w jeszcze pustym pomieszczeniu. Monocle obejrzał się na Human Torcha, który musiał za nimi podążać.
- Nie odzywasz się niepytany. - poinformował go cicho, po czym spojrzał na Hydro Mana - Ty też nie. - po czym poprawił krawat nowego, droższego garnituru, który udało im się zdobyć i oczekiwał przybycia władcy:

Human Torch:
HP: 80
Energia: 60
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://avengers-assemble.forumpolish.com
avatar
Johnny Storm
Roznieć mój ogień

Liczba postów : 40
Join date : 19/03/2017

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Wto Cze 20, 2017 4:55 pm

W ciszy podążał za mężczyzną, nie myśląc nawet o nieznajomej spotkanej w Pradzie. W ogóle niewiele myślał o wszystkim, rozglądając się po sali tronowej. Nadal ubrany w strój z charakterystycznym F4, zupełnie nie pasował do tego otoczenia pełnego przepychu i pewnej dostojnosci, której naprawdę nie lubił. Pompatyczna dekoracja była zupełnie nie w jego typie. Uśmiechnął się lekko do Monocle'a, dając mu znać, że ogarnia zasady i zaraz zerknął na tron. Wielki tron godny Elżbiety, pani królowej Wielkiej Brytanii i innych angolowych rzeczy. Chociaż... Czy Elżbieta nie wyglądałaby źle na takim tronie? Właściwie na tym się skupił, nie mając na razie żadnych poleceń od swojego zwierzchnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Victor Von Doom


Liczba postów : 42
Join date : 21/05/2017
Skąd : Latveria

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Sro Cze 21, 2017 11:07 pm

Doktor Doom siedział wygodnie na tronie i przyjmował audiencje. Właśnie przyjmował kandydatów na przejęcie ziemi pod uprawę w Latverii.  Musiał się skupić na rozwoju gospodarki swojego państwa,  a szczególnie żywności, by nie dochodziło do klęsk głodu niczym w Azji podczas panowania reżimów totalitarnych. Dobra gospodarka rolna to podstawa.  Nie miał zamiaru tworzyć pańswowych gospodarstw rolnych. Wolał rozdać te ziemie swoim ludziom i po prostu ściągać podatki. Nie chciał ich sprzedawać, bo podczas przetargów jakimś cudem mógłby zainterweniować zagraniczny kapitał,  a jemu zależało na zamożności Latverian. Wszelkich przyszłych właścicieli ziemskich chciał nowocześnie wyposażyć w to co miał Fortunov i chował przed ludem,  oraz to co sam zaczął tworzyć. Doom był samolubny,  ale był też inteligentny, więc wiedział,  że takie postępowanie da mu prędzej czy później duże korzyści. Faktem było,  że kapitalistyczny system prezydencki USA zwyciężył nad komunistycznym systemem nomenklatury partyjnej wprost z ZSRR, a więc idąc tym tokiem rozunowania powinen bardziej naśladować postępowania ekonomiczne USA.
Gdy skończyli się jego poddani przyjmowani na audiencje do sali przybyła grupa interesujących osobników. Victor był bardzo zadowolony z swojej sytuacji. Oto w tej właśnie chwili brak jego miłości i przyjaciel jego wroga tkwił w jego sidłach.  Mógł go wykorzystać jak tylko chciał. A pomysłów miał setki, a nawet tysiące. Ale jednego był pewien: młody Storm musi zginąć.
Odpoczywał na tronie oczekując, aż podejdą by podziwiać jego majestat i przedstawić to co mają do zaoferowania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Pani Kar
Kapryśna Pani.rar

Liczba postów : 618
Join date : 10/12/2016
Skąd : Mroczny wymiar

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Pią Cze 23, 2017 5:14 pm

Gdy tylko pierwsza audiencja została zakończona, mężczyźni podeszli bliżej do samego władcy. Monocle skłonił się dwornie przed Doomem, będąc świadom jego potęgi i możliwości jakie przed nimi stoją.
-Witaj dostojny panie. Widzieliśmy twoje ogłoszenie o tym, że poszukujesz pomocy. - odparł uprzejmie Monocle, znów patrząc w stronę dyktatora.
- Chcielibyśmy złożyć również ten skromny dar, świadczący o naszych umiejętnościach. - jakby nigdy nic wskazał Human Torcha i posłał naprawdę dumny uśmiech. Był bardzo zadowolony z tej zdobyczy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://avengers-assemble.forumpolish.com
avatar
Victor Von Doom


Liczba postów : 42
Join date : 21/05/2017
Skąd : Latveria

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Nie Cze 25, 2017 6:30 pm

Victorowi pod maską powoli podnosiły się kąciki ust w uśmiechu czego oczywiście nikt nie widział. Cieszył się niezmiernie z tego faktu, że to oni ubiegają się o jego uwagę. Właśnie tego oczekiwał on i jego olbrzymie ego. Dalej oparty wygodny o wielki tron nie ruszał się z miejsca. Tylko zaczął powoli swoim gościom w ich sprawie.
-Doktor Doom nie potrzebuje pomocy. Doktor Doom może z niej skorzystać. Będziecie użyteczni w moich planach.
Potem się przyjrzał Stormowi. Co mógłby z nim zrobić. Tak wiele możliwości. Tak dużo do wyjaśnienia.
-Co z nim uczyniliście? Dlaczego nie chce mnie zabić? A raczej pytanie winno brzmieć: dlaczego jest jeszcze żywy? Rozumiem również, że wasza "pomoc" nie jest bezinteresowna.
Czy może pojęliście jak wielkim jestem geniuszem i zostajecie moimi poddanymi?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Pani Kar
Kapryśna Pani.rar

Liczba postów : 618
Join date : 10/12/2016
Skąd : Mroczny wymiar

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Pon Cze 26, 2017 12:34 pm

Zdania o Doomie były podzielone. A nikt tak naprawdę nie wiedział jak podejść do samozwańczego tyrana. Nawet jeśli od czasu do czasu rekreacyjnie napierdalał się z jankieskimi bohaterami, to wciąż nikt nie bardzo chciał naruszyć tej sprawy.
Monocle uśmiechnął się pod nosem. Jego z Doomem łączył jeszcze fakt, że obaj mieli na pieńku z Fantastyczną Czwórką: choć każdy z nich w inny sposób. Najmniej z całą sprawą był powiązany Hydro Man, którego Monocle przekonał do pomocy. Jedynym zmartwieniem nie tak dawnego złodziejaszka było to, by T.A.R.C.Z.A. nie za szybko znów wsadziła go do paki.
- Jest pod wpływem mojej hipnozy. - chyba każdy mógł usłyszeć dobitne zaznaczenie przez mężczyznę swoich zasług.
- Co prawda, trzeba ją co jakiś czas odnawiać, ale póki tu jestem nie będzie to dla mnie żadnym problemem. - dodał usłużnie. Gdy tylko zostało zadane pytanie o potrzeby od razu przeszedł do meritum.
- Ochrony. Twój kraj jest jednym z niewielu gdzie sidła TARCZY nie sięgają aż tak głęboko. Mamy co pe kilka drobnych grzechów na sumieniu... ale nie jest to coś co powinno stanowić problem w pańskim królestwie. - uśmiechnął się do niego i przez chwilę miał ochotę zamordować Hydro Mana, który cicho prychnął na wspomnienie o geniuszu. Ale co tu poradzić, że wodny przydupas nie do końca rozumiał całą sytuację.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://avengers-assemble.forumpolish.com
avatar
Victor Von Doom


Liczba postów : 42
Join date : 21/05/2017
Skąd : Latveria

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Sob Lip 08, 2017 4:33 pm

Doom słuchał słów pary zbrodniarzy. Widać było, że nie tylko on miał duże ego podkreślając swoje zasługi. Jednak może nie, aż tak duże ego i mniemanie o sobie, bo w końcu pokłonili się przed Doomem, oraz złożyli mu propozycję służenia de facto. Problem który przedstawił Monocle nie wydawał się dla Victora niczym poważnym. Johny Storm był przyjacielem Reeda Richardsa, a więc musiał umrzeć. Przyjaciel mego wroga jest mym wrogiem tak rozumował Doktor Doom. Chciał go wykorzystać do maksimum kilku akcji.
-Do jego krwiobiegu wpuścimy nanoboty, które będą przechowywać w sobie śmiertelną dawkę jakiegoś narkotyku. Gdy umrze podczas służbie nam one się aktywują i ujawnią, że był pod wpływem niszcząc jeszcze bardziej PR Fantastycznej Czwórki. Oni musza upaść. Niech lud USA ich rozszarpie i znienawidzi niczym cała ludzkość Adolfa Hitlera.
Zastanowił się nad ich wymaganiami. Nie czekając długo dał im odpowiedź.
-Tak długo jak będziecie wypełniać moją wolę tak długo otrzymacie ochronę w Latverii i inne udogodnienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Pani Kar
Kapryśna Pani.rar

Liczba postów : 618
Join date : 10/12/2016
Skąd : Mroczny wymiar

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Pon Lip 10, 2017 8:41 pm

Szczerze... obaj poczuli się zaskoczeni, że Doom tak z marszu wyjawia im jakie ma plany względem Storma. Ale może to po prostu początkowa faza pomysłów i stwierdził, że zabłyśnie potęgą? .
Odpowiedź na zakończenie bardzo zadowoliła Monocle'a, który uśmiechnął się usłużnie, znów skłaniając głową na naprawdę sporą łaskawość Dooma. Odepchnął więc z ulgą niedawne lęki o tym, że jednak władca nie doceni potencjału drzemiącego w nim i Hydro-Manie.
- Dziękujemy o łaskawy władco. - Może już zakrywało to o lizydupstwo, ale przynajmniej bezpieczniej było się podlizywać niż wyrażać własne zdanie. Szczególnie w obcym, niebezpiecznym państwie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://avengers-assemble.forumpolish.com
avatar
Victor Von Doom


Liczba postów : 42
Join date : 21/05/2017
Skąd : Latveria

PisanieTemat: Re: Sala tronowa    Nie Sie 06, 2017 7:13 pm

Doktor Doom był zadowolony z przebiegu rokowań, a raczej wyznania mu wierności przez przybyszy. Nie chciał dłużej przedłużać tej rozmowy, lecz wolał przejść do konkretów. Wstał z wolna ze swojego tronu. Roboty otworzyły przejście do następnych pomieszczeń ukazując drogę gościom. Vcitor również się tam udał. Kiedy zszedł z podwyższenia zwrócił się do nich.
-Idźcie za mymi tworami. One wskażą wam drogę gdzie poddamy naszego "przyjaciela" operacji.
Następnie dumnym i ciężkim krokiem przeszedł przez drzwi.
z/t
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: Sala tronowa    

Powrót do góry Go down
 
Sala tronowa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Rozgrywki fabularne :: Reszta świata :: Europa :: Latveria :: Zamek monarchy-
Skocz do: