IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Hunter

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hunter
Hunter


Liczba postów : 94
Join date : 22/06/2017
Skąd : Z równoległego wymiaru

Hunter  Empty
PisanieTemat: Hunter    Hunter  EmptySro Kwi 25, 2018 8:42 pm


Stan sesji: Trwa ale już końcówka
Czas: Przeszłość
Miejsce: Liberty Island
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Flash
Opis: Frajer z łukiem, a raczej szanowany bohater, postanowił skoczyć za białym królikiem do jego norki i tak oto wylądował po drugiej stronie lustra. Lub raczej w alternatywnej rzeczywistości... Poza pokonaniem królika musi zrozumieć co się dzieje i jak wrócić do domu, a pomoże mu w tym Szkarłatny Speedster.




Stan sesji: Skończone
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Sala treningowa w bazie Tarczy
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Frajerka z łukiem
Opis: Epogeum frajerskości! Łucznik i łuczniczka spotykają się na sali treningowej. Po chwili rozmowy i popisywania się swoimi umiejętnościami, postanawiają wyruszyć na kawę na miasto i przy okazji skopać kilka tyłków, bo czemu nie?




Stan sesji: Skończone
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Anatherro Castillo
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Frajerka z łukiem
Opis: Frajerski duet z łukami wyruszył na miasto do pewnej pizzerii, gdzie mieli spotkać włoską mafię. Niestety do epickiej batalii nie doszło, bo zostali wezwani na swój pogrzeb większą rybę.




Stan sesji: Trwa
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Baza Tarczy oraz I tak wszyscy umrzemy Sześcian
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Legion Samobójców
Opis: Fury stwierdza, że jego Suicide Squad byłoby o wiele lepsze od tego ze studia DC i postanawia wysłać grupę randomowych agentów na misję samobójczą do Sześcianu. Tanki, Gamma Thinker, Laska zamieniająca się w gazy... Co może pójść nie tak?




Stan sesji: Trwa
Czas: Odrealniona
Miejsce: Tu też umrzemy Degeneration
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Przegrywy
Opis: Ogólnie przyszliśmy, aby tam umrzeć!




Stan sesji: Trwa
Czas: Odrealniona
Miejsce: Crisis on Earth X
Postacie biorące udział: Flash jako Flash i moja skromna osoba, jako Hal Jordan
Opis: Alternatywna wizja świata, gdzie władzę przejęli Naziści. W tym smutnym świecie Ruch Oporu, do którego należy Szkarłatny Speedster, walczy z Nazistami, których reprezentuje tutaj niejako Zielona Latarnia. Czy zmuszony Hal naprawdę odbierze życie Barry'emu?
Powrót do góry Go down
 
Hunter
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór danych o postaciach :: Dzienniki-
Skocz do: