IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pytanie do postaci.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySro Gru 20, 2017 5:46 pm

Why not both?~

Jaki jest Twój stosunek do śmieciowego żarcia?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Gru 21, 2017 4:30 pm

Jak dla mnie źarcie moze byc nawet z kartonu, plastiku i konserwantow póki dobrze smakuje i podgrzewa sie je w mniej niź 3 minuty.


Gdybyś musial zrezygnowac z jednego ze swoich zmyslow, ktory by to byl?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySro Gru 27, 2017 12:02 am

... arrrrgh... ciężko mi rzec. Każdy jest dla mnie ważny... wzrok? Za nic w życiu! Nie oddałbym smaku, węchu, dotyku... chwila! Zmysł odczuwania bólu. Jeśli już. Byłby pomocny. Albo walczyć do smierci, albo wygrać.

Jaka jest twoja wada, którą najchętniej byś zmienił/a?
Powrót do góry Go down
Pied Piper
Pied Piper


Liczba postów : 42
Join date : 07/12/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySro Sty 03, 2018 9:03 pm

Nie mam wad!
No dobrze jakieś mam... Pomyślmy? Może być mniej nadpobudliwą? Przynajmniej ociupinkę.


Wolisz muzykę klasyczną czy może współczesną? Może jakąś inną? Podziel się wyjaśnieniami!
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySro Sty 03, 2018 9:08 pm

Ciężko mi jest wybrać, ale jakbym coś musiała, to raczej muzykę współczesną. Nie ma co tu wyjaśniać, muzykę po prostu się lubi, albo nie!

Jaka jest twoja największa fobia?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyPon Sty 08, 2018 1:11 am

Zostanie zniewolonym... dla mnie byłoby to gorsze od śmierci. Ewentualnie te cholerne pioruny...

Jeżeli miałbyś zginąć, to jak byś chciał umrzeć? (i bez odpowiedzi w stylu "jo nie umrzę, lol".)
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyPon Sty 08, 2018 1:12 am

Razem z bratem. W tym samym momencie. I tak... tak, żeby nie bolało.


Zostajesz królem jakiegoś państwa. Wszystko zależy od Ciebie. Jakie będzie Twoje pierwsze rozporządzenie, wprowadzone prawo?
Powrót do góry Go down
Pied Piper
Pied Piper


Liczba postów : 42
Join date : 07/12/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Sty 11, 2018 8:26 pm

Na pewno jakiś wielki bal! Taki na całe królestwo aby każdy mógł się najeść i napić do syta oraz potańczyć i zabawić się. Taka wielka uroczystość pozwalająca zapomnieć na chwilę o troskach i zmartwieniach. Najlepiej odbywająca się cyklicznie!


Jeśli miałbyś do dyspozycji milion ale nie mógł go wydać na coś tylko dla siebie to co zrobiłbyś z pieniędzmi?
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Sty 11, 2018 9:19 pm

Oddałbym siostrze, to wszystko rozwiązuje.

Przed czym uciekasz?
Powrót do góry Go down
Tessia Harper
Tessia Harper


Liczba postów : 4
Join date : 25/11/2017
Skąd : Sprawdź pod łóżkiem

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyPią Sty 12, 2018 12:53 am

A co mnie goni? >8)

Czy jeśli stoję w miejscu, to jest to równoznaczne z cofaniem się do przodu? A może z pójściem w przód do tyłu? Czy stojąc w miejscu tylko nie stwarzam pozoru pozostania w tym samym położeniu, skoro ruch obrotowy i obiegowy Ziemi i tak mnie w niego wprawia? >8?
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyPią Sty 12, 2018 6:51 pm

Pytanie do postaci. - Page 6 Captain-America-Confused-Reaction-Gif
... to pytanie chyba pozostawię bez odpowiedzi. Tak będzie chyba bezpieczniej dla nas wszystkich. Pomijając fakt, że nie mam pojęcia o czym ty właściwie mówisz.

Gdybyś mógł wybrać jak umrzesz, to co to by było?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyPią Sty 12, 2018 8:35 pm

Na serce, pod biusciasta, seksowna osiemnastolatką dając jej najwspanialszy orgazm w jej życiu.

Ale brnijmy w to. Gdybys mial zaraz umrzec, jakie bylyby twoje ostatnie slowa?
Powrót do góry Go down
Francis Bonnefoy
Francis Bonnefoy


Liczba postów : 19
Join date : 14/10/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyNie Sty 28, 2018 12:44 pm

Imię tej biuściastej nastolatki, pod którą umrę
"Pomocy"
Bez patosu, bez większego przesłania i godne zapamiętania, ale chyba wolałbym żyć aniżeli zostać legendą...

Skoro to temat rzeka...
Co powiedziałbyś/abyś ukochanej osobie, która umierałaby na twoich rękach. Zakładając, że miłość już jej wyznaliście wcześniej.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Sty 30, 2018 10:19 am

"Ciii... Zaraz przestanie boleć.. "

Niekoniecznie radze sobie w takich sytuacjach. Nie ma dobrych słów na takie okazje.

To dalej: Co twoim zdaniem dzieje się po śmierci? W co wierzysz?
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Sty 30, 2018 1:12 pm

Nic się nie dzieje. Nagle po prostu wszystko się kończy, nie ma nic dalej. Zapada ciemność, a później tracisz świadomość i to koniec. Potem jakiś chory pojeb może zacznie bawić się Twoimi zwłokami, ale już tego nie poczujesz ani nie zobaczysz. To wcale nie jest dobry pretekst, żeby bawić się zwłokami, no skądże.

Pociągnijmy to dalej: jak wyobrażasz sobie swój pogrzeb?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Sty 30, 2018 7:15 pm

Dwie osoby - Isabelle, ksiądz. Pusty cmentarz, typowo amerykański. Proste kamienie nagrobne. Byłoby miło gdyby było to lato. Słonecznie, zielona trawa. Albo może nie? Może stary, wiekowy, europejski cmentarz? W Lyonie? Stare grobowce, ponure, porośnięte mchem i bluszczem kamienne anioły? I dwie osoby - Isabelle, ksiądz. I proste czytanie

"Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. 2 Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: 3 orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. 4 Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. 5 Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. 6 Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy."

Trochę mi tego wyszło nie? Oo


To w klimacie, ale nie odbiegając: Zakładając, że dożyjesz starości (Nie), to jak będzie ona wyglądała? Gdzie się widzisz? Jak? Co?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySro Sty 31, 2018 5:13 pm

Jeżeli dożyję? Nie licząc tego, że w każdej chwili może mnie ktoś nie dostrzeli, nie wsadzi do więzienie i nie da kary śmierci to może dożyję.
Ale wracając - nadal będę miłym panem [s]mafiozo[/s] właścicielem nocnego klubu i jako socjopata nie założę rodziny *sadface* i nie będę miał dzieci ze związków. A poza tym, może przeniosę interes do Panamy, czy na Barbados? To by było coś.

Zakładając, że ktoś z was dostanie mutacji, która zniszczy jego wygląd to jakbyście wyglądali z nią i czy nadal prowadzilibyście normalne życie?
Powrót do góry Go down
Solargirl
Solargirl
Radosny promyczek słońca

Liczba postów : 85
Join date : 26/02/2017
Skąd : Z kosmosu!

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySob Lut 03, 2018 7:03 pm

Popękana:
Z początku pewnie byłoby trudno. Nie tylko z powodu oszpecenia urody, co dla dziewczyny jest bolesne, ale samej troski o innych? Nie chcąc ich straszyć wolałabym zostać w domu, ale na pewno z czasem uległoby to zmianie. Dzięki pomocy bliskich udałoby mi się nie tylko polubić "nową" siebie, ale i nauczyć się tego, że chociaż z początku mój widok innych może przerażać, to moja osobowość im wynagrodzi to i się przyzwyczają do wyglądu.


Zbliżają się walentynki i odchodząc od ponurych tematów: Jak miałaby wyglądać twoja idealna randka?
Powrót do góry Go down
Spark
Spark
Flash Demo

Liczba postów : 35
Join date : 29/10/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptySob Lut 03, 2018 9:22 pm

Pokój, świetny film w telewizji, masa jedzenia. Ewentualnie chillout na Netflixa. *Wcale nie zerka na Dick'a*


Skoro już przy walentynkach. Zdarza ci się pisać walentynkowe wierszyki? Co myślisz o tym zwyczaju?
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Lut 06, 2018 1:07 am

Nie piszę wierszy, ale mogę ułożyć piosenkę i nawet ją zaśpiewać dla ukochanej osoby!

Wróćmy do smętów: Jesteś ostatnim człowiekiem na Ziemi. Wiesz, że zbliża się twój koniec. Jakie miejsce odwiedzisz?
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Lut 06, 2018 8:29 am

Wrócę do rodzinnego domu. Przejdę się po uliczkach, którymi łaziłam jako dzieciak, zrobię rachunek sumienia i gdy wreszcie poczuję się bezpieczna i spokojna, strzelę sobie w łeb. Tylko tyle mi zostanie, bo resztę rzeczy, które chcę zrobić w życiu, zapewne zrealizuję dużo wcześniej.

A skoro wracamy do smętów, rzucę czymś banalnym: czy boisz się śmierci? *wyciąga nóż, aby w razie potrzeby sprawdzić, czy delikwent mówi prawdę*
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyWto Lut 06, 2018 8:48 am

Każdy się chyba boi. Nie tyle śmierci co tego co będzie dalej. Co się stanie z rodziną, przyjaciółmi. Kto ich ochroni.

Czego się boisz najbardziej?
Powrót do góry Go down
Kate Bishop
Kate Bishop
Clint Barton

Liczba postów : 19
Join date : 09/03/2018

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Kwi 05, 2018 7:50 pm

Chyba tego, że znów zostanę ofiarą. Albo ktoś stanie się takową z mojej winy.

To może coś mniej dołującego:
Który łucznik jest najbardziej frajerski? Dobra, nie, wszyscy znamy odpowiedź na to pytanie i jest nią Clint.
Gdybyś mógł uratować tylko jedną osobę kto by to był i dlaczego?
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Kwi 05, 2018 7:55 pm

Mama. Tęsknię za nią.
(Oczywiście jeśli mowa o osobach, które już nie żyją. Jeśli chodziłoby o ratowanie kogokolwiek, to zawsze odpowiedzią byłby Pietro.
A co do mamy, chodzi o Maryę. Magda oczywiście jest matką biologiczną, ale jej Wanda nie miała okazji nawet poznać, Maryę zaś pokochała jak rodzoną mamę.)


Czy gdybyś musiał/a kogoś zabić, by uratować ukochaną osobę, zrobił(a)byś to?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 EmptyCzw Kwi 05, 2018 8:23 pm

Nie. Nie mam ukochanej osoby, więc nie miałbym tego dylematu.

Co mogłoby najbardziej cię zranić? Jaki "cios" odczujesz najboleśniej? W co uderzyć by ukłuło?
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Pytanie do postaci. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytanie do postaci.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Wzór Karty Postaci
» Spis postaci zajętych
» Kwiatki z Kart Postaci
» Jaka piosenka pasuje do postaci wyżej?
» Rezerwacje postaci i zgłaszanie przedłużeń o termin KP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: