IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 White Death

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
White Death
Kokainu

Liczba postów : 42
Join date : 24/03/2018
Skąd : [art wykonany dla mnie przez aldevoir dA]

PisanieTemat: White Death    Sob Mar 24, 2018 11:26 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Ida Diemnjanowna Waleriewna

Płeć: Niezaprzeczalnie kobieta. Nie widzę powodu by się nad tym rozwodzić.

Wiek i Data Narodzin: 19.07.1960, 53 lat

Pochodzenie: Swierdłowsk (Jekaterynburg), ZSRR (obecna Rosja)

Rasa: Ulepszony Człowiek

Profesja: Agentka HYDRY

Wzrost:172 cm

Waga: 82 kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość: White Death

Jawność Tożsamości: Tajna; znana wyłącznie ludziom odpowiedzialnym za Project: Winter Soldier

Przynależność: HYDRA; Project: Winter Soldier; Rosyjska Elita Zabójców

Słabości:

^ White jest wyjątkowo podatna na ''resetowanie'' - a przynajmniej bardziej od Zimowego Żołnierza. Żeby pamięć zaczęła powoli wracać musi przebywać dłuższy czas poza komorą. Pierwsze wspomnienia mogą pojawić się nawet po miesiącu i z reguły są mało znaczące dla Idy.

^ W związku z tym gdy przypomina sobie różne fragmenty z swego życia miewa okropne, cholernie ciężkie do zniesienia bóle głowy. Zwykle wspomnienia pojawiają się znikąd, atakują z zaskoczenia. Nagły atak ''nawrotu'' pamięci może przyczynić się do utraty przytomności przy warunkach ekstremalnych (i jeśli będzie to coś ważnego dla samej Idy).

^ Mimo serum wciąż jest człowiekiem. Nie zapominajmy o tym. Zabić może ją każda powszechnie znana metoda (np. pocisk w głowie, nóż w serce, otrucie - chociaż na te jest bardziej odporna, itd).


^ Słowa aktywujące: Jest to dziesięć rosyjskich słów, które w poprawnej kolejności sprawiają, że Ida staje się bezwzględnie posłuszna osobie wypowiadającej je. Traci wtedy świadomość swoich czynów, ot, maszyna do wykonywania poleceń. Efekt mija po kilku godzinach, słowie dezaktywującym lub wypełnieniu misji, o ile ta zakończyła się wcześniej.

семь (siedem)  белый (biały) убийца (morderca) два (dwa) невезение (pech) три(trzy) мотоцикл (motocykl) побег (ucieczka) романтик (romantyczny) восемнадцать (osiemnaście).

^ Słowo dezaktywujące: Znane wyłącznie przez osoby upoważnione do tego, zajmujące się Projektem: Winter Soldier bądź odpowiednio wtajemniczone. Po usłyszeniu go Ida traci kontrolę nad swoim ciałem na około 15 minut, ale wciąż pozostaje świadoma.

Курск

^ Ślepo posłuszna swoim przełożonym. Teoretycznie czyszczenie pamięci nie jest potrzebne, ale to taki środek zapobiegawczy. Na wszelki wypadek, gdyby chciała powtórzyć bunt z 1991 roku.

^ Miewa napady niekontrolowanej agresji, spowodowane efektem ubocznym serum.

^ Nie za bardzo potrafiłaby samodzielnie opatrzyć większości ran.


^  Nie działają na nią wszelkie lekarstwa w dawkach dla normalnego człowieka. Żeby medykamenty zaczęły działać muszą zostać podane w wręcz śmiertelnych ilościach.

^ Ma trudności z nawiązywaniem pozytywnych relacji z ludźmi.

^ Alergia na dynie. Po zjedzeniu potrawy z tym warzywem na ciele Idy pojawia się rumień skórny, a czasami również duszności.

^ Czasami bywa zbyt pewna siebie.

Fizjonomia:
Ida jest wysoką, zgrabną kobietą o niezwykle umięśnionym ciele. Mięśnie widocznie rysują się pod ubraniami, a szczególnie, gdy Rosjanka zakłada swój kombinezon. Ma jasną cerę. W oczy rzuca się duża blizna ciągnąca się przez lewą brew, oko aż po górną wargę. Po przyjrzeniu się można stwierdzić, że została wykonana ostrym narzędziem. Oczy Valerievny są jasnobłękitne i duże. Bardzo często podkreśla je cieniami do powiek i mocną, czarną kredką do oczu.
Ma naturalne, krótkie włosy w kolorze platynowego blondu.
Strój White Death składa się z czarnego kombinezonu aż po samą szyję. Odsłania on całe lewe ramię oraz prawą, bioniczną rękę. Na twarzy nosi maskę z kłami, zasłaniającą kawałek ust. Posiada w niej komunikator, którym może się kontaktować z współpracownikami. Ponadto na lewej dłoni nosi skórzaną rękawicę, odsłaniającą palce.

Cechy Charakteru:

Ida Diemnjanowna Valerievna
Od dziecka była bardziej zamknięta w sobie od rówieśników. Nie przejawiała ochoty do zabaw z innymi, trzymała się bardziej na uboczu. Gdy dorosła prawie nie uległo to zmianie. Wciąż woli obserwować niż być w samym centrum uwagi. Nie zmienił się również fakt, że jest niezwykle spokojna i opanowana, a większość rzeczy przyjmuje na chłodno i nie daje emocją dojść do głosu. Zimny rozsądek potrafi zdusić w niej najgorętsze uczucia. Boi się również ukazywania słabości poprzez wyrażanie głębszych emocji. Stoi obiema nogami na ziemi. Wie czego chce od życia i jak wprowadzić to w życie. Wyrzeka się spraw, z których nie ma żadnego pożytku i wyłącznie marnują jej czas. Dlatego też nie imprezuje i nie wychodzi często do ludzi. Samotność jak najbardziej jej odpowiada. Jest gotowa przyjąć na siebie dużą odpowiedzialność, czasem nawet ponad swe siły. Pewność siebie to jedna z cech, które mogą ją zgubić. Lekceważenie przeciwnika to najgorsze, co można zrobić. Na szczęście Ida jest obdarzona zdrowym rozsądkiem. Cechuje się również wytrwałością. Jest konsekwentna.
Bariera, którą wokół siebie tworzy, nie jest nie do przebicia. Po bliższym poznaniu można stwierdzić, że Ida nie czerpie radości z życia, a wręcz, że jest smutnym człowiekiem. Zrobi wszystko dla osiągnięcia celu. Mimo to nie ma jakieś ''drugiej twarzy'', maski, którą zakłada. Jest zwyczajnie sobą. Tak ukształtowało ją życie.

White Death
Wszystko czego doświadczyła w związku z swą pracą dla HYDRY i KGB przełożyło się na jej charakter. Stała się bezwzględnie posłuszna ludziom, którzy ją przemienili w człowieka, którym dzisiaj jest. Pozbawiona uczuć maszyna, służąca do zabijania. Nie ma żadnych oporów przed wykonywaniem rozkazów. Szczególnie, gdy jest zaprogramowana. Nie dręczą ją najmniejsze wyrzuty sumienia. Miewa również ataki niekontrolowanej agresji.

Akta Biograficzne:

Ida Diemnjanowna Valerievna przyszła na świat w 1960 roku na terenie Związku Radzieckiego, a dokładnie w Swierdłowsku (obecnie Jekaterynburg). Od samego początku wychowywała się bez matki, bowiem ta nie przeżyła ciężkiego porodu. Diemjan, ojciec Idy, nie poświęcał dziecku odpowiednio dużo czasu, co odbiło się na dziewczynce. Była bardziej zamknięta w sobie. W istocie mężczyzna posiadał naprawdę niewiele czasu do opiekowania się córką. Pracował jako jeden z wyższych stanowiskiem urzędników KGB, a po pracy przesiadywał w domowym laboratorium. Ida była niezwykle ciekawa, jak to każde dziecko, co do czego służy, po co, na co, dlaczego. Otrzymywała odpowiedzi, bo to było jedyne, co ojciec mógł jej dać od serca. Czy ją kochał? Prawdopodobnie nie potrafił jej zaakceptować ze względu na wysokie podobieństwo do jego ukochanej. A wiadomo, jak to jest po stracie bliskiej osoby. Podczas gdy Diemjan wyjeżdżał do pracy, Idą zajmowała się młoda kobieta, przyjaciółka ojca - Nastasja. Nastasja Alekseevna była jedną z sowieckich kobiet-szpiegów i wbrew pozorom nie znalazła się w domu tej rodziny przypadkowo. Za zadanie miała dowiedzieć się, co planuje Diemjan w swej prywatnej pracowni, a potem wyeliminować. Wraz z wiekiem Rosjanka pogłębiała więź z Idą, sprawiając jednocześnie, że ta oddalała się od rodziciela, który zresztą coraz częściej nie wracał do domu. Pochłonięty pracą nie zwracał uwagi na to, co działo się w czterech ścianach pokoju Idy. A działo się wiele.
Nastasja prócz dodatkowej edukacji (i nauki gry na skrzypcach) dawała dziewczynie lekcje obsługiwania broni, walki wręcz, szpiegostwa i używania kobiecych wdzięków.Oczywiście wszystko wprowadzała stopniowo. Czym starsze było dziecko celu tym poważniej traktowali ''szkolenie'', które się odbywało. Dlaczego? Zauważyła w tej małej istotce iskierkę, która mogła przerodzić się w wielki płomień. Nie pozwoliłaby zmarnować potencjału, który w niej drzemał. Ponadto otrzymała wskazówki, by posłużyć się jedynym dzieckiem naukowca-urzędnika.
W 1977 roku Nastasja dostała zielone światło do przypieczętowania zadania. Wykorzystała do tego zmanipulowaną Idę. To właśnie ona śledziła ojca, włamała się do jego laboratorium, a potem z zimną krwią ukróciła jego życie jednym, precyzyjnym strzałem między oczy. Wierzyła, że był zły. Przez te wszystkie lata wmawiano jej, że tak było. W istocie jej ojciec podbierał próbki z badań KGB i wykorzystywał swe doświadczenia, dla dodatkowego zarobku. Cały dobytek naukowca spłonął, wraz z domem i laboratorium. Ida została zabrana do Nowosybirska, gdzie miała być poddana dalszemu szkoleniu pod okiem najlepszych i bezwzględnych skrytobójców. Podczas jednego z treningów została okaleczona w twarz.
Mogłoby się wydawać, że młoda kobieta nie wytrzyma psychicznie, albo padnie z wysiłku. Trzymała się jednak bardzo dobrze. Już w 1982 zaczęła wybijać się swą skutecznością, gdy puszczali ją na samodzielne misje. Nie obawiali się o to, że nie wróci lub się zbuntuje. Nastasja doskonale przygotowała młody umysł na propagandę i wbicie bezwzględnego posłuszeństwa. Przyjęła kryptonim ''White Death''.W parę lat znalazła się w piątce Rosyjskiej Elity Zabójców - ludzi z największymi statystykami zabójstw i zamachów w historii HYDRY. Co prawda nie była najlepsza z tej grupy (tym mianem szczycił się Josef ten gościu, co ładnie w CW pobił Wintera, ale to wystarczyło. Ida miała ambicje, które realizowała, zgodnie z oczekiwaniami przełożonych. Doceniono ich i w 1991 roku rozpoczęto odnowiony Project: Winter Soldier, w którym cała piątka brała udział. Do organizmów przyszłych super żołnierzy wprowadzono skradzione przez Winter Soldiera serum Howarda Starka. Przemiany zachodzące w ich ciałach sprawiały niezwykły ból. Vasily Karpov, zajmujący się ów projektem, czuwał nad nowymi jednostkami. Obserwował każdy trening przeprowadzany z Zimowym Żołnierzem. Ku uciesze wszystkich projekt odniósł sukces. Wyszkolone jednostki zdołały pokonać swego nauczyciela. Niestety nie przewidziano skutków ubocznych serum. Podczas jednej z sesji treningowych Josef rozpoczął bunt, do którego dołączyła również Ida w szale agresji. Po tym wydarzeniu zamrożono ją wraz z resztą w bazie na Syberii.
W 2009 roku zostały odnalezione pewne dokumenty dotyczące projektu. Przeglądając akta piątki ''nowszych'' Zimowych Żołnierzy zdecydowano na przewiezienie White Death do bazy sowieckiego odłamu HYDRY znajdującej się w Nowosybirsku. Odmrożono ją i zaznajomiono z nowocześniejszą technologią, by przywrócić ją do służby.
Potencjał Bojowy:

Siła: 3/3/7 [Do 780 kg]
Szybkość: 4/4/10 [W porywach nawet do 60 km/h]
Zręczność: 5/6/6
Wytrzymałość: 3/4/8
Zdolności Bojowe: 5/6/6
Regeneracja: 3/3/8
Celność: 5/6/6
Inteligencja: 3/3/5

Wyposażenie:

Broń:
- Glock 19
- Intratec TEC-38
- SIG- Sauer P226
- CZ Vz. 61 E Skorpion
- Kershaw Secret Agent (dwie sztuki)
- HK PSG1 - snajperski karabin, posiada kolbę o regulowanej długości, oraz teleskopowy celownik optyczny o powiększeniu 6x. Posiada podstawę trójnożną. Wyposażony w urządzenie do cichego zamykania zamka. Niezwykle celny i z całą pewnością niezawodny dla snajpera.
- AN-M14 - granaty zapalajce (pięć sztuk)

Pancerz: Właściwie nie potrzebuje żadnego pancerza, ale zdarza się, że na misje zabiera kamizelkę kuloodporną.Dodatkowo lewe ramie w kombinezonie jest wzmocnione lekkim pancerzem z metalu, zdolnym do odbijania pociski małego kalibru.
Plecak/Ekwipunek Podręczny:
- Zestaw douszny do komunikacji się z współpracownikami.
- Nadajnik pozwalający na zlokalizowanie obiektu po wykonanej misji.
- Zestaw do podsłuchiwania w postaci małych, toczących się kuleczek (5 sztuk kulek).
- Dwa noże taktyczne.
- Kawałek bandaża.

Przechowalnia: Zabójcze pokłady wszelkiej maści broni.

Lokum: Baza HYDRY (Rosja, Nowosybirsk)

Środek Transportu: Porusza się głównie na nogach i motocyklem. Ewentualnie ma podwózkę na miejsce misji.

Pieniądze: -


"They speak thirty languages, can hide in plain sight. Infiltrate, assassinate, destabilize. They can take a whole country down in one night, and you'd never see them coming."


Moce:
W organizmie White Death znajduje się serum Super Żołnierza opracowanego przez Howarda Starka. Podwyższyło ono znacznie siłę, szybkość, zwinność, wytrzymałość, inteligencje i regeneracje kobiety. Spowolniło minimalnie proces starzenia się. Niestety miało swoje wady. W przeciwieństwie do serum stosowanym na Kapitanie Ameryce, nie zostały wzmocnione silne cechy osobowości. Skutkiem ubocznym były ataki niekontrolowanej agresji, dlatego, mimo nawet nieco lepszej sprawności od Winter Soldiera, została uśpiona wraz z pozostałą czwórką osób, biorących udział w Project: Winter Soldier.

Opanowanie Mocy: Nie dotyczy
Zasięg Mocy: Nie dotyczy


Umiejętności:
- Posiada doświadczenie bojowe. Bardzo dobrze posługuje się wszelką bronią palną, białą nieco mniej. Ponadto w walce wręcz jest groźnym, a wręcz zabójczym przeciwnikiem. Wykwalifikowana w różnych sztukach walki. Szkolona przez Winter Soldiera i ludzi z KGB zajmującymi się tajnym projektem.

- Zna trzydzieści jeden języków, którymi biegle posługuje się; w tym rosyjski (jej ojczysty), niemiecki, angielski, francuski, rumuński.

- Potrafi bez problemu wtopić się w tło, szpiegować, infiltrować. Jest wręcz niezauważalna, niewidzialna jak duch. Przenikanie wgłąb organizacji to jej specjalność.

- Mistrzyni w sztuce zabijania. Potrafi zabijać po cichu, bez zbędnych świadków. Głównie dzięki niesamowitym umiejętnością strzeleckim.

- Dobrze rzuca nożami, a przede wszystkim celnie.

- Potrafi grać na skrzypcach. Nie grała na nich naprawdę długo, ale takich rzeczy się nie zapomina.

- Wygimnastykowana. Przeróżne akrobacje nie są jej straszne.

- Prowadzenie różnego rodzaju pojazdów dwuśladowych i czterokołowych.

- Jest w stanie otworzyć większość zamków.

- Potrafi zachować zimną krew w kryzysowych sytuacjach.
Informacje Dodatkowe:

^ Kiedyś lubiła koty na tyle, by jednego potajemnie trzymać w swoim pokoju za czasów dzieciństwa.
^ Nigdy nikomu się nie przyznała do gry na skrzypcach.
^ Jest aseksualna.
^ Uważa, że muszki są gustowniejsze od krawatów.
^ Jednym z najbardziej traumatycznych wspomnień Idy należy zabójstwo własnego ojca (mimo, że nie była z nim szczególnie związana).
^ Jest niepłodna. Naukowcy HYDRY zastopowali progesteron, estrogen i testosteron w organizmie kobiety.
^ Kryptonim ''White Death'' wziął się od bardzo jasnych, niemal białych włosów Idy oraz z faktu, że uwielbiała zimę i to właśnie w tym okresie wykonywała najwięcej zleceń.
^ Jest Rosjanką. A Rosjanie mają to do siebie, że lubią pić. Ida nie jest alkoholiczką zresztą w HYDRZE nikt nie podaje jej takich trunków, ale nie odmówiłaby napicia się wódki.
^ Jeśli dotkniesz Idę, możesz liczyć na złamanie ręki w kilku miejscach. Organizm Rosjanki nauczył się automatycznej samoobrony w kontaktach z ludźmi. Jest to spowodowane częstymi torturami i chłostą za niesubordynacje. Ida kontroluje ten odruch na tyle, by nie podpaść przełożonym.Ostatnio zmieniony przez White Death dnia Nie Kwi 22, 2018 2:02 pm, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
White Death
Kokainu

Liczba postów : 42
Join date : 24/03/2018
Skąd : [art wykonany dla mnie przez aldevoir dA]

PisanieTemat: Re: White Death    Czw Kwi 12, 2018 7:51 pm

Gotowe do sprawdzenia.


HAIL
HYDRA
WHITE
DEATH
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

PisanieTemat: Re: White Death    Sob Kwi 14, 2018 7:20 pm

1. Odbicie arta w poziomie nie jest w tym przypadku dobrym pomysłem, ponieważ mamy sytuację, że na avku postać ma bliznę na lewym oku, a na obrazku w karcie na prawym. Według opisu powinno być to lewe oko, a więc i obrazek w karcie należy odpowiednio zedytować.


2. W Rosji jako drugiego imienia używa się imienia odojcowskiego. W tym przypadku mielibyśmy więc Idę Diemnjanowną Waleriewną. Przy czym kolejna kwestia: musisz się zdecydować na jedną transkrypcję (międzynarodową, angielską lub polską). Obecnie zapisałaś imiona w transkrypcji polskiej, zaś nazwisko w międzynarodowej/angielskiej. Dla przykładu ja zapisałam całość w transkrypcji polskiej.


3. Według podanego rocznika ma obecnie 53 lata, nie 54. 54 będzie miała w lipcu.


4. Przy mieście i kraju, z których pochodzi, dobrze by było dopisać w nawiasie ich aktualną nazwę.


5. W nazwie rasy powinien być "ulepszony człowiek".


6.
White Death napisał:
White jest wyjątkowo podatna na ''resetowanie'' - a przynajmniej bardziej od Zimowego Żołnierza. Żeby pamięć zaczęła powoli wracać musi przebywać dłuższy czas poza komorą. Szacowany czas - prawie dwa dni.

Nie za krótko? W przypadku Wintera mamy co najmniej kilka dni, a to i tak przy silnym bodźcu. Przez ten czas powoli zapełniają się luki w jego pamięci, ale i tak nie wraca do niego wszystko. Bez silnego bodźca zajmuje to koło tygodnia, przy czym są to mało znaczące wspomnienia.


7.
White Death napisał:
Jeśli jesteś osobnikiem płci przeciwnej i dotkniesz Idę, możesz liczyć na złamanie ręki w kilku miejscach. Organizm Rosjanki nauczył się automatycznej samoobrony w kontaktach z mężczyznami. Jest to spowodowane częstymi torturami i chłostą za niesubordynacje. Ida kontroluje ten odruch na tyle, by nie podpaść przełożonym.

Czemu dotyczy to tylko mężczyzn? Wśród naukowców HYDRY, w tym tych zajmujących się Projektem "Winter Soldier", były też kobiety. Poza tym nie jest to słabość. Wystarczy spojrzeć, na to, jakby to streścić: ma odruch samoobrony, ale potrafi go kontrolować.

8.
White Death napisał:
Jest niepłodna. Naukowcy HYDRY zastopowali progesteron, estrogen i testosteron w organizmie kobiety.

Ponownie: nie jest to słabość. Ot, fakt, ciekawostka, dodatkowa informacja o postaci.


9.
White Death napisał:
Jest Rosjanką. A Rosjanie mają to do siebie, że lubią pić. Ida nie jest alkoholiczką zresztą w HYDRZE nikt nie podaje jej takich trunków, ale nie odmówiłaby napicia się wódki.

Po raz trzeci: to nie jest słabość. Lubi alkohol, ale nie jest od niego uzależniona.


10.
White Death napisał:
Idą zajmowała się młoda kobieta, przyjaciółka ojca - Alice. Alice Alekseevna była jedną z sowieckich kobiet-szpiegów i wbrew pozorom nie znalazła się w domu tej rodziny przypadkowo. Za zadanie miała dowiedzieć się, co planuje Diemjan w swej prywatnej pracowni, a potem wyeliminować.

Alice? W sowieckiej Rosji? Przecież z góry widać, że to szpieg. Nikt nie używałby takiego imienia, szczególnie pracując pod przykrywką. Za bardzo zwraca na siebie uwagę.


11. Kwestia z bioniczną ręką jest bardzo naciąga. Po pierwsze zalatuje kalką, jeśli chodzi o Bucky'ego, a po drugie - jest to niepraktyczne. Bucky dostał bioniczną rękę, bo stracił swoją własną. Nie było innego wyboru, by był użyteczny. Za to Idzie mogli dać dodatkowy pancerz, jakieś wspomaganie, równocześnie zachowując wszystkie zalety własnej, prawdziwej ręki. Nikt bez powodu nie ucinałby łapy żołnierzowi. Poza tym przyzwyczajenie się do niej, treningi, opanowanie korzystania z niej... to wszystko zajmuje czas i wyklucza Idę na długi okres. Ponownie - jest to po prostu niepraktyczne.


12. Skoro szybkość masz na poziomie trzecim, Ida nie może rozpędzić się do 60 km/h. Próg tego poziomu to 45 km/h.


13. Ogólnie staty są prawie bliźniacze do tych Bucky'ego i dodatkowo nawet lepsze. Ida, jeśli pozbawić by ją bionicznej ręki, mogłaby być szybsza i zręczniejsza, za to słabsza fizycznie i np. o jeden poziom mniej celna (wciąż jest to wysoki poziom).


14. Co zaś znowu do bionicznej ręki.

White Death napisał:
Urządzenie kamuflujące bioniczne ramię, gdy zajdzie taka potrzeba.

W jaki sposób? Hologram? Sztuczna skóra?


15.
White Death napisał:
Ramię posiada dodatki ułatwiające życie w mieście tzn. zabezpieczenia pozwalające przemieszczać się swobodnie przez bramki wykrywające metal. Dodatkowo działa na wszystko, co ma przy sobie Ida.

Nie, działa tylko na to, co trzyma w bionicznej ręce.


16.
White Death napisał:
Skutkiem ubocznym były ataki niekontrolowanej agresji, dlatego, mimo nawet nieco lepszej sprawności od Winter Soldiera, została uśpiona wraz z pozostałą czwórką osób, biorących udział w Project: Winter Soldier.

Nie dość, że ma ramię niczym Winter Soldier, to jeszcze jest od niego sprawniejsza? Jedyna sytuacja, byśmy się na to zgodzili, to w przypadku, gdybyś z tej bionicznej ręki zrezygnowała (lżejsze ciało, bardziej naturalne, choć za to siła mniejsza).A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
White Death
Kokainu

Liczba postów : 42
Join date : 24/03/2018
Skąd : [art wykonany dla mnie przez aldevoir dA]

PisanieTemat: Re: White Death    Nie Kwi 22, 2018 1:58 pm

Proszę wybaczyć za zwlekanie, ale z telefonu było naprawdę ciężko to edytować (co zresztą widać po ilości edycji posta). W końcu dopadłam do kompa. Zrobiłabym adnotacje co do punktów, ale nie mam za dużo czasu i trochę się w tym pogubiłam. W każdym razie:
1,2,3,4,5 - done, poprawione

6.
Cytat :

Nie za krótko? W przypadku Wintera mamy co najmniej kilka dni, a to i tak przy silnym bodźcu. Przez ten czas powoli zapełniają się luki w jego pamięci, ale i tak nie wraca do niego wszystko. Bez silnego bodźca zajmuje to koło tygodnia, przy czym są to mało znaczące wspomnienia.
Zgodzę się w pełni. Miałam ten punkt edytować, ale najwyraźniej albo zapomniałam, albo nie zapisało, gdy raz wywaliło mi stronę. Poprawione. Co najmniej miesiąc na pierwsze wspomnienia będzie odpowiadający?

7.
Cytat :
Czemu dotyczy to tylko mężczyzn? Wśród naukowców HYDRY, w tym tych zajmujących się Projektem "Winter Soldier", były też kobiety. Poza tym nie jest to słabość. Wystarczy spojrzeć, na to, jakby to streścić: ma odruch samoobrony, ale potrafi go kontrolować.

Done, przeniesione. Wahałam się jak to skonstruować, bo mogłabym zamienić to na słabość, jakby nie patrzeć, ale ostatecznie zostawię tak, jak jest.

8 & 9
Done, przeniesione.

10.
Cytat :
Alice? W sowieckiej Rosji? Przecież z góry widać, że to szpieg. Nikt nie używałby takiego imienia, szczególnie pracując pod przykrywką. Za bardzo zwraca na siebie uwagę
Tutaj popełniłam gafę, bo w tym samym czasie pisałam posta postacią pod owym imieniem, a potem nie zwróciłam na to uwagi. Zmienione.

11.
Cytat :
Kwestia z bioniczną ręką jest bardzo naciąga. Po pierwsze zalatuje kalką, jeśli chodzi o Bucky'ego, a po drugie - jest to niepraktyczne. Bucky dostał bioniczną rękę, bo stracił swoją własną. Nie było innego wyboru, by był użyteczny. Za to Idzie mogli dać dodatkowy pancerz, jakieś wspomaganie, równocześnie zachowując wszystkie zalety własnej, prawdziwej ręki. Nikt bez powodu nie ucinałby łapy żołnierzowi. Poza tym przyzwyczajenie się do niej, treningi, opanowanie korzystania z niej... to wszystko zajmuje czas i wyklucza Idę na długi okres. Ponownie - jest to po prostu niepraktyczne.

Przyznaje się do gafy. Rozmawiałam na ten temat z znajomym i wspólnie doszliśmy do wniosku, że bioniczna ręka nie jest jako tako potrzebna, a jej brak czyni postać ciekawszą. Dziękuje za zwrócenie na to uwagi.

W związku z tym  punkt 14 i 15 uważam za wyjaśniony.

12. Nie zauważyłam. Done.

13 & 16.
Cytat :
13. Ogólnie staty są prawie bliźniacze do tych Bucky'ego i dodatkowo nawet lepsze. Ida, jeśli pozbawić by ją bionicznej ręki, mogłaby być szybsza i zręczniejsza, za to słabsza fizycznie i np. o jeden poziom mniej celna (wciąż jest to wysoki poziom).
16. Nie dość, że ma ramię niczym Winter Soldier, to jeszcze jest od niego sprawniejsza? Jedyna sytuacja, byśmy się na to zgodzili, to w przypadku, gdybyś z tej bionicznej ręki zrezygnowała (lżejsze ciało, bardziej naturalne, choć za to siła mniejsza).

Postanowiłam pozbyć się sztucznych kończyn, bo faktycznie, jest to korzystniejsze. Obniżyłam znacznie siłę, a resztę statystyki zostawiłam tak, jak było. Czy odpowiada?

Dziękuje ślicznie za trud i czas poświęcony na sprawdzenie karty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

PisanieTemat: Re: White Death    Nie Kwi 22, 2018 6:38 pmDla White Death (w kręgu wtajemniczonych):

Ranga: Pogardzana
Punkty: -50

Dla Idy Diemnjanownej Waleriewny:

Ranga: Anonimowa
Punkty: 0


Proszę o uzupełnienie profilu.A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: White Death    

Powrót do góry Go down
 
White Death
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: