IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Morderczy Króliczek [Avatarnia]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
White Death
White Death
Kokainu

Liczba postów : 42
Join date : 24/03/2018
Skąd : [art wykonany dla mnie przez aldevoir dA]

Morderczy Króliczek [Avatarnia] Empty
PisanieTemat: Morderczy Króliczek [Avatarnia]   Morderczy Króliczek [Avatarnia] EmptyPon Cze 04, 2018 6:55 pm

[tu kiedyś będzie ładne logo, ale jestem leniem]

 No więc zakładam avatarnie. Tak. o/ Czasu mam w szmat, z chęcią pobawię się wszelkimi grafikami. Podpisów obecnie nie wykonuje, zdecydowanie wole bawić się avatarami. Mały regulamik;

  1. Trzy zamówienia i stop, dopóki ich nie wykonam,
  2. W przypadku niepodania konkretnego arta proszę o wymogi dotyczące obrazka/zdjęcia. Wszystkie wyszukane przeze mnie prace, nadające się moim zdaniem, wyślę na pw,
  3. Zamówienie wykonuje w ciągu 48h,
  4. Jeden user = jedno zamówienie,
  5. Nie, nie rozdaje ciastek,
  6. Kokainy też nie sprzedaje,
  7. User ma prawo zgłosić avatar do poprawy.



Mały szablonik do zamówienia;
Kod:

[b]Link do zdjęcia/arta:[/b]
[b]Napis główny[/b]:
[b]Napis poboczny[/b]
[b]Ewentualne ruchome dodatki:[/b]
[b]Sugestie i prośby[/b]:

Wyjaśnienie; gify dodaje w zależności od tego, czy chce mi się paćkać i czy mam wystarczająco czasu. Napis główny to napis, który wyróżnia się z reszty tekstu. Wszelkie uwagi mile widziane, bo nie czytam wam w myślach. Mogę zmienić kolor włosów, oczu, jakieś drobne elementy na zdjęciu/arcie.
Przykłady prac:
Morderczy Króliczek [Avatarnia] Strvr4png_qnaseppMorderczy Króliczek [Avatarnia] Outputt9M_qnqrahqMorderczy Króliczek [Avatarnia] KEEPCALMA_qehhsex
Morderczy Króliczek [Avatarnia] OutputdjK_qehharx
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Morderczy Króliczek [Avatarnia] Empty
PisanieTemat: Re: Morderczy Króliczek [Avatarnia]   Morderczy Króliczek [Avatarnia] EmptyWto Cze 05, 2018 1:08 am

No to jedziemy

Link do zdjęcia/arta: Klik, Klik
Napis główny: If you want to get out alive, run for your life. albo coś w tym guście
Napis poboczny

I'm becoming a monster, just like you.
After it all you'll try to break me too
I brought you to life so I can hear you scream.

Ewentualne ruchome dodatki: motyw krwi może jakiś? Ewentualnie mgieł.
Sugestie i prośby: nie kryję, że bardziej mi zależy na avku w stroju, nie obrażę się za dużo, dużo krwi. Większych wymagań nie mam. Ma być mhrocznie i wampirzasto. ♡
Powrót do góry Go down
Rebecca Barnes
Rebecca Barnes
Strażnik Chatboxa

Liczba postów : 144
Join date : 09/03/2018

Morderczy Króliczek [Avatarnia] Empty
PisanieTemat: Re: Morderczy Króliczek [Avatarnia]   Morderczy Króliczek [Avatarnia] EmptyCzw Cze 07, 2018 6:01 pm

Dla Flasha:
Ogólnie rzecz biorąc było ciężko znaleźć ładny, pasujący gif. Co prawda miałam na jeden zamysł, ale musiałabym to sama rysować w nieskończoność. W takim czy bądź innym razie zrobiłam tu trzy wersje jednego zdjęcia. Plik zapisany, w razie poprawek.
Wersje bez dodatkowych napisów:
Morderczy Króliczek [Avatarnia] 33png_qehnapr
Morderczy Króliczek [Avatarnia] 1123png_qehnapx
Ponieważ nie miałam jak cię zagadać, możesz wybrać do którego dodać resztę napisów, chyba, że wolisz pozostać przy tym.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Morderczy Króliczek [Avatarnia] Empty
PisanieTemat: Re: Morderczy Króliczek [Avatarnia]   Morderczy Króliczek [Avatarnia] Empty

Powrót do góry Go down
 
Morderczy Króliczek [Avatarnia]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki :: Avatarnia-
Skocz do: