IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptySob Lut 10, 2018 5:50 pm

Nigdy w życiu jeszcze tego nie robiłam, ale zauważyłam, że wszyscy tu robią podpisy, a avatarów ni ma komu robić, więc oto zjawiam się ja i zgarniam monopol na to.

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  IdG3YLe

Witam w moich skromnych progach! Tylko tutaj można dostać całkiem nowiuśki avatar lub prawdziwą graficzną herezję całkiem za darmo! Rzeczy łatwe robię w parę minut, na rzeczy niemożliwe trzeba chwilkę poczekać, ale wszystko da się zrobić! Zanim złożysz zamówienie, przeczytaj tylko kilka informacji:

1. NIE SZUKAM ZDJĘĆ/ARTÓW. Szanuję swój czas, którego nie mam zbyt wiele. Jeśli chcesz mieć pewność, że dostaniesz coś, co Ci się spodoba i będzie pasować do postaci, dla własnego bezpieczeństwa sam poszukaj sobie obrazka.
2. Nie daję swoich znaków wodnych ani nie każę Ci pisać, że to "dzieło" zostało wykonane przeze mnie, bo Ci ufam i wierzę, iż nie wrzucisz go nigdzie indziej i nie zaczniesz przypisywać sobie zasług.
3. Nie siedzę na komputerze 24/7, a avatary raczej będę robić wieczorami czy jak będę miała chwilkę czasu, więc proszę mnie nie poganiać. Chyba, że będzie widać, iż na śmierć o Tobie zapomniałam, wtedy mnie szturchnij na GG: 24069300.
4. Im bardziej doprecyzujesz, czego chcesz, tym większa szansa, że to dostaniesz. Nie umiem czytać w myślach. Lubię eksperymentować, czasem mnie ponosi, co ludziom nie zawsze się podoba i z góry przepraszam za herezje, nie jestem profesjonalnym grafikiem i nie planuję nim zostać.
5. Zdecydowanie wolę zabawę z rysunkami, ale ładnym zdjęciem też mogę się zająć.
6. Zapłatę przyjmuję w ciasteczkach, przytuleniach i ludzkiej krwi. c:

Kilka przykładów tego, co nadłubałam w ostatnim czasie:
Galeria:

I bardzo krótki formularz:
Kod:
[b]Obrazek:[/b] link do grafiki lub zdjęcia
[b]Informacje:[/b] wszystko, co chcecie, żeby się pojawiło na avatarze. Tekst, ewentualny typ czcionki, jakieś udziwniacze, gify, kolorystyka, co tylko sobie wymyślicie i czego pragniecie


Ostatnio zmieniony przez Corneille dnia Pią Lip 27, 2018 1:56 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Lut 18, 2018 3:23 pm


Obrazek: Klik!
Informacje: No hej. Mam takie ładne coś, elegancko przecięte. W każdym razie, brakuje w tym życia. Właściwie możesz szaleć jak chcesz, może jakieś pioruny, elektryczność na tym? No, oddaję w twoje zdolne łapki. Nie mam żadnych szczegółowych wymogów. Dobrze by jednak było jakby pojawił się jakiś tekst nawiązujący do biegania/uciekania. Albo wierze w niemożliwe. ♡
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Lut 18, 2018 6:41 pm

W bólach i męczarniach urodziłam to:

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  VB0nW12
Kod:
https://i.imgur.com/vB0nW12.gif

Reklamacje przyjmuję, zażalenia też, specjalnie zapisałam milion kopii, żeby móc poprawiać x'd
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Lut 18, 2018 7:32 pm

OMG *-*

Polecam tego allegrowicza i ładnie dziękuję ♡
Powrót do góry Go down
Nyx
Nyx


Liczba postów : 40
Join date : 16/07/2017
Skąd : Z zadupia

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyPią Mar 16, 2018 6:48 pm


Obrazek: https://i.pinimg.com/564x/27/19/1a/27191abbe269fecaf96ccfde44ac7047.jpg
Informacje: Kurde bele, tutaj trochę wymagań będzie... Nie znam twoich możliwości i nie wiem gdzie jest twoja granica. Generalnie, podstawą byłoby, jakbyś dała radę poruszyć ten dym z cygara, by ulatniał się w powietrzu, byłbym wdzięczny. Jeśli to nie jest poza granicą, ruszenie białych fragmentów u dołu byłoby dobre...
I chyba wszystko. Of course, jeśli coś jest niemożliwe, to nie biję za nie wykonanie zlecenia. Jeśli też masz jakiś pomysł na to, nie obrażę się za dodanie, a wręcz prosiłbym o dodanie czegoś, co wymyślisz.
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyPią Mar 23, 2018 6:38 pm

Przyznaję się: w paru kwestiach oszukiwałam i nie trzymałam się wytycznych, ale mam nadzieję, że tak czy siak ujdzie i uznasz to za dodanie czegoś, co sama wymyśliłam. Jeśli nie, zawsze mogę jeszcze pozmieniać ♥️

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  DTZ6wix
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Mar 25, 2018 1:55 pm

Z racji faktu, że twoje avatary zapierają wręcz dech w piersiach:

Obrazek: https://pre00.deviantart.net/9048/th/pre/i/2016/091/2/4/clea_marvel_comics_by_celaoxxx-d9xahwa.jpg
Informacje: szczerze nie wiem na ile mogę sobie pozwolić ale bardzo mi zależy żeby na jej dłoniach było widać fioletową/różową aurę, która delikatnie się porusza. Nie obraziłbym się też, gdy by została tak delikatnie... przycieniona? W sensie, żeby była widoczna, ale światło rozchodziło się właśnie od dłoni i świec. Oczywiście, zrozumiem, jeśli to będzie za trudne lub jeśli zrobisz to inaczej. ;w;
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptySob Kwi 07, 2018 2:34 pm

Wybacz za *hehehe* zwłokę. Prawdę mówiąc, miałam mały problem z ugryzieniem Twojego avatara i póki co zrobienie jeszcze dodatkowo płomienia ze świecy było poza moimi możliwościami i przede wszystkim cierpliwością, ale mam nadzieję, że mimo wszystko jest ok ♥️

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Hu4MY57

Kod:
https://i.imgur.com/Hu4MY57.gif
Powrót do góry Go down
Deathstorm
Deathstorm


Liczba postów : 21
Join date : 22/11/2017
Skąd : Z przyszłości!

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Kwi 15, 2018 2:33 pm

Obrazek: Klik! klik! Klik!
Informacje: Podrzucam kilka zdjęć, oczywiście do wyboru zostawiam ci z którym chcesz się bawić. Potrzebuję nowego avka, najlepiej w jakichś ognistych klimatach, ale za krew na ekranie się nie obrażę. Może jakiś tekst o umieraniu? Ale to też zostawiam tobie. I w sumie lubię eksperymenty, więc oddaję avatar w twoje zdolne łapki (pazurki?).
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Kwi 15, 2018 5:11 pm

Ten Avatar jest po prostu NIE-SAMO-WITY! Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję i normalnie WOWWOWOWWO!
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyNie Kwi 29, 2018 12:58 pm

No witaj ponownie, Flesz. Wcale o Tobie nie zapomniałam, wcale.
Standardowo: w razie zażaleń krzycz!

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  WxnjeWt
Kod:
https://i.imgur.com/WxnjeWt.gif
Powrót do góry Go down
Averith
Averith
Strażnik Chatboxa & Inteligencja 3

Liczba postów : 96
Join date : 20/10/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyPią Maj 04, 2018 12:15 am

Ok, ok siorka to i ja skorzystam, płacę w drogim, kradzionym alkoholu na cb.

Obrazek: tu i tu też
Informacje: Wybierz sobie, który wolisz i zrób co tylko chcesz byleby ona nie wyglądała tak grzecznie! Wpakuj dużo krwi, jakieś diamenciki, które latają sobie w powietrzu i co tam Ci tylko przyjdzie do głowy.
Powrót do góry Go down
Antonio Fernandez
Antonio Fernandez


Liczba postów : 31
Join date : 24/10/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyWto Maj 08, 2018 2:01 am

Obrazek: tutaj.
Informacje: ogólnie to tak. Prosiłabym o wykorzystanie tego tekstu, a prócz tego... hm. Nie wiem, chcę, by było ładnie! Można dodać jakąś krew, krew zawsze jest fajna. No i kolorystyka oczywiście czarno-czerwona, ale żeby zostawić te ładne kolorki, co teraz są. O, najwyżej oczy jakoś podkreślić, ale nie jestem pewna. Najwyżej ponarzekam, że jednak nie. W każdym razie pobaw się. Wierzę w Ciebie. <3
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptySro Maj 23, 2018 7:00 pm

Wybaczcie mi bardzo za oczekiwanie, nie miałam do tego głowy. W razie zastrzeżeń standardowo zapraszam na priv.

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  RVmWw8N
Kod:
https://i.imgur.com/rVmWw8N.png

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  NiR6jeo
Kod:
https://i.imgur.com/NiR6jeo.png
Powrót do góry Go down
Averith
Averith
Strażnik Chatboxa & Inteligencja 3

Liczba postów : 96
Join date : 20/10/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyCzw Cze 07, 2018 7:38 pm

No to tak XD Żeby nie było, że się opieprzasz to dam Ci roboty na dłużą chwilę (chyba, nie znam się!)

WANDA MASZ ZAKAZ OTWIERANIA TYCH LINKÓW BO SPOILERY!!!

*Ok, obowiązek odbębniony.*

Zależałoby mi na tym żebyś jakoś zmyślnie połączyła to z tym albo tym, przy czym możesz zmienić kolor tęczówek na czerwone o ile Ci się chce xD
Ogólnie chodzi mi o to, żeby widać było, że Pride ma faktycznie dwa oblicza: urocze i to drugie (nie mogę pisać otwarcie, bo spoilery D:)
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  EmptyPią Cze 08, 2018 2:49 pm

Skoro Wandzia nie może otwierać, to...

Spoiler:
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty
PisanieTemat: Re: Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"    Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"  Empty

Powrót do góry Go down
 
Avatarnia "Pod Zdechłą Wroną"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Morderczy Króliczek [Avatarnia]
» Wrona zadziobie wróbla [Corn x Becca]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki :: Avatarnia-
Skocz do: