IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 HowToPodpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

HowToPodpis Empty
PisanieTemat: HowToPodpis   HowToPodpis EmptyNie Lis 26, 2017 10:38 pm

Czasami mi się nudzi, a jak mi się nudzi to tworzę. Różne rzeczy. W tym podpisy, a lubię się od czasu do czegoś przydać, więc postanowiłam ukraść trochę roboty Quickowi poudzielać się w tym dziale z moją wesołą twórczością. Podobno jest całkiem niezła, więc co mi tam. c:

Zbiór prac Perso Picasso (w sensie moich):

TROCHĘ BAZOWYCH INFORMACJI:
1. Robię wszystko w wolnym czasie, którego czasami zdarza mi się nie mieć za wiele bo udaję, że mam jakiekolwiek życie. Z reguły jednak staram się wszystko załatwić jak najszybciej; można mnie pospieszać, ale nie agresywnie, bo robi mi się smutno. >:C
2. Jak najbardziej można (a nawet powinno się) zgłaszać do mnie ewentualne uwagi co do poprawienia/zmienienia czegoś w podpisie, jeśli coś nie odpowiada. Nie gryzę za to! Najlepiej od razu po otrzymaniu podpisu, bo z reguły niedługo po wysłaniu, jeśli żadnych uwag nie dostanę - usuwam wersję z warstwami i już nie jestem w stanie za wiele zdziałać.
3. Wszystkie podpisy wykonuję graficznie, nie bawię się w kody, więc jeśli komuś zależy na HTMLowym - odsyłam >TUTAJ<.
4. Byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie mi propozycji, co się na takim podpisie ma znaleźć. Obrazek, cytat, nawet konkretna wizja, jak sobie taki podpis wyobrażacie. Łatwiej mi się pracuje, kiedy dostanę jakiś konkret, ale w razie koniecznej potrzeby poradzę sobie i bez.
5. Oprócz podpisów jako takich - mogę wymazać tło obrazka (patrz: moje podpis i avatar na tym koncie, avatar Gilberta, podpis Zann) i wrzucić go na przezroczystość, pobawić się filtrami, opcjami, avatar jako taki też przerobię. Wszystko jest do dogadania - zależy, czego ode mnie oczekujecie!
6. Jedyną akceptowalną formą zapłaty jest wasza dusza. Ewentualnie jakieś "dzięki", czy coś. Jak wolicie.

Można się do mnie dobijać albo na PW na forum, albo na GG (43988229).
Powrót do góry Go down
 
HowToPodpis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki :: Avatarnia-
Skocz do: