IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Cygański kramik z podpisami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Cygański kramik z podpisami Empty
PisanieTemat: Cygański kramik z podpisami   Cygański kramik z podpisami EmptyNie Lis 26, 2017 4:19 pm

Witaj, strudzony wędrowcze!
Chodź, chodź tu bliżej, może znajdziesz coś, co cię zainteresuje? Spójrz na te wszystkie towary, zachwyć się próbką, obejrzyj i powąchaj, czyż nie są niezwykłe?
Wystawa:

Fascynujące, prawda? Wszystko ręczna robota! I ty możesz stać się właścicielem takiego cudeńka, wyjątkowego, skrojonego na miarę wyłącznie dla ciebie, powiedz tylko słowo...


Regulamin zamówień:

Ach, jesteś zainteresowany? Cudownie, tak, fantastycznie. Chodź więc, wejdźmy tu do środka, omówimy szczegóły umowy...

Kolejka [ZAMKNIĘTA]:


Ostatnio zmieniony przez Quicksilver dnia Nie Sie 19, 2018 9:47 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Cygański kramik z podpisami Empty
PisanieTemat: Re: Cygański kramik z podpisami   Cygański kramik z podpisami EmptySro Gru 06, 2017 7:37 pm

To, ja też się zgłoszę! Bardzo mi się podobają twoje prace, więc... jeśli mogłabym poprosić o dodanie mnie na listę? Przy czym bardzo mi zależało na:

1. By w podpis była wpleciona ta piosenka z zaznaczeniem że chodzi o głos.
2. Pojawił się jeden z gifów z Diane Kruger która użycza swojego wyglądu mojej postaci, może z jakimś napisem? Na przykład mnie bardzo podoba się ten, aczkolwiek zaakceptuję wiele zmian.
3. I jakoś tak nawiązywało do jej relacji ze Strangem ale nie w romantyczny sposób... jeśli można.


Jeśli chodzi o resztę, to niespecjalnie się znam, więc liczę, że bardziej zdolny grafik zdoła to poskładać do kupy.

Mam tylko nadzieję, że podpisując to krwią, nie sprawię że Strange będzie miał kłopoty ;_;

Edit: Znalazłam kilka ślicznych obrazków, które sądzę, że można ładnie wykorzystać, o ten, ten i ten. Może się jakoś przydadzą, bo są, moim zdaniem, całkiem ładne.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Cygański kramik z podpisami Empty
PisanieTemat: Re: Cygański kramik z podpisami   Cygański kramik z podpisami EmptyCzw Gru 07, 2017 12:51 pm

Ja. Chcę. Sygnaturkę. Z moim obecnym gifem najpewniej (Fajnie by było jakby był jakoś... Mniejszy? Przycięty... Nieźle by było gdyby miał zaokrąglone rogi np... Ogólnie w kolorystyczne ponuro - szaro - mroczno stalowej. Jeśli chodzi o napis to albo: "All the other kids with the pumped up kicks,
You'd better run, better run, out run my gun." albo "All the other kids with the pumped up kicks,
You'd better run, better run, faster than my bullet.", a najlepiej jak zmieściłaby się całość!
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Cygański kramik z podpisami Empty
PisanieTemat: Re: Cygański kramik z podpisami   Cygański kramik z podpisami EmptyCzw Gru 07, 2017 6:08 pm

Kolejka ZAMKNIĘTA.
Pozostali, którzy chcieliby złożyć zamówienie, muszą poczekać aż ponownie zostanie ona otwarta (pojawi się post informujący o tym).
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Cygański kramik z podpisami Empty
PisanieTemat: Re: Cygański kramik z podpisami   Cygański kramik z podpisami Empty

Powrót do góry Go down
 
Cygański kramik z podpisami
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki :: Avatarnia-
Skocz do: