IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń avatar i podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptySob Paź 28, 2017 5:04 pm

Avatar: 9/10
Ładny, kolorowy i taki pajęczy alee moje serduszko należy do Venom!Gwen. Niemniej, awatar bardzo ładny i estetyczny.

Podpis: 8/10
Uwielbiam takie kadrowanie, naprawdę je wielbię. Tekst także jest dobry (i jaki prawdziwy), brakuje mi jednak trochę jakichś linków aby wypełnić pustą przestrzeń.
Powrót do góry Go down
Shulkie
Shulkie


Liczba postów : 130
Join date : 19/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptySob Paź 28, 2017 9:31 pm

Okej, nie jestem specjalną fanką DC ale:

Oceń avatar i podpis - Page 3 Flash-1

Avatar 8/10: lubię kadry z komiksów, ale ten mi się niespecjalnie podoba, bo Barry (jeszcze) nie zrobił nic by angstować. Aczkolwiek, lubię dymki, dymki są zawsze fajne.

Podpis: 10/10 czysty, ładny bez specjalnych udziwnień. I like!
Powrót do góry Go down
Solargirl
Solargirl
Radosny promyczek słońca

Liczba postów : 85
Join date : 26/02/2017
Skąd : Z kosmosu!

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyWto Lis 14, 2017 11:35 am

Oceń avatar i podpis - Page 3 JKoXQxU
Avatar: 9/10, bo to naprawdę śliczna Jen i nawet ładna sceneria. Ładnie narysowany sąd. I jakkolwiek lubię kadry z komiksów, tak drażni mnie ucięty dymek...
Podpis: 8/10, bo są śmieszki, które mnie naprawdę bawią! Ale denerwuje mnie nadmiar zielonego, tło mogłoby być inne dla kontrastu. No i chyba zamiast głosu wolę linki do piosenek...
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyWto Lis 14, 2017 12:40 pm

Awatar: 10/10
Jestem tu dla niego! Ładna kreska, urocza super-Kara i bohaterski ale jednocześnie bardzo dziewczęcy image, który jest definicją tej postaci. Pięknie ♡
Podpis: 10/10 za superfriends!
Ładne gify, podoba mi się też czcionka w napisie oraz sam napis.
Powrót do góry Go down
Gilbert Beilschmidt
Gilbert Beilschmidt


Liczba postów : 23
Join date : 12/10/2017
Skąd : Z twojego mokrego snu

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyWto Lis 14, 2017 3:45 pm

Avatar: 6/10, bo ogólnie jest bardzo uroczy jako sam zamysł, ale wykonanie i kreska mi się nie podobają. Barry ma jakaś taką... Krzywą twarz.
Podpis: 4,5/10. Chciałabym dać więcej, ale ten podpis wydaje mi się po prostu... Taki boleśnie zwyczajny. I Savitar którego na forum nie ma, całokształt jest taki... Meh. Lubię udziwnienia!
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyWto Lis 14, 2017 8:19 pm

Avatar: 5/10, Bo: Lubię jak avek ma jakieś tło. To pierwsze. Po drugie mi się opatrzyło bo na NG taki avek miał Uchiha Taizo.


Podpis: 9/10. Podoba mi się. Lubię napis nachodzący dołem na sygnaturkę i rękę wystającą za ramkę i jest broń więc jest pew pew! Nie dam 10 bo drut kolczasty, a jakoś odruchowo jestem na nie i to moje subiektywne odczucie i nie mam pojęcia czemu ale kojarzy mi się w zestawieniu w pistoletem i krwią z obozem koncentracyjnym.
Powrót do góry Go down
X-23
X-23


Liczba postów : 91
Join date : 25/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptySro Lis 22, 2017 4:20 pm

Wcale nie piszę tu by pochwalić się nowym podpisem, gdzieżby.

Oceń avatar i podpis - Page 3 V7pn56A
Avatar: 8/10 Uwielbiam postacie w rynsztunku bojowym, szczególnie, że często ciężko coś takiego zdobyć, ale drażni mnie brak widocznej twarzy.

Podpis: 7/10 Prosty, standardowym i całkiem pasujący choć nie, powinien tutaj pisać fanfica, a nie bronią się bawić! do postaci. Minusuję jedynie za brak relacji i kp wstawionych w forumowe przekaźniki. Ale to moje spaczenie zawodowe
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptySro Lis 29, 2017 9:48 am

Avatar: 10/10 bo bardzo podoba mi się ta realistyczna kreska. Może nie przepadam za krwawymi scenami, a to na szponach Laury to na pewno nie sos pomidorowy, ale ładny kontrast pomiędzy uroczą dziecinną niewinnością, a niebezpiecznym i groźnym gniewem.

Podpis: 9/10 trochę drażnią mnie zbyt szybkie i krótkie gify, które są zapętlone. Ale poza tym D'aww ta smutna Laura po prawej. I podoba mi się jak reszta jest zrobiona, dobra robota graficzna.
Powrót do góry Go down
Amelie Kent
Amelie Kent


Liczba postów : 39
Join date : 09/11/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyCzw Lis 30, 2017 9:50 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 Sr9Ou95
Avatar: 7/10 - wiem że nisko, ale szczerze nie podoba mi się. Ororo wydaje się taka... rozmazana i no... są ładniejsze jej arty chyba, nie szukałam. Aczkolwiek lajkuję za sam koncept groźniejszej strony mutanckiej pogodynki.

Podpis: 7/10 - wszystko czego wymagam + ładna, groźna Storm, aczkolwiek nie ogarniam za bardzo przenośni w tym angielskim fragmencie.
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyNie Gru 10, 2017 4:16 am

Oceń avatar i podpis - Page 3 HlsDfOm
Avatar: 9/10 bo ładny i idealnie opisujący charakter postaci, ale jest jakiś nieopisany szczegół, który po prostu mi się nie podoba...
Podpis: 11/10 bo jest śliczny! I w sumie dla niego tylko wbiłam. Jest ładnie zrobiony, fajne kolory i tekst w tym na środku jest awww! Jako młodsza siostra aprobuje
Powrót do góry Go down
Arrow
Arrow


Liczba postów : 59
Join date : 20/09/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyPon Gru 11, 2017 10:23 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 68-72
Avatar: 8/10
Ładnie, stylowo. Byłaby dysia ale ciężko w dziesiątkę trafić. No naprawdę! Kto zamontował to na samym środku tarczy? ale czegoś jakby brakuje. Więcej mhroku!

Podpis: 9,5/10
Nie lubię tej czcionki i dawno temu wytoczyłam jej wojnę podczas zabawy w grafika. To była krwawa wojna, mnóstwo ofiar po obu stronach... Ale aprobuję gify i sam tekst (zwłaszcza ten środkowy gif. Omg *-*).
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptySro Sty 03, 2018 9:12 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 Feli
Avatar: 8/10
Nie wiem za bardzo. Ogólnie mi się podoba, ale z drugiej strony jakiś taki jest dziwny. Daję mimo wszystko taką ocenę, a nie inną, ponieważ propsuję łuczników. ^^

Podpis: 8/10
Podpis jest moim zdaniem przejrzysty, zawiera fajną czcionkę oraz ciekawy wybór, jeśli chodzi o gify. Brakuje mu tego czegoś, za co spokojnie można by dać 9 lub nawet 10. Tak czy siak, bardzo mi się podoba! ;)
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyCzw Sty 04, 2018 3:45 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 Morhuven

Avatar: 10/10 - oba obrazki są śliczne i nic więcej im do szczęścia nie potrzeba.

Podpis 8/10 - prosto, ale podoba mi się motyw z brakiem zrozumienia dla mutantów, szczególnie takich, którzy nie prezentują się idealnie wizualnie. Jednak czegoś mi w nim brakuje, choć nie jestem w stanie stwierdzić co.

*podpowiem, że jak najedziecie na gif na moim podpisie to zobaczycie magiczną sztuczkę!*
Powrót do góry Go down
Corneille
Corneille
Gruba Wrona

Liczba postów : 172
Join date : 04/11/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyPią Mar 23, 2018 9:16 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 GS2aDwV

Avatar: 6/10 - jest ładny, kolorowy, ale trochę ziarnisty i sprawia wrażenie, jakby ktoś robił zdjęcie arta pod kątem :C

Podpis: 8/10 - turbo szacun dla ludzi, którzy umieją w kody i robią takie fajne rzeczy. Tylko czcionkę jakoś inaczej bym wkomponowała, ale jest supi!
Powrót do góry Go down
Pied Piper
Pied Piper


Liczba postów : 42
Join date : 07/12/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyPią Mar 30, 2018 5:20 pm

Oceń avatar i podpis - Page 3 0Q0GcvB

Avatar: 10/10 ale jakbym mogła więcej to na pewno bym się nie zawahała! Jest niesamowity. Trochę za szary jak dla mnie ale poza tym jest niesamowity. Rusza się! I po prostu estetycznie podoba mi się postać!

Podpis: 9/10 bo jest ładnie zrobiony i nie męczy oczu ale nie lubię takiego typu zestawiania różnych obrazków które mają sugerować postać?
Powrót do góry Go down
Shulkie
Shulkie


Liczba postów : 130
Join date : 19/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 EmptyPon Kwi 02, 2018 10:00 am

Oceń avatar i podpis - Page 3 Fb7lM5K

Avatar: 8/10 jest czytelny i ładny, ale po tych cudach, które już tutaj widziałam, ma się aż ból, że to tylko tyle.

Podpis: 10/10 jest przyjemnie estetyczny, bardzo mi się podoba. No i jest bardzo klimatyczny.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Oceń avatar i podpis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Co mówi twój avatar?
» Ktoś chce podpis?
» Oceń utwór
» Oceń postać i usera!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: