IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń avatar i podpis

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Cze 18, 2017 2:51 pm

Avek: 9/10 bo ładna kreska i podarte ubrania mrau i w ogóle ładnie zrobiony, ale coś nie pasuje mi w jej ustach...

Podpis: 9/10 bo aww Strange i Clea, loff! Ale nie podoba mi się ta starokomiksowa kreska.
Powrót do góry Go down
Margaret Carter
Margaret Carter


Liczba postów : 42
Join date : 09/05/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPią Cze 23, 2017 7:49 pm

Avatar 6/10 bo jest strasznie ciemny, a miło byłoby na tę mordkę popatrzeć. Za podpis natomiast takie 5,5 bo:
a) trochę przykre, że to sam BBcode;
b) ten czerwony, niebieski i żółty to zdecydowanie nie to, co tygryski lubią najbardziej.
Powrót do góry Go down
Red Skull
Red Skull
( ͡卐 ͜ʖ ͡卐)

Liczba postów : 82
Join date : 20/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPią Cze 23, 2017 9:53 pm

Oceń avatar i podpis - Page 2 TB1QnBU

Avek: 9/10 niby nie ma się do czego przyczepić, ale sepia by mi bardziej pasowała klimatycznie do Peggy, a nie czarno-biała klisza.
Podpis: 9/10 wizualnie śliczny, ale za mały. Na starość oczy są już nie te, by widzieć tak małe obrazki i napisy.

Powrót do góry Go down
Margaret Carter
Margaret Carter


Liczba postów : 42
Join date : 09/05/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPią Cze 23, 2017 10:26 pm

Aveczek mocne 10 bo uwielbiam Bonda Craiga, poza tym bardzo mi pasuje w roli Czerwonego, więc chwalę.
No i przyznam szczerze, że piszę głównie po to, żeby zachwycić się cytatem w podpisie bo Adrian Wiśniewski to najcudowniejsza osóbka w Accantusie <3. Mocne 8,5 bo gifek też niczego sobie.
Powrót do góry Go down
Winter Soldier
Winter Soldier
Gwiazdor

Liczba postów : 116
Join date : 30/12/2016
Skąd : Brooklyn/Nowosybirsk

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPią Cze 23, 2017 10:29 pm

Aveczek: 100/10 bo jest super, Pegs jest super I w ogóle loffki <3
Podpis: 1000000/10 *-* kocham
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Cze 24, 2017 3:41 pm

A: 6/10
P: 6/10 (Nie mam zamiaru podać powodów takiej a nie innej oceny. Nikt i nic mnie nie zmusi.)
Powrót do góry Go down
Nathan Renko
Nathan Renko


Liczba postów : 96
Join date : 19/03/2017
Skąd : Z Anglii

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Cze 24, 2017 6:25 pm

Avek takie 8/10. Wiem, jestem facetem, który nie lubi ogromnych... buforów... na artach.

Podpis to 9/10. Do pełni, brakuje tylko linka do relacji
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Cze 24, 2017 6:31 pm

Avek: 7/10 - nie moje klimaty, ale estetycznie
Podpis: 6/10 - Zupełnie nie w moim stylu i no...no jakoś tak.
Powrót do góry Go down
Solargirl
Solargirl
Radosny promyczek słońca

Liczba postów : 85
Join date : 26/02/2017
Skąd : Z kosmosu!

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyCzw Cze 29, 2017 9:27 am

Avek:
10/10 - Przystojny chłopak i dobra jakość. Czego chcieć więcej?

Podpis:
10/10 - Bardzo estetycznie zrobiony. Jest link do KP, jest słodki gif, są i piosenki oraz cytat. Nic dodać, nic ująć!
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Lip 01, 2017 7:50 am

AVEK: 7/10 To nie tak, że nie lubię niezwyciężonych młodych dam w obcisłych wdziankach, ale bardziej odstrasza mnie życiowy optymizm.

PODPIS: 9/10 Wolę zdecydowanie jej agresywniejszą stronę, ale zrzucanie się z dachu z promiennym uśmiechem na ustach też nie jest złe.
Powrót do góry Go down
X-23
X-23


Liczba postów : 91
Join date : 25/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySro Lip 05, 2017 9:20 pm

Avatar: 9/10 Jestem pełna podziwu, że znalazłaś tej postaci ładny avek. Jest śliczny, nawet jeśli występuje w nim szczucie cycem!

Podpis: Bijatyka z Harley i czarno biały song i KP... lajkuję! 8/10
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPią Sie 18, 2017 12:22 pm

Avatar: 6/10 nie podoba mi się kreska. Poprzedni był śliczniejszy. Ogólnie jakoś szarości nie leżą Laurze, ale ładne ma tu włosy. Kocham.

Podpis: 5/10 Trochę za duży gif jak na mój gust i trochę zbyt tak...goło? No ale gif całkiem zabawny.
Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPon Sie 21, 2017 1:11 pm

AVATAR - 8/10. Jest po prostu ładny, no jest Barry, jest bieganie, kreska bardzo w moim stylu, no i to wrażenie rozpadania się czy co to tam miało być... omnomnomnom
PODPIS - 6/10. Niby ładny gif (z kultowym tekstem!), niby ładny cytat, niby linki do piosenek, ale jakoś strasznie chaotycznie to dla mnie wygląda i tak trochę... meh. Nie wiem!
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySro Sie 30, 2017 4:21 pm

Avatar - 7/10 - podoba mi się, ale... nie wiem co powiedzieć. Według mnie szału nie ma.

Podpis - 6/10 - średnio do mnie przemawia i względnie ogarniam symbolikę, ale nadal... tak średnio.
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyCzw Wrz 07, 2017 8:20 pm

AVATAR: 4/10 Ładna kreska, ale do Cliffa mi zdecydowanie nie pasuje, może za bardzo przyzwyczaiłam się do poprzedniego avatara, ale właśnie tak sobie wyobrażałam Giganta, a tutaj... Wygląda jak Sawyer z Lostów.
PODPIS: 6/10 Fajna koncepcja, ale szału nie ma. Gif nie dość, że dość biednie zrobiony to jeszcze coś się zepsuło i na koniec pojawia się ten brzydki czerwony :c (ale plus za brak Nyan Cata!) Mimo wszystko jest to schludnie ułożone i bez zbędnego kombinowania, więc fajnie. Ale brak linku do KP i relacji, a pola w profilu też nie uzupełnione...
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyCzw Wrz 07, 2017 11:44 pm

Avatar: 6/10 ładny, trzeba to przyznać, ale (zawsze musi być "ale"?) ten odcień zieleni (to zieleń? Jestem daltonistą) tak średnio pasuje. Nie wiem, po prostu burzy koncepcję. Srebrny wyglądałby lepiej. Wszystko z dodatkiem srebra wygląda lepiej!
Podpis (i dla niego właśnie zabieram tu głos): 10/10
Te dwa gdy po bokach wydają się być ociupinkę za małe jak do tego na środku, ale ogólnie tak:
- ładnie wygląda całość
- wariacja na temat kultowego tekstu zawsze w cenie
- gify purrfect dobrane
Drażni troszkę ta ramka ale całość jest aww.

Dziękuję, dobranoc.

To ostatnie miłe słowa jakie ode mnie usłyszysz Slowgold, dopóki nie opuścisz HYDRY.
Powrót do góry Go down
Jeanne Foucault
Jeanne Foucault


Liczba postów : 40
Join date : 09/06/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Wrz 09, 2017 1:43 pm

Avatar: 7/10 przepołowiony na pół speedester, na jasnym tle, który próbuje się nie rozlecieć ale kiepsko mu idzie. Jednak sama nie brałabym tego artu na avek.
Podpis: 10/10 - całkiem OK, bez niepotrzebnych udziwnień schludnie i ok ty niby-najszybszy-człowieku-ale-co-sezon-okazuje-się-że-jest-ktoś-szybszy.
Powrót do góry Go down
Ghost
Ghost


Liczba postów : 25
Join date : 19/04/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Wrz 10, 2017 2:53 am

Avatar: 8/10
Na pewno plusik za przezroczyste tło, bo uwielbiam takie. Postać w pełnej krasie, kreska całkiem ładna i trudno się do czegoś przyczepić. Ot, prosty i przyjemny avek! Choć jakiegoś większego szału nie ma.

Podpis: 5/10
Niby gif całkiem spoko, ale jakoś niekoniecznie pasuje mi do Jeanne. Poza tym linki do piosenki i głosu są dość niewyraźne.
Powrót do góry Go down
Diorbhail Hallrdottir
Diorbhail Hallrdottir


Liczba postów : 37
Join date : 21/03/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Wrz 24, 2017 12:16 am

avatar: 8/10, przyjemny avek. W dodatku bardzo podoba mi się stonowana kolorystyka w narysowanej postaci (wszystko do siebie pasuje). Przeszkadza mi tylko tło (to białe), bo się wybija, ale to może coś ze mną jest źle. Uwielbiam też oczy na tym avatarze- ten makijaż oka oh ah! ;u;

podpis: 10/10, to dla niego postanowiłam napisać w tym temacie. Napis pasuje do obrazka i w ogóle ładny cytat. Art kolorystycznie pasuje do słów nad nim, a do tego podoba mi się kreska, więc nie pozostaje nic więcej jak się zachwycać.
(choć rozmiar obrazka mógłby być troszkę mniejszy, ale to tylko taki mój tik do pomniejszania wszystkiego eh meh)
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Wrz 24, 2017 9:31 pm

Avek - 5,5/10 - nie urzeka mnie po prostu. Wygląd aktorki nie do końca wpasowuje się w mój rys estetyczny. Nie chwyta mnie za serce.

Podpis 6/10 - wiele osób patrzy na takie pierdoły jak karty w podpisie, piosenki, tratata. A mnie urzekają ciekawe obrazki, cytaty, a zwłaszcza cytaty. A tu nie ma tego, co mnie urzeka. Strike two!
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Wrz 24, 2017 10:13 pm

Avatar: 7/10
Poprzedni według mnie był lepszy. Bardziej jakby pasował do Cliffa. Ten jest ok, ale to nie do końca mój styl. Coś jakby nie pasuje.

Podpis: 6/10
Fajne oczka i cytat. Tylko że jakoś mi nie pasuje. Mam skłonności do dużej liczby linków i tego mi jakby brak.
Powrót do góry Go down
Solargirl
Solargirl
Radosny promyczek słońca

Liczba postów : 85
Join date : 26/02/2017
Skąd : Z kosmosu!

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Wrz 24, 2017 10:41 pm

Avek: 10/10 bo co prawda męczą mnie te czarne kreski ruchu na twarzy, ale to naprawdę ładny kadr z komiksu! No i Flash ma tutaj naprawdę ładnie narysowane oczy, takie przymrużone... I w ogóle przepraszający Barry jest gkldgjsdlgkj!!!

Podpis: 10/10 bo jest wszystko, czego dusza by chciała do ładnego podpisu! Gif i cytat i linki. Wszystko ładnie ułożone miło wypełnia lukę~ Poza tym jest piosenka ze mną!
Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyPon Wrz 25, 2017 11:49 pm

Oceń avatar i podpis - Page 2 DoRYyPd

Avatar - No tak średnio bym powiedział... ale tak całkiem serio, trochę nie moja kreska (Kara wygląda tutaj wypisz-wymaluj jak lalka z nieskazitelnym licem), choć art sam w sobie całkiem w porządku. No i pocieszny. I jeszcze te dramatycznie powiewające włosy i aureola wokół głowy. /o/ 7/10

Podpis - 8/10 bo mnie urzeka ta Kara-niedoszły-samobójca za każdym razem. Tylko kolorki mi się gryzą, a ja lubię kolorki, więc się będę czepiać i nie dostaniesz dziesiątki. >:C
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptyNie Paź 22, 2017 7:53 pm

Oceń avatar i podpis - Page 2 Gabrys3pn_aqnqwnq
AVATAR: 10/10 Uwielbiam grafiki z przezroczystym tłem, a ta jeszcze kolorystycznie się idealnie wpasowuje do forum. I jeszcze te płatki (liście? zawsze wyobrażałam to sobie jako płatki, ale teraz pomyślałam, że to mogą być też liście) przebijają się czerwienią i ogólnie bardzo artystycznie to wszystko wygląda.

Oceń avatar i podpis - Page 2 Reapurpng_qrhwsqa
PODPIS: 9/10 dałabym 10, ale żeby za bardzo nie słodzić Znowu przezroczyste tło i do tego jeszcze ładne gwiazdy. A tekst cudownie pasuje do postaci. Tylko właśnie tło tego tekstu trochę słabo wyrenderowane, już mogło być wszystko czarne zostawione albo wymazane krawędzie tego prostokąta.
Powrót do góry Go down
Spider-Gwen
Spider-Gwen


Liczba postów : 24
Join date : 23/10/2017

Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 EmptySob Paź 28, 2017 2:27 pm

Avatar: 7/10 Głównie dlatego, że ktoś to narysował i się napracował. Niestety nie jest to avek, który bym wybrała, ale rozbawia mnie w sumie sytuacja w jakiej jest Pietro przedstawiony :D

Podpis: 10/10 Moja ulubiona scena z tego filmu! Każde sceny z QS były świetnie zrealizowane w filmowym uniwersum X-Menów. :) Podoba mi się nie tylko wybór gifów, ale i ogólny wygląd wszystkiego. Nie jest to zbyt skomplikowany podpisik. Nie ma w nim ani za dużo, ani za mało.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń avatar i podpis   Oceń avatar i podpis - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Oceń avatar i podpis
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Co mówi twój avatar?
» Ktoś chce podpis?
» Oceń utwór
» Oceń postać i usera!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: