IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Team Flash

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Team Flash Empty
PisanieTemat: Team Flash   Team Flash EmptyPon Wrz 18, 2017 7:36 pm

Pora w końcu zebrać drużynę! Także poszukuję - bez zbędnych wstępów i przedłużeń - kilku osób. Mam nadzieję, że się znajdą, byłoby bardzo miło. W nagrodę oferuję ciastka.


Team Flash 4-20-fist
Francisco "Cisco" Ramon aka Vibe
Geniusz, który potrafi z niczego zrobić coś naprawdę imponującego. Genialny umysł, właściwie nie ma rzeczy której nie potrafi stworzyć. Przy okazji jest również obdarzony niespotykanym poczuciem humoru oraz kreatywnością, której nie można mu odmówić. Jeśli plusów nadal mało, warto wspomnieć że posiada niezwykłą moc, mianowicie ma wizje oraz potrafi tworzyć przejścia między różnymi miejscami czy nawet wydarzeniami. Wszechświat nie kryje przed nim żadnych tajemnic. Multiwersum także.  

Team Flash Tumblr_noacj3hs4N1sj484uo1_500
Iris West
Córka Joe, z którą Barry praktycznie się wychował. Łączy ich skomplikowane uczucie, którego na razie nie potrafią nazwać w żaden sposób. Iris nie ma żadnych nadprzyrodzonych mocy, przez co Barry obchodzi się z nią trochę jak z jajkiem i bywa nadopiekuńczy. Iris zawsze może liczyć na jego pomoc, nawet jeśli nie wie że to on właśnie jest Flashem.
POSTAĆ ZAJĘTA

Team Flash The%2Bflash%2B28
Jesse Wells aka Jesse Quick
Kobieta-Speedster, która dopiero niedawno nabyła swoje umiejętności. Barry może jej pomóc z nimi, zostać jej mentorem, przyjacielem. Chętnie wprowadzi kobietę w świat bez ograniczeń prędkości, pokaże jej jak korzystać z mocy oraz zabierze ją na pizzę.

POSTAĆ ZAJĘTA

Uwaga. Wszystkie szczegóły można dogadać na priv.


Ostatnio zmieniony przez The Flash dnia Czw Lis 02, 2017 10:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Team Flash Empty
PisanieTemat: Re: Team Flash   Team Flash EmptyNie Paź 22, 2017 2:09 pm

RE:

Team Flash The%2Bflash%2B28
Janice Olivia Yanizeski aka Joystick
Kobieta-Speedster, która dopiero niedawno nabyła swoje umiejętności. Barry może jej pomóc z nimi, zostać jej mentorem, przyjacielem. Chętnie wprowadzi kobietę w świat bez ograniczeń prędkości, pokaże jej jak korzystać z mocy oraz zabierze ją na pizzę. A przy okazji pomoże bronić się przed speedsterem z przyszłości, który chce ją zabić... Same pozytywy posiadania tej postaci! Kanon, ale mało znany, więc można do niego na luzie podejść inspirując się Jesse Quick. Preferowany wygląd to Violett Beane.

Zajęta
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Team Flash Empty
PisanieTemat: Re: Team Flash   Team Flash EmptyPią Cze 08, 2018 8:51 pm

Ponieważ szukanie dobrze mi idzie.


Tornado Twins

Team Flash 78cf6f244bfb3cd84d91194be504280b--the-tornado-legion
Alisa i Asher Allen - dwójka moich cudownych dzieci z przyszłości, niesamowite i urocze potworki, które chcą ratować świat. Rodzinnie mamy gdzieś szanowanie czasu. W ich rzeczywistości jestem bardzo trupem, więc mogę w tych teraźniejszych dla mnie zarówno przeszkolić, nakarmić i kochać swoje dzieci. Nawet mogą mi uratować tyłek.
W teorii to Tornado Twins, ale nie ma wymogu aby to były bliźnięta. Wizerunki bez różnicy, podobnie jak wiek.

REZERWACJA

Powrót do góry Go down

Sponsored content



Team Flash Empty
PisanieTemat: Re: Team Flash   Team Flash Empty

Powrót do góry Go down
 
Team Flash
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» I will try to fix you [Zoom&Flash]
» Troszkę wolniejszy Flash
» Misja - kocykowanie. [Flash & Spark]
» Dumb ways to kill Flash

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Postacie poszukiwane-
Skocz do: