IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń postać i usera!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Maj 24, 2017 10:45 pm

Podobne do gry Kanayi, ale i nie do końca. Oceniamy w skali 1/10 (chyba, że ktoś bardzo chce w innej) i najlepiej, by były jakieś argumenty czemu tak a czemu nie. Let's start!
Powrót do góry Go down
Tony Masters
Tony Masters


Liczba postów : 49
Join date : 19/05/2017

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Maj 24, 2017 11:43 pm

Bohater - 2/10, nie cierpię faceta. Agresywny pyszałek, a do tego kanibal. Nie polecam tego olbrzyma, jest niezdolny do współpracy, wyrażania uczuć i uszanowania przestrzeni osobistej innych graczy. Ale generalnie konsekwentny jest w swoich deluzjach, to trzeba przyznać (+1 punkt).

User - 8/10, szanuję człowieka. Odpisuje w tempie i zabawia na czacie. Elastyczny, kontaktowy, ma poczucie humoru.
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 2:05 pm

Bohater 7/10 - Taskmaster zwykle był mi mocno obojętny, ot kolejny wróg Spider Mana, z całkiem interesującymi umiejkami, ale nic ciekawego. Po przeczytaniu KP, zrobiło mi się go nawet szkoda i przyjemnie jest dowiedzieć się o nim czegoś więcej dlatego dostał +2 punkty do oceny.

User 8/10 - sympatyczny, można normalnie pogadać i nie muszę się martwić o to jak dobierać słowa. Wydaje mi się, że wspólna fabu byłaby naprawdę przyjemnym przeżyciem, aczkolwiek na razie się pewnie o tym nie przekonam.
Powrót do góry Go down
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 3:19 pm

Postać 3/10 - Po prostu nie trawię postaci tak krystalicznie czystych i nieskazitelnych. Aż mnie po prostu coś swędzi jak widzę tego Marvelowskiego Paladyna - obrońcę wdów i sierot.

User 10/10 - Inaczej bym się nie tułał za nim od jednego forum do drugiego.
Powrót do góry Go down
Shulkie
Shulkie


Liczba postów : 130
Join date : 19/03/2017

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 3:30 pm

Postać 6/10 - nigdy jakoś mnie mutanty nie interesowały, a Logana kojarzyłąm tak samo jak 90% społeczeństwa.Plus jeden za film Logan, gdzie dostałam feelsami w bebechy.

User - 10/10 - gdybym nie lubiła, nie ciągałabym go po tych wszystkich forach, szukając odpowiedniego miejsca dla dziwnych szipów.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 3:35 pm

Postać - 8/10. Ciężko mi powiedzieć, bym nie lubił Shulkie. Lubię jej osobowość, a także taką trywialną rzecz jak wygląd. No i... lubię takie buldożery pokroju Hulka i Thinga.

User - 8/10 lubię z nią pisać, zarówno jak chodzi o fabułę jak i komunikatory. Ciężko mi podać konkretny powód.
Powrót do góry Go down
Ghost Rider
Ghost Rider
Okultystyczna Safanduła

Liczba postów : 63
Join date : 08/03/2017
Skąd : Z piekiełka

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 3:45 pm

Postać 1,5/10 - Nie ma chyba bardziej denerwującego dupka niż Cliff. To wielka sztuka stworzyć kogoś tak irytującego, bym piany dostawał na samo jego pojawienie się na czacie! To 1,5 tylko za wyrazistość, której nie mogę odmówić.

User 5/10 - Bo to... Bezpieczne. Dałbym 4 ale tu nie chodzi o to by kogoś obrazić czy urazić. Po prostu mamy zbyt odmienne poglądy w... Każdej dziedzinie jak sądzę. I tylko dlatego. Jest jakby moim przeciwieństwem.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 4:56 pm

Postać 8/10, bo lubię śmieszków-nieogarów z mHroczną drugą stroną i smutną historią. Postać dobrze zrobiona w komiksach i dobrze poprowadzona fabularnie przez usera, więc nie mam za bardzo nic do zarzucenia.
User 8/10, bo... bo tak? Sympatyczny, zabawny, z dystansem do siebie, no i da się pogadać, nawet mimo pewnych różnic w światopoglądzie! Ogólnie polecam.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyCzw Maj 25, 2017 9:45 pm

Postać 5,5/10 - nie uważam, że zła ale nie chwyta mnie za serce. Na pewno uważam ją za dobrze zrobioną, ale tak to... nie odczuwam wobec niej nic szczególnego. Nie mój typ postaci. No i osobiście wizja niezabijającego krwiopijcy tez mi się podoba średnio, ale co kto lubi.

User - 8/10 - gada się dobrze, poza tym twierdzę, że kleci dobre posty. No, jeszcze nie było dane mi z tą osobą napisać jakiejkolwiek sesji. A szkoda!
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 3:26 pm

Postać: 3/10
Dupek, ale nie zjadł Sin, a mógł! Poza tym podziwiam determinację w dążeniu do unicestwienia ludzkości. Mocno aprobuję.

User: 8/10
Zdarza się mieć odmienne poglądy, ale ogólnie całkiem sympatyczna osóbka. Nie lubię się rozpisywać, więc niech tyle starczy.
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 5:52 pm

Postać: 5/10 - nie miałam okazji poznać bliżej, dlatego ocena jest niska.
User: 7/10 - intrygujący, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 6:06 pm

User 6/10 - ogólnie sprawia wrażenie fajnej osóbki, ale zbyt mało interakcji jak na razie by dać inną opinię

Postać 5/10 - nie chwyciła mnie a serce i nie ciekawi zbytnio, ale nie jest zła. Choć... jest minus za wygląd, w którym nei podoba mi się kilka rzeczy
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 6:23 pm

(Wygląd? *patrzy na swoje odbicie* Na geny nie mam wpływu. *uśmiecha się*)
POSTAĆ: 6-/10 - może za wcześnie na takie wnioski, ale inteligentny ten pyskaty gigant. Niestety w fabule nie spotkałam jeszcze tego pana, ale na pewno nie nudziłabym się w jego towarzystwie. Minus za zbyt dużą chętkę na ludzkie mięso.
USER:6+/10 - uwielbiam ♥ oczywiście jego rozmowy z pewnym aniołem. Sprawia wrażenie osoby sprytnej i oczytanej, umiejącej pisać zgrabne, trafiające w sedno złośliwe uwagi.

Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 6:39 pm

POSTAĆ 6/10, bo fajna, ale trochę... nie mój typ, mimo wszystko? Ale prowadzona dobrze, więc zasługuje przynajmniej na tę szóstkę.
USER 7/10, trochę sobie stalczę od czasu do czasu i wydaje się bardzo w porządku!
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 7:10 pm

Postać: 10/10
Wielokrotnie już mówiłam, jak bardzo lubię Gabrysia. Choć postać bazowana na innym uniwersum, świetnie przeniesiona do realiów Marvela. Poza tym... to tak biedny, skrzywdzony człowiek, który jednak wciąż zachował część swojego uroku (oraz dostał dużą dozę "uroku" innego rodzaju) i który był tak kochanym człowiekiem, że teraz na myśl o tym aż serce się kraja. No i oczywiście - w fabule prowadzony wyjątkowo dobrze. Mogłabym pisać dłużej, ale nie chcę, by ktoś dostał cukrzycy!

Userka: 10/10
Co tu dużo mówić? Osoba ze specyficznym poczuciem humoru, pełna energii i pomysłów, nawet jeśli będzie się upierać, że jest inaczej. Pozytywna menda, z którą można pogadać na każdy temat; pośmiać się, pofeelsować i pofazować. Wbrew pozorom dojrzała na swój wiek, tolerancyjna i wyrozumiała, ale szczera. Czasem ma swoje humorki, ale to jak każdy! Poza tym co chwila wymyśla świetne postaci, które mają bogatą osobowość i historię. No i cóż. Jedna z moich najbliższych przyjaciółek (dobra, teraz już ktoś zdecydowanie dostanie cukrzycy).
Powrót do góry Go down
Winter Soldier
Winter Soldier
Gwiazdor

Liczba postów : 116
Join date : 30/12/2016
Skąd : Brooklyn/Nowosybirsk

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 7:47 pm

Postać: 6/10
Nie mój typ postaci, w sensie uważam, że za dużo mocy dla zbyt młodej osoby, ale raczej dobrze prowadzona, także szóstka się należy.

User: 7/10
Każdemu zdarzają się gorsze dni, a ja mam zwyczaj na takie trafiać. Nie do końca się dogadujemy, ale raczej siódemka nie powinna nikogo skrzywdzić. Ogólnie sprawia wrażenie inteligentnej osóbki, ale jakoś nie ma czasu nigdy na dłuższe rozmowy o ulubionym poecie czy filozofie.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 8:05 pm

Postać: 6/10
Prowadzenie jest ekstra, ale ja Zimówki nie lubię. Chociaż trochę bardziej przez Ciebie.

User: 10/10
One of my favorite humans, so nie da się ocenić inaczej. Świetny towarzysz do wszystkiego i opiekun mojego dzieciakowego tyłka. Najlepsze plany z nią. Podobny humor do mnie, więc nie okrzyczy mnie, że jestem świrem, kcy.
Powrót do góry Go down
Tony Masters
Tony Masters


Liczba postów : 49
Join date : 19/05/2017

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySob Cze 03, 2017 8:45 pm

Postać: 7/10 - bo mało ludzi docenia Supermena, a tutaj jeszcze mamy ciekawą reinterpretację/inspirację w zupełnie innym klimacie. Może dałbym i ósemkę, ale nie napotkałem jej jeszcze in-game.

User: 7/10 - bo wydaje się sympatyczny, ale dużo interakcji to nie mieliśmy.
Powrót do góry Go down
Nathan Renko
Nathan Renko


Liczba postów : 96
Join date : 19/03/2017
Skąd : Z Anglii

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyNie Cze 04, 2017 12:49 pm

Postać takie 6/10 Pomysł nie oryginalny, a równocześnie opakowany oryginalnie jakoś.

User 9/10. Można się pośmiać, można pogadać poważnie. No i te jego utraczki z doomem...
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyNie Cze 04, 2017 12:55 pm

POSTAĆ 8/10 - anioł, nic dodać nic ująć.
USER 9/10 - może ktoś powie, że wysoko, że zawyżone oceny się nie liczą, ale mam to gdzieś. Uwielbiam czytać, słuchać, rozmawiać. Uwielbiam spotykać tego anioła na Chatboxie i mam nadzieję na jakąś fabułę. Kiedyś, kto wie. Może szczęście mi dopisze. Poza tym inteligencja i kultura osobista na wysokim poziomie.
Powrót do góry Go down
Tony Masters
Tony Masters


Liczba postów : 49
Join date : 19/05/2017

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptyNie Cze 04, 2017 1:06 pm

Postać: 7/10 - wydaje się ciekawa, wygląda fenomenalnie, ale w komiksach tylko mi mignęła i nie jestem pewien, w jakim stopniu ją znam.
User: 8/10 - współpraca i dogadywanie różnych spraw to czysta przyjemność. Tylko czekam, żeby razem ukręcić jakąś fabułkę.
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Cze 07, 2017 10:49 am

POSTAĆ: 7/10 - polubiłam Taska po serialu "Ultimate Spiderman". Duży podziw dla samej postaci i sposobie działania. Poza tym to świetny partner sparingowy dla Domino!

USER: - podobnie jak pan na górze. Jak na razie większej konwersacji nie było, ale nie oceniam po paru zdaniach. Muszę tylko zmotywować go do wspólnej fabuły. //Zaraz, zaraz! Ty czekasz Task? Ja czekam! No to które z nas miało zacząć fabułę? *patrzy niewinnymi oczętami w stronę pana Taska*
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Cze 07, 2017 11:14 am

Postać: Domino! Słabo znam, ale z tego co mi mignęła gdzieś w tle, sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Panna z pistoletem, Cmon. To musiało być dobre, dlatego: 8/10

User: Kilka szybkich interakcji na CB, trochę za mało rozmów ale wydaje się sympatyczna i w porządku.  Myślę że 8/10 nikogo nie skrzywdzi.
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Cze 07, 2017 7:39 pm

Jake Wilder - 6,5/10 - całkiem ciekawy koncept postaci, ale nie chwyta mnie za serce. Gdyby nie motyw reinkarnacji to postać nie byłaby wiele więcej od typowego szaraka.

User - 8/10 miło mi się gada, chociaż czasami niekoniecznie dochodzimy do porozumienia i w pewnych punktach mamy inny tok myślenia. A poza tym moim zdaniem dobrze pisze, zwłaszcza Zimówką.
Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! EmptySro Cze 07, 2017 7:46 pm

POSTAĆ - 4/10. Nie przepadam za Cliffem i nie podoba mi się jego podejście, jak dla mnie przesadzone nawet jak na złola. Denerwujący bywa ten jego czysty hejt na całą ludzkość i hipokryzja, ale dostaje czwóreczkę za moce jako takie i za historię.
USER - 8/10. Szczerze mówiąc czasami mnie denerwuje, ale... ostatecznie bliźniak to bliźniak i podobieństwo w wielu kwestiach zobowiązuje! Poza tym fajnie się z nim rozmawia i wcale nie gryzie ani nie połyka w całości. c:
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Oceń postać i usera! Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! Empty

Powrót do góry Go down
 
Oceń postać i usera!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Oceń utwór
» Oceń avatar i podpis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: