IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Oceń postać i usera!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Neena Thurman

Liczba postów : 164
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Czw Cze 08, 2017 10:12 am

POSTAĆ: 7/10 być może nisko, ale należy pamiętać, ze to też najemnik! Konkurencja nie śpi! Jeśli chodzi o historię postaci mogę powiedzieć, że jest wyważona. Dwie tragedie z których ta druga miała największy wpływ na postać. Mamy też przemianę i krwawą zemstę. //W mojej skromnej opinii zemsta jest uzasadniona. Dlatego czekam na "głębsze zatracenie się we własnej zemście i to szaleństwo, które powoli będzie pochłaniać Żniwiarza wraz z każdym kolejnym popełnionym morderstwem.

USER: 6/10 tu ocena jeszcze niższa, ale moim zamiarem nie było krzywdzenie użytkownika. Przyjemność wymiany zdań miałam tylko raz a to zdecydowanie za mało aby ocenić osobę. Może kiedyś szczęście mi dopisze i zatracę się w najemniczej konwersacji z Gabrielem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 70

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Czw Cze 08, 2017 2:10 pm

POSTAĆ: 6/10 - nie bardzo jeszcze rozumiem do końca Neenę, ale wydaje się być naprawdę przesympatyczna! Nie licząc faktu, że jest najemniczką i tak trochę złodziejką?

USER: 8/10 - nie znam cię za dobrze, ale podoba mi się, że chciałaś ze mną prowadzić fabu! ^.^ I chyba nawet nieźle nam idzie... chyba ;;
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Renko

Liczba postów : 87

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Czw Cze 08, 2017 6:02 pm

Postać: Nie ukrywam, to taki 7/10. Lubię magów, ale niestety, z charakteru wydaje się taka... miła, dobra... taka babcia (nie osiedlowa!)

Użytkowniczka: Nie znam cię, to się wypowiem. Takie 5/10, bo neutralne idealne po środeczku,
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cliff Rosswell
Dobry Samarytanin

Liczba postów : 145

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Czw Cze 15, 2017 11:03 am

USER: 7/10 - nawet lubię kolesia, ale nie gadamy za dużo i tak dalej.

POSTAĆ - 6/10 - plus za wygląd i umiejki. Jednak charakter dla mnie mało doprecyzowany, historię uważam za bardzo średnią i całokształt to takie MEH. Ten wątek z Larą za serce też mnie nie ujął.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 70

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Sob Cze 17, 2017 10:01 am

Postać: 1/10 gdybym spotkała na fabule, najchętniej bym jakoś skrzywdziła (przepraszam ;_;). Po prostu frustruje mnie jego zachowanie, charakter i po prostu nie lubię go bardzo!

User: 8/10 choć nie miałam za bardzo możliwości gadania, to wydaje się fajny... choć czasem ciężko mi się zorientować kiedy mówi za siebie a kiedy za swoją postać ><
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cliff Rosswell
Dobry Samarytanin

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Sob Cze 17, 2017 12:27 pm

Postać - 6/10- - taka... trochę za cukierkowa? Może i trochę urocza, ale to naiwne stworzonko jakoś bardzo do mnie nie trafia. Plus za wygląd, charakter wg. mnie jest średniawy a historia jest taka... taka meh.

User - 6/10 - Wybacz Cleoś, że dałem niższą ocenę niż ty mi. Jednak.. bardzo rzadko mieliśmy styczność, nie połapałem się jaka faktycznie jesteś i w ogóle. Ciężko dać mi wyższą ocenę w tej sytuacji, ale... wydaje mi się, że by była jakbyśmy mieli styczność częściej!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mon-El

Liczba postów : 63

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Wto Cze 20, 2017 9:04 pm

Postać 7/10 - uważam, że Cliff to pomysłowa postać i fajnie się z nim dogadać jak się ludzi nie szanuje i się samemu nie jest człowiekiem. Można się z nim posprzeczać i pokłócić, poobrażać, do koloru do wyboru.

User 8/10 - no lubię człowieka, znaczy jak można kogoś lubić na forum. Fajnie się z nim gada zazwyczaj, lubię, że nie traktuje wszystkiego poważnie, ale czasem to jak grochem o ścianę, przynajmniej tak zaobserwowałam, bo sama to nie mam żadnej chęci tłumaczenia coś komuś na siłę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitty Pryde

Liczba postów : 22

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Sob Cze 24, 2017 1:51 pm

POSTAĆ - 6/10, bo za bardzo nie znam, ale ogólnie wydaje się w porządku, więc tak. Lajkowałabym ewentualne szipowanie z Karą, wtedy spokojnie skoczyłabym wyżej!
USER - 7/10, też za bardzo nie znam, ale z moich czujnych obserwacji wynika, że sympatyczne stworzenie. Aprobuję mocno, więc zostawiam tę siódemkę.

Just like a classic fairy tale. We're all gifted with powers... for which we each pay a price.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Flash
Never on time

Liczba postów : 68

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Pią Wrz 29, 2017 3:25 am

Dzisiaj szaleję ze skreśleniami i ożywiam to co martwe! Mam tę moc, mam tę moc!

Postać: 7/10
Co prawda X-menele to nie moja bajka i nadal nie ogarniam kanonów, ale Kitty ma smoka! I jest przeuroczo wykreowana na forum. Stąd też siódemeczka dla tej pani.

User: Masz dysię.
Ogólnie polecam mocno jak ktoś potrzebuje coś załatwić odnośnie forum. Poza tym, chociaż nie rozmawiamy często to kiedy jednak, podziwiam ten optymizm w podejściu do wszystkiego jak każdy pesymista jestem pod wrażeniem. Miła, pomocna i radosna osóbka. Dostaniesz jeszcze serduszko, kto zabroni bogatemu? o ♡

The Fastest Man Alive

Battle song ||Run Barry, run! ||Super Friends ||Come running home to you ||

Being alive means running.
Running from something, running to something or someone.
And no matter how fast you are, there are some things you can't outrun.
Some things always catch up with you.

Karta Postaci || Relacje ||

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cliff Rosswell
Dobry Samarytanin

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Sob Wrz 30, 2017 8:38 pm

Postać 5/10

... wybacz. Ale każdy zna moje poglądy odnośnie postaci "wzorowanych", których nie lubiłem, nie lubię i lubić nie będę. I nikt się nie musi ze mną zgadzać, ale dla mnie to trochę obraza dla własnej kreatywności. Choć potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie lubią takie postacie.

Użytkownik 8/10

Dobrze się dogadujemy, powiedzmy. Nie rozmawiamy nader często, ale nie nadajemy na skrajnie różnych falach. Nie zgadzaliśmy się w niejednej rzeczy, ale nie zauważyłem, by to wywołało między nami większe spięcia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   

Powrót do góry Go down

Oceń postać i usera!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2