IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Oceń postać i usera!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyCzw Cze 08, 2017 10:12 am

POSTAĆ: 7/10 być może nisko, ale należy pamiętać, ze to też najemnik! Konkurencja nie śpi! Jeśli chodzi o historię postaci mogę powiedzieć, że jest wyważona. Dwie tragedie z których ta druga miała największy wpływ na postać. Mamy też przemianę i krwawą zemstę. //W mojej skromnej opinii zemsta jest uzasadniona. Dlatego czekam na "głębsze zatracenie się we własnej zemście i to szaleństwo, które powoli będzie pochłaniać Żniwiarza wraz z każdym kolejnym popełnionym morderstwem.

USER: 6/10 tu ocena jeszcze niższa, ale moim zamiarem nie było krzywdzenie użytkownika. Przyjemność wymiany zdań miałam tylko raz a to zdecydowanie za mało aby ocenić osobę. Może kiedyś szczęście mi dopisze i zatracę się w najemniczej konwersacji z Gabrielem.
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyCzw Cze 08, 2017 2:10 pm

POSTAĆ: 6/10 - nie bardzo jeszcze rozumiem do końca Neenę, ale wydaje się być naprawdę przesympatyczna! Nie licząc faktu, że jest najemniczką i tak trochę złodziejką?

USER: 8/10 - nie znam cię za dobrze, ale podoba mi się, że chciałaś ze mną prowadzić fabu! ^.^ I chyba nawet nieźle nam idzie... chyba ;;
Powrót do góry Go down
Nathan Renko
Nathan Renko


Liczba postów : 96
Join date : 19/03/2017
Skąd : Z Anglii

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyCzw Cze 08, 2017 6:02 pm

Postać: Nie ukrywam, to taki 7/10. Lubię magów, ale niestety, z charakteru wydaje się taka... miła, dobra... taka babcia (nie osiedlowa!)

Użytkowniczka: Nie znam cię, to się wypowiem. Takie 5/10, bo neutralne idealne po środeczku,
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyCzw Cze 15, 2017 11:03 am

USER: 7/10 - nawet lubię kolesia, ale nie gadamy za dużo i tak dalej.

POSTAĆ - 6/10 - plus za wygląd i umiejki. Jednak charakter dla mnie mało doprecyzowany, historię uważam za bardzo średnią i całokształt to takie MEH. Ten wątek z Larą za serce też mnie nie ujął.
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptySob Cze 17, 2017 10:01 am

Postać: 1/10 gdybym spotkała na fabule, najchętniej bym jakoś skrzywdziła (przepraszam ;_;). Po prostu frustruje mnie jego zachowanie, charakter i po prostu nie lubię go bardzo!

User: 8/10 choć nie miałam za bardzo możliwości gadania, to wydaje się fajny... choć czasem ciężko mi się zorientować kiedy mówi za siebie a kiedy za swoją postać ><
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptySob Cze 17, 2017 12:27 pm

Postać - 6/10- - taka... trochę za cukierkowa? Może i trochę urocza, ale to naiwne stworzonko jakoś bardzo do mnie nie trafia. Plus za wygląd, charakter wg. mnie jest średniawy a historia jest taka... taka meh.

User - 6/10 - Wybacz Cleoś, że dałem niższą ocenę niż ty mi. Jednak.. bardzo rzadko mieliśmy styczność, nie połapałem się jaka faktycznie jesteś i w ogóle. Ciężko dać mi wyższą ocenę w tej sytuacji, ale... wydaje mi się, że by była jakbyśmy mieli styczność częściej!
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyWto Cze 20, 2017 9:04 pm

Postać 7/10 - uważam, że Cliff to pomysłowa postać i fajnie się z nim dogadać jak się ludzi nie szanuje i się samemu nie jest człowiekiem. Można się z nim posprzeczać i pokłócić, poobrażać, do koloru do wyboru.

User 8/10 - no lubię człowieka, znaczy jak można kogoś lubić na forum. Fajnie się z nim gada zazwyczaj, lubię, że nie traktuje wszystkiego poważnie, ale czasem to jak grochem o ścianę, przynajmniej tak zaobserwowałam, bo sama to nie mam żadnej chęci tłumaczenia coś komuś na siłę.
Powrót do góry Go down
Shadowcat
Shadowcat


Liczba postów : 37
Join date : 23/03/2017

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptySob Cze 24, 2017 1:51 pm

POSTAĆ - 6/10, bo za bardzo nie znam, ale ogólnie wydaje się w porządku, więc tak. Lajkowałabym ewentualne szipowanie z Karą, wtedy spokojnie skoczyłabym wyżej!
USER - 7/10, też za bardzo nie znam, ale z moich czujnych obserwacji wynika, że sympatyczne stworzenie. Aprobuję mocno, więc zostawiam tę siódemkę.
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptyPią Wrz 29, 2017 3:25 am

Dzisiaj szaleję ze skreśleniami i ożywiam to co martwe! Mam tę moc, mam tę moc!

Postać: 7/10
Co prawda X-menele to nie moja bajka i nadal nie ogarniam kanonów, ale Kitty ma smoka! I jest przeuroczo wykreowana na forum. Stąd też siódemeczka dla tej pani.

User: Masz dysię.
Ogólnie polecam mocno jak ktoś potrzebuje coś załatwić odnośnie forum. Poza tym, chociaż nie rozmawiamy często to kiedy jednak, podziwiam ten optymizm w podejściu do wszystkiego jak każdy pesymista jestem pod wrażeniem. Miła, pomocna i radosna osóbka. Dostaniesz jeszcze serduszko, kto zabroni bogatemu? o ♡
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 EmptySob Wrz 30, 2017 8:38 pm

Postać 5/10

... wybacz. Ale każdy zna moje poglądy odnośnie postaci "wzorowanych", których nie lubiłem, nie lubię i lubić nie będę. I nikt się nie musi ze mną zgadzać, ale dla mnie to trochę obraza dla własnej kreatywności. Choć potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie lubią takie postacie.

Użytkownik 8/10

Dobrze się dogadujemy, powiedzmy. Nie rozmawiamy nader często, ale nie nadajemy na skrajnie różnych falach. Nie zgadzaliśmy się w niejednej rzeczy, ale nie zauważyłem, by to wywołało między nami większe spięcia.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Oceń postać i usera! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oceń postać i usera!   Oceń postać i usera! - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Oceń postać i usera!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Oceń utwór
» Oceń avatar i podpis

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: