IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Slayer

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Slayer


Liczba postów : 2
Join date : 23/09/2018

PisanieTemat: Slayer   Nie Wrz 23, 2018 6:02 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko:
San Cho Sung

Płeć:
Mężczyzna

Wiek i Data Narodzin:
21.02.1984 (30)

Pochodzenie:
Kowloon Walled City/Hong Kong

Rasa:
Mutant

Profesja:
ex-Przestępca, obecnie jedynie alkoholik, złodziej i jako czym społeczny eliminuje pomniejszych przestępców.

Wzrost:
170cm

Waga:
72kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość:
Slayer

Jawność Tożsamości:
To skomplikowane. Interpol i Chińska policja go znają, jednak poza nimi nikt.

Przynależność:
Cywil

Słabości:
- prawie-Alkoholik - uzależnienie od alkoholu, nad którym panuje. On musi pić, żeby egzystować i aby móc spać. Co prawda jeszcze nie ma napadów delirki, jednak jeżeli nadal będzie zagłębiać się w nałogu, to ich dostanie. Po alkoholu jednak jest zdecydowanie lepszym kierowcą (a przynajmniej tak mu się zdaje)
- Rozbicie psychiczne - ma depresję, zaniżoną samoocenę i skłonności do agresji psychicznej. Gdy przejrzał na oczy i uświadomił sobie co robił zaczął tracić wiarę w siebie, przez co postrzega się jako "żywą broń". Nie zależy mu na nikim, ani niczym. Chce jedynie pić i zapić się na śmierć.
- Strach przed wymiarem sprawiedliwości - boi się Chińskiego wymiaru sprawiedliwości, bo wie, że jeżeli go złapią, to zabiją.
- Strach przed własną triadą - to samo, co przy wymiarze sprawiedliwości. Niby jest uznany za zmarłego, jednak ciała nie odnaleziono.
- Nikotyna - musi palić, żeby żyć. Robi to całkowicie podświadomie i odruchowo. Pali cały czas bez względu na miejsce i czas, co czasem ratuje mu życie, a czasem wprowadza w kłopoty.
- Daje się łatwo manipulować - chcąc odkupić stare winy chce być dobrym człowiekiem, więc zrobi wszystko, aby nim być. Jeżeli jakakolwiek organizacja uargumentowała swoją rację w sposób sensowny, to on by to łyknął i przyłączyłby się do nich.  
- Problemy ze snem - gdy zasypia zaczynają dręczyć go wyrzuty sumienia, przez co nie może spać. Jedynym lekiem na to jest alkohol.
- Cierpi na zaburzenia borderline i depresję - z jednej strony ucieka od ludzi, a z drugiej chce mieć kogoś tylko dla siebie. Sprawia też sobie ból będąc prawie-alkoholikiem.

Fizjonomia:
Nie jest on osobą, która rzuca się w oczy - raczej miniecie go w tłumie, bez zwracania uwagi, co często wykorzystuje. Jest on dość wysportowany, umięśniony - choć bez przesady - i sprawny fizycznie. Krótko obcięte czarne włosy i brak zarostu oraz małe czarne oczy nie wyróżniają go z pośród innych Azjatów. Jedynym, co stanowi jego znaki szczególne jest tatuaż pod dolną wargą przedstawiający cztery szpony - które są najbardziej widoczne. Resztę tatuaży ma na klatce piersiowej i plecach, są one w identycznej stylistyce - ciemne i przestawiające ostre kształty.

Cechy Charakteru:
Jego charakter jest dość specyficzny - zazwyczaj zamknięty w sobie i stojący w cieniu, a z drugiej pewny siebie i chcący pokazać się z jak najlepszej strony. Nie stara się na siłę pokazać światu, nie chce błyszczeć i być na widoku - woli spokojnie stać w cieniu i obserwować rozwój wydarzeń, lub wykonywać polecenia szefa. Doświadczenia życiowe sprawiły, że stał się on skryty cichy, przesadnie opanowany i zaczął bać się własnych uczuć - stara się ich nie okazywać, a jeżeli już to są one zdawkowe. Z pozoru jednak jest całkowicie wyprany z uczuć - zwykle przyjmuje pozę zimnego i obojętnego na świat, choć tak na prawdę jest osobą empatyczną i uczuciową. Jedną z niewielu rzeczy, które go denerwują jest odkrycie jego drugiej - tej nie-złej strony. Mimo, iż jako zabójca z łatwością przychodzi mu pozbawienie życia, to zazwyczaj dręczą go wyrzuty sumienia. Zwykle nie od razu, jednak kumulują się one i w pewnym momencie uderzają w jego psychikę, a on dręczony nimi sięga po alkohol. Zdaje on sobie sprawę ze swoich słabości, jednak nie jest w stanie ich przezwyciężyć - czy może raczej nie chce, bo nauczył się z nimi żyć. Jego skryty charakter połączony z opanowaniem i brakiem skrupułów czynią z niego dość dobrego wojownika, jak i szpiega. Ma jednak problemy z nawiązywaniem relacji międzyludzkich - z jednej strony stara się pokazać innym z jak najlepszej strony, a zarazem nie potrafi nikomu zaufać, czy wzbudzić w sobie wyższych uczuć. Zdaje on sobie sprawę, że może ranić takim zachowaniem innych, jednak nie jest w stanie go zmienić, co buduje w nim jeszcze większą frustrację i zdenerwowanie własną osobą. Dlatego też obrał - swoim zdaniem - najlepszą drogę, wykonuje jedynie rozkazy i stara się nie przywiązywać do nikogo. O ile to pierwsze przychodzi mu z łatwością, tak to drugie już nie - fakt, nie ufa nikomu, jednak gdzieś w podświadomości ma on ogromną potrzebę przynależności do jakiejś grupy, czy po prostu miłości, której nigdy nie zaznał. Jeżeli ktoś zdoła dotrzeć do którejś z tych potrzeb jest w stanie nim manipulować - co działo się podczas jego przynależności do triady.
Trzeba też przyznać, że zdobyte doświadczenie nauczyło go pewnego rodzaju prostej psychologii. Potrafi on odczytywać mowę ciała i określić, czy dana osoba jest w stanie pociągnąć za spust, czy jednak blefuje.

Akta Biograficzne:
Nędza, bród, smród i nędza - tak najłatwiej określić jego dzieciństwo. Urodził się w miejscu, które siedliskiem tego wszystkiego, a mianowicie Kowloon - miasto osiedle. Starał się on jakoś radzić, zważywszy na to, że jego rodzice byli zawodowymi narkomanami. Całe dnie plątał się on po ciasnych i brudnych uliczkach Kowloon. Spotykał on tam masę różnych dziwnych ludzi - samozwańczych magów, uzdrowicieli i  triadę. Najbardziej jednak lubił chodzić do miejscowego nauczyciela. Nauczycie był to człowiek pochodzący z byłej Francuskiej jurysdykcji Hong Kongu. Tam nauczył się czytać, pisać po mandaryńsku i angielsku. Człowiek ten był również członkiem miejscowej triady - werbował on dzieci i wykorzystywał do różnych interesów - głównie jako kurierów. W wolnych chwilach San lubił przesiadywać na dachach obserwując samoloty. Marzył wtedy, że zdoła wyrwać się z tego syfu. Okazja, a raczej przymus ku temu natrafił się dość szybko. W 1994 rząd Chin nakazał zniszczenie Kowloon. Wtedy uciekając trafił do równie brudnej dzielnicy Hong Kongu. Tam zetknął się z prawdziwą Triadą. W wieku dwunastu lat wpadł w bójkę z grupą nastolatków, wtedy też objawiła się jego moc. Gdy jeden z nich zadał mu cios, nagle z jego ciała wyszły kolce, które przebiły napastnika. Na początku był tym lekko przerażony, jednak nauczył się to kontrolować. Gdy skończył szkołę od razu wstąpił w szeregi mafii widząc w tym jedyną i słuszną drogę. Odkrył też zachodnią muzykę, a szczególnie upodobał sobie Hardcore Metal. Ze względu na swą moc i umiejętność bycia niewidzialnym w tłumie stał się likwidatorem. Likwidował on wszystkich wrogów mafii. Po pewnym czasie został przeniesiony do Tokio. Prawdopodobnie jako straszak na yakuzę, albo z powodu śledztw policji zataczających w okół niego coraz ciaśniejsze kręgi. Tego sam nie był pewien. Na miejscu dość szybko zaadaptował się do nowych warunków. Trafił jednak na szefa, którego mocną stroną nie była inteligencja - przez ciągłe zażywanie kokainy nie miał kontaktu z rzeczywistością. Tak oto kazał dla Slayera zabić oficera policji, o którym było wiadomo, że współpracuje z yakuzą. Nie mając za bardzo wyboru zabił on tego policjanta. Jego szef jednak nie liczył się z konsekwencjami - nie przewidział, że Japończycy wezmą odwet. Tak oto na biuro Triady napadła zbrojna banda Yakuzy. Sam San jednak nie zginął, zdołał uciec z budynku. Później dowiedział się, że wszyscy jego towarzysze zginęli. Korzystając z usług znajomego fałszerza zdobył nowe dokumenty i dostał się do USA. Tu postanowił rozpocząć życie od nowa. Jednak postanowił się jakoś zabezpieczyć - zlikwidował kilku ulicznych dealerów. Teraz pozostało obmyślić jakiś plan dalszego działania, bo ile można siedzieć w jakimś mieszkanku w Queens i zarabiać na kradzieży portfelów? Pora coś zmienić. Jego obecnym planem jest próba naprawienia przeszłości. Tylko niestety utknął w ciągu alkoholowym.


Potencjał Bojowy:

Siła: 1/1/7 45kg
Szybkość: 2/3/10 - przy większym wysiłku "wypruje sobie płuca", co będzie skutkować dłuższym czasem odpoczynku. Max 30km/h
Zręczność: 4/4/6
Wytrzymałość: 3/3/8
Zdolności Bojowe: 4/4/6
Regeneracja: 1/1/8
Celność: 4/4/6
Inteligencja: 3/3/5

Wyposażenie:

Broń:
Nóż motylkowy
Smith & Wilson 686 plus

Pancerz:
Brak

Plecak/Ekwipunek Podręczny:
Fajki - kilka paczek, zapalniczka, portfel, klucze do domu, piersiówka, wytrychy

Przechowalnia:
Standardowe wyposażenie mieszkania

Lokum:
Melina w Queens

Środek Transportu:
Buty

Pieniądze:
Tyle, ile zdobędzie. Starcza na egzystencję na poziomie karalucha.Moce:
Kolce wychodzące z kości - z ciała Sana wychodzą kolce. Ma je na całym ciele. Kolce te w razie złamania same się zregenerować, oczywiście po pewnym czasie. Są one dość twarde, a przynajmniej na tyle, aby przebić ludzkie kości. Oczywiście dla samego ich posiadacza używanie ich nie stanowi krzywdy. Sam Cho potrafi też kontrolować miejcie, w którym "wyjdą" one z jego ciała. Nie robią też dla niego obrażeń. Długość kolców, to od pięciu, do siedmiu centymetrów - mają równość długość.

Opanowanie Mocy: 5/5/5
Zasięg Mocy: Nie dotyczy

Umiejętności:
Wiele lat ćwiczył BJJ, więc ma w tej kwestii spore doświadczenie. Nie obcy jest mu również boks.
Strzelec (prawie) wyborowy - ma na swoim koncie sporo ofiar z broni palnej. Co prawda większość zlikwidował z bliskiej odległości, jednak ma również kilka ze snajperki.
Chowanie się - potrafi świetnie nie zwracać na siebie uwagi. Co prawda w tej kwestii przeszkadzają mu tatuaże, jednak jeżeli chodzi o likwidację to przebranie się za kuriera, sprzątacza, czy taksówkarza wychodzi mu znakomicie i ułatwia sprawę.
Złodziej / włamywacz - daj cie mu wytrychy, a otworzy każdy zamek. Tak samo kradł samochody.
Informacje Dodatkowe:
- Ma siostrę, która wyszła z biedy wychodząc za lekarza, jednak ona nie utrzymuje z nim kontaktu, a i on nie specjalnie chce ją narażać.
- Jego ciało pokryte jest tatuażami przypominającymi kolce, właśnie od nich nich pochodzi jego pseudonim.
- Ma naturalną awersję do narkotyków.
- Nosi hawajskie koszule na wzór starych gangsterów
Ostatnio zmieniony przez Slayer dnia Sro Wrz 26, 2018 12:19 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Slayer


Liczba postów : 2
Join date : 23/09/2018

PisanieTemat: Re: Slayer   Nie Wrz 23, 2018 9:22 pm

Gotowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

PisanieTemat: Re: Slayer   Sro Paź 10, 2018 7:24 pm

1. Albo jest alkoholikiem, albo umie panować nad piciem. Nie można połączyć tego. Uzależnienie polega nad tym, że człowiek nie jest w stanie nad nim panować – dlatego alkoholicy, lecząc się, a później przez resztę życia, nie mogą nawet spróbować alkoholu, choćby łyczka jakiegoś słabego trunku.


2. W słabościach pojawia się pewne zaprzeczenie. Slayerowi w końcu nie zależy na życiu czy jednak boi się śmierci?


3. Sądzę, że jednak cztery szpony na brodzie są dość charakterystyczne i przyciągają uwagę wielu ludzi. Poza tym reszta tatuaży, która pokrywa jego ciało, powinna być opisana w wyglądzie, nie w ciekawostkach.


4. Historia:

a)
Pogromca napisał:
jego rodzice byli zawodowymi narkomanami
Nie ma takiego zawodu jak narkoman;

b)
Pogromca napisał:
W 1994 rząd Chin nakazał zniszczenie Kowloon. Wtedy uciekając trafił do równie brudnej dzielnicy Hong Kongu.
Nie, decyzję o zniszczeniu Kowloon podjęto w 1984 roku, a zostało ono wyburzone w 1993 roku. Slayer musiał uciekać więc wcześniej, niż podałeś w swojej KP;

c)
Pogromca napisał:
W wieku dwunastu lat wpadł w bójkę z grupą nastolatków, wtedy też objawiła się jego moc.
Według wyliczeń, miał w momencie wyburzenia osiedla dziewięć lat. Co robił w tych trzech latach, przed spotkaniem Triady?;

d)
Pogromca napisał:
Gdy skończył szkołę od razu wstąpił w szeregi mafii widząc w tym jedyną i słuszną drogę.
Jaką szkołę, bo darmową edukację w Hong Kongu mógłby mieć najwyżej do trzeciej klasy szkoły średniej.


5. Jako że jest to u Ciebie dość powszechny błąd: przymiotniki utworzone od nazw państw piszemy małą literą.


6. Moce:

a)
Pogromca napisał:
Długość kolców, to od pięciu, do siedmiu centymetrów - mają równość długość.
Co tu miałeś na myśli? Bo raczej nie "równą długość", skoro przedział to od pięciu do siedmiu centymetrów;

b) Z czego są te kolce? To coś podobnego strukturą do kości albo utwardzonego wytworu naskórka (jak paznokcie)?A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: Slayer   

Powrót do góry Go down
 
Slayer
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci-
Skocz do: