IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Vaskil

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Vaskil


Liczba postów : 4
Join date : 09/09/2018

PisanieTemat: Vaskil   Nie Wrz 09, 2018 6:21 pm


Metryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Vaskil Jones
Płeć: skomplikowane - urodził się mężczyzną, ale teraz jest kobietą
Wiek i Data Narodzin: 15 czerwiec 1990 (24 lat)
Pochodzenie: Nowy York
Rasa: mutant
Profesja: złodziej, wolny duch, który łapie się każdej rzeczy dla swojej korzyści.
Wzrost: 164
Waga: 66
Pseudonim/Tajna Tożsamość: -
Jawność Tożsamości: nie ukrywa się, ale też nie rzuca na prawo i lewo kim jest
Przynależność: Złoczyńcy

Słabości:
> Alergia na pyłki. Nienawidzi momentu, w którym zaczyna się lato.
> Brak odpowiedniej siły, którą cechował się zanim stał się kobietą.
> Silny wiatr jeśli używa swojej umiejętności. Nie jest w stanie wtedy odpowiednio pokierować swoją chmurzastą powłoką, ponieważ wiatr znosi go w swoim kierunku.
> Kobiety. Ma do nich wielką słabość i czasami za bardzo daje się im wykorzystywać.
> Słaby wzrok, musi nosić soczewki lub okulary. Bez nich jest ślepy jak kret. Wszystko jest rozmazane i zazwyczaj chodzi na oślep, gdy nie ma ich na nosie.
> Ma słabą głowę i nie może pić za dużo alkoholu. Zapomina też swoje wybryki po alkoholu.
> Może podsyłać trzem osobą na raz, ale traci przy tym sporo energii. Natomiast jak dostanie się do jednej osoby, może jej podesłać silny obraz lęku, ale potem jak dostanie się do następnej osoby obraz jest słabszy.
> Ma problemy z osobami, które nie czują lęku przed niczym, a zdarzają się tacy delikwenci na świecie.

Fizjonomia:
Vaskil jest niską i dobrną dziewczyną. Ubiera zazwyczaj podarte dżinsy i jakieś luźne męskie koszulki. Do tego zawsze ma na nogach ciężkie glany, w których ma ukryte miejsce na niewielki nożyk. Zawsze trzeba być ubezpieczonym, prawda? Włosy są ciemne ścięte na tak zwanego boba. Na nadgarstkach ma kilka rzemyków i skórzane paski. Każdy z nich należał do jego dawnych przyjaciół.
W brwiach i nosie ma dwa kolczyki. Oczy są fiołkowe i przenikliwe, a usta pełne i ciemnej barwy, wchodzące coś w fiolet. Nie ma pojęcia dlaczego takie są, ale podejrzewa, że jest to wina tej całej przemiany i mocy, którą posiada. Gdy na ciebie patrzy możesz śmiało mieć wrażenie, że zagląda w głąb twojej duszy. Tym sposobem nie raz wywołał u kogoś strach, czy zmieszanie. Na ustach igra zazwyczaj drwiący i pewny siebie uśmiech. Na szyi ma tatuaż czarnego kruka z rozpostartymi skrzydłami jedno z nich sięga na jego plecy.

Cechy Charakteru:
Vaskil jest osobą pewną siebie, wykorzystuje swoje kobiece ciało do osiągania celów – nie zawsze jednak mu to wychodzi. Nie panuje nad nim i nie znosi zwłaszcza kobiecych słabości, a przede wszystkim dni miesiączkowych. Jest osobą zamkniętą w sobie. Nie mówi o sobie zbyt wiele, ponieważ nie chce, aby ktokolwiek znał jego historię. Stara się zwykle wydobywać informacje z innych, a nie opowiadać o sobie. Jest świetnym słuchaczem, a czasami potrafi dobrze doradzić. Szybko chłonie wiedzę, a jest skory do jej poznawania. Stara się przy tym zawierać nowe znajomości, które dadzą mu korzyści w biznesie, a zwłaszcza pomogą odczynić coś co nad nim wisi.
Jest osobą dociekliwą i pakującą się w kłopoty. Czasami ma wrażenie, że "kłopoty" to jego drugie imię a gwiazda, nad którą się urodził była ich symbolem. Stara się szukać we wszystkim swoich korzyści nie zawaha się stanąć po mrocznej stronie mocy. Ma gdzieś życie innych. Interesuje go tylko jego własny czubek nosa. Zdecydowanie jest egoistą, który nie pochyli się nad płaczącym dzieckiem. BA! Jeszcze nadepnie na jego misia swoim ciężkim butem.

Akta Biograficzne:
Zawsze chciałem opowiedzieć historię Vaskila. Jest on dla mnie ciekawą postacią z ciekawą historią. To co mu się wydarzyło nie śniło się nikomu. Nawet Hulk nie stoi w takim dylemacie jak on. Urodził się niefortunnie. Kobieta, która była jego matką nazywała się Monica Jones. Pochodziła z dobrego domu, miała bogatego ojca i matkę. Miała brata baseballiste, który zakończył swoją karierę kilka lat temu śmiercią w wypadku samochodowym. Monica miała wyjść za swojego przyjaciela, który miał przejąć firmę swojego ojca i dać dobrobyt życiu kobiety. Ona jednak nie chciała takiego życia. Miała wrażenie, że jest księżniczką uwięzioną w wieży. Ruszyła w podbój świata kilka dni przed swoimi zaręczynami. Imprezowała i wylądowała w łóżku z diabłem jak potem go nazywała. Spotykała się z nim jeszcze parę razy, ale nagle okazało się, że Monica jest w ciąży. Gdy powiadomiła o tym Diabła ten wycofał się i zniknął z jej życia. Potem wykruszył się jej narzeczony, który nie zniósł skoku w bok, a następnie odwróciła się od niej cała rodzina. Zaczęła żyć na własną rękę. Najpierw pracowała jako kelnerka, potem zrobiła kurs fryzjerski i otworzyła swój własny zakład.
Urodziła chłopca o imieniu Vaskil. Nie opowiadała mu zbyt wiele o swoim życiu. Nigdy nie chciała, aby dowiedział się kim jest jego biologiczny ojciec, nie chciała też, aby kontaktował się ze swoimi dziadkami. Vaskil opowiedział mi, że bardzo przeżywał to iż nie znał swojej rodziny. Miał tylko matkę, a w kontraście do swoich kolegów i koleżanek ze szkoły było to coś nielogicznego. Nie znosił tego uczucia, gdy słuchał jak koledzy jeździli za miasto na ryby z ojcami, jak grali w piłkę, czy baseball. Nie znosił słuchać tego, że koleżanki dostawały niesamowite prezenty, a on miał tylko marne ochłapy samotnej matki. Gdy słuchałem tej opowieści było mi smutno. Vas nigdy nie opowiedziałby mi tej historii, gdyby nie alkohol i moja moc perswazji. Słuchajcie jednak dalej.
Vas mając piętnaście lat dostał zadanie z angielskiego. Musiał napisać coś o swojej rodzinie. Referat oczywiście. Co równało się z tym, że nie mogły to być trzy zdania o tym, że jego mama jest fryzjerką. Monica nie chciała mu nic więcej powiedzieć niż ja wam teraz mówię. Zaczął szperać, a powiem wam, że w zdobywaniu informacji Vas jest niesamowicie dobry. Odnalazł brata mamy Jasona. Mężczyzna był zadufany w sobie i obrażał swoją siostrę. Mówił, że Monica naprawę wiele straciła przez Vasa, że powinna trzymać się swojego narzeczonego, ale w końcu wysłał chłopaka do Diabła. Gdy go odnalazł okazało się, że Diabeł ma sporą firmę, pieniędzy bez liku, dwójkę małych dzieci i żonę modelkę. Vas się wściekł. Powiedział mi, że krzyczał i wyzywał go od najgorszych. Mężczyzna zaproponował mu pieniądze za zniknięcie. Vas się wkurzył jeszcze bardziej. Wrócił do domu i położył się od razu spać.
Rano obudziła go mama, ale nie tak jak zwykle. Tym razem darła wręcz mordę z dziwnymi pytaniami typu: co zrobiłaś z moim synem, lafiryndo? gdzie jest ten smarkacz? niech no ja go dorwę do kurwy nędzy!
Monica nigdy nie szczędziła słów. Uważała, że Vas i tak pozna wszystkie przekleństwa świata jak tylko dorośnie. Vas mówił, że miał ochotę w nią czymś rzucić, a gdy się odezwał okazało się, że nie mówi swoim głosem. Miał długie włosy i piersi nastolatki. Sam zaczął się drzeć czując, że coś tu nie gra. Okazało się, że w jedną noc zmienił się w dziewczyną. Po długich rozmowach z mamą i jej przyjacielem zrozumieli, że obudził się w nim dziwny mutagen X. Nie chciał tego, ale musiał się z tym pogodzić. Nie poszedł tego dnia do szkoły. Wieczorem przed snem dostał sms od swojego ojca, który pytał o to, czy chce te pieniądze za milczenie. To go rozjuszyło, a rano ponownie obudził go krzyk matki. Upadł na łóżko, gdy tylko został wyrwany ze świata snów. Monica opowiedziała mu, że był chmurą, która unosiła się nad łóżkiem. Była czarna, z fioletowymi przebłyskami. Każdej nocy, gdy zasypiał zmieniał się w chmurę, ale z czasem zaczął to kontrolować i mógł już spokojnie spać w ludzkiej formie. Długo nie chodził do szkoły, ale próbowali temu zaradzić. Vaskil wyłudził od ojca sporą sumę pieniędzy, którą przeznaczył na sfałszowanie dokumentów, zmienienie szkoły i zniknięcie prawdziwego Vaskila z wszystkich systemów, w jakich istniał. Nie wiedział skąd mama miała takie znajomości, ale ustalili, że nie będą siebie pytać o to, co robią. Vas z czasem dowiedział się, że jego chmurzasta powłoka w momencie, gdy dostaje się do dróg oddechowych człowieka wywołuje u nich przywołanie największych lęków. Pierwszą osobą, która tego doświadczyła była jego matką. Vaskil zaczął swoje umiejętności trenować i okradać sklepy. Dostał się do małego gangu ulicznego, którego byłem szefem. Głównie skupiałem się na osobach z umiejętnościami, które były wyrzutkami społeczeństwa. Naprawdę miał spore predyspozycje, a jego osobowość pozwalała na zaaklimatyzowanie się w każdej sytuacji. Nie raz mnie zdradził, ale nie dziwiłem się mu. Sam też go oszukiwałem. Nie byliśmy zbyt dobrymi przyjaciółmi, ale nasza znajomość była dla nas korzystna.
Vaskil naprawdę był świetnym mutantem, który był dla mnie ważny. Pomagałem mu na sobie ćwiczyć jego umiejętności. Łapałem nawet do tego małe sieroty z domów dziecka. Vaskil poznawał lęk innych ludzi, a ja mogłem to wykorzystywać. Naprawdę potrzebowaliśmy siebie nawzajem.  
Gdy miał 18 lat zmarła jego matka, a on został sam. Zamknął swój dom, założył konto, gdzie co miesiąc przesyłał pieniądze na opłaty za mieszkanie. Wyjechał. Co jakiś czas mogłem usłyszeć o nim w internecie jak włamuje się do mieszkań, sklepów i banków. Zawsze w innym rejonie, nie do schwytania. Był w tym naprawdę świetny. Często wpadał w konflikty z innymi superbohaterami. Był jednak mało znaczący, aby się nim zainteresować. Wiem, że służył kilku złoczyńcom jako chłopiec na posyłki, ale potrafił też zniszczyć niejednego z nich jeśli dostał lepszą ofertę interesów. Vaskil jest dwulicowy. Raz pomaga złym, aby w następnej chwili wycofać się i pomóc tym, którzy nie doprowadzą do zniszczenia jego sielankowego życia.

Potencjał Bojowy:

Siła: 1/2/7 ok. 30 kg
Szybkość: 2/3/10 15 km/h
Zręczność: 4/5/6
Wytrzymałość: 4/4/8
Zdolności Bojowe: 5/6/6
Regeneracja: 2/3/8
Celność: 2/2/6
Inteligencja: 4/4/5

Wyposażenie:

Broń:
> nożyk w bucie
> Glock 19C
> bat obwiązany przy pasku spodni
> Glock FM78 Black

Pancerz:
> brak

Plecak/Ekwipunek Podręczny:
> Kieszenie: klucze, telefon, zapalniczka, kilka fajek w kieszeni koszuli
> Plecak: notatnik, długopis, butelka z wodą, jedzenie (które sobie kupuje po drodze, zawsze się zmienia), kurtka, kilka niezbędnych ubrań

Przechowalnia:
> szkatułka pod łóżkiem w starym mieszkaniu z pieniędzmi na czarną godzinę, wraz z cennymi biżuteriami jego matki
> broń, która zdecydowanie nie należy do legalnie zdobytych znajdująca się w małym pomieszczeniu za regałem z książkami w salonie. Są to różnego rodzaju ostrza, a także broń palna. Vas kręcił się w wielu różnych środowiskach, a ma bardzo lepkie dłonie. Nigdy z tego małego arsenału nie korzystał.
– Colt M1911 (4 egzemplarze);  FNX-45 Tactical (2 egzemplarze); Steyr SPP (2 egzemplarze); kilka granatów na zawleczkę ukryte w małej skrzyni i dwa granaty dymne.–

Lokum:
> stare mieszkanie, które po śmierci matki należy do niego. Zwykłe, niczym niewyróżniające się mieszkanie znajdujące się na czwartym i ostatnim piętrze bloku.

Środek Transportu:
> Motocykl

Pieniądze:
> W portfelu: ma około dwóch setek
> Konto: wystarczająca suma, która jest co miesiąc odliczana na opłaty za mieszkanie, aby żaden komornik się w nie nie wpierdolił, grzecznie mówiąc.
> kieszenie i portfele okradzionych ludzi

— W sumie nie wiadomo ile tego ma, bo ciągle się to zmienia. Zmniejsza i powiększa w zależności od wydatków i dokonanych kradzieży —

Moce:

Vas zmienia swoją materię w coś na kształt czarnej chmury, cienia. Potrafi zapanować nad ciałem drugiej osoby, ale nie na długo. Wymaga to od niego sporego poboru energii. Może swoją powłokę rozszerzyć i otoczyć nią swojego przeciwnika ukazując mu jego lęk. Nie opanował tego perfekcyjnie, ale maksymalnie trzy osoby na raz jest w stanie przestraszyć. Do tego potrafi wnikać w cienie budynków, drzew i każdej nieożywionej części świata. Nie wpływa to w żaden sposób na fizjonomie danej rzeczy. Ćwiczy też wnikanie w cienie ludzi, ale jest to dla niego trudniejsze, ponieważ ludzie się ruszają. Dzięki obudzeniu się w nim mutagenu X zyskał większą wytrzymałość, niż miał wcześniej.

Opanowanie Mocy: 3/5/5
Zasięg Mocy: 1/2/9

Umiejętności:
> Kieszonkowiec – potrafi okradać ludzi w tłumie niezauważenie.
> Włamywacz – radzi sobie z wszelką maścią przeciętnych zamków domostw i sklepów.
> Kuchmistrz – potrafi ugotować naprawdę dobry posiłek.
> Mechanik – rozkręci, naprawi i pojedzie jeśli chodzi o motocykle. Zawsze się tym interesował i w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Informacje Dodatkowe:
> Nie raz można było usłyszeć w telewizji informacje o dziwnym włamywaczu, który pojawiał się znikąd i okradał nie jeden sklep jubilerski w okolicy. To właśnie Vaskil, ale nikt tego nie wie, ponieważ wykorzystywał do tego swoje umiejętności zmieniania się w czarną chmurę, która zasłaniała widok kamer powodując ich zaciemnienie. W towarzystwie miał dawnego kumpla, z którym dawno nie miał kontaktu. Oprócz tego zawsze znalazł kogoś do skoku, a nie raz robił to sam. Jakoś musiał żyć.Ostatnio zmieniony przez Vaskil dnia Pią Wrz 14, 2018 7:44 pm, w całości zmieniany 8 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Vaskil


Liczba postów : 4
Join date : 09/09/2018

PisanieTemat: Re: Vaskil   Sro Wrz 12, 2018 6:46 pm

Gotowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 422
Join date : 11/12/2016

PisanieTemat: Re: Vaskil   Czw Wrz 13, 2018 9:13 am

1.
Mężczyzna z biustem napisał:
Płeć: mężczyzna
Mimo że urodził się mężczyzną, to jednak według historii teraz jest kobietą, choć można zaznaczyć że mentalnie czuje się mężczyzną.

2.
Mężczyzna z biustem napisał:
Rasa: człowiek z mocami
Skąd ma moce?
Sama postać może nie zdawać sobie z tego sprawy, ale my potrzebujemy mieć jasno zaznaczone, czy jest mutantem, mutate, kosmitą czy czymkolwiek innym. Według aktualnej historii - jest po prostu mutantem, któremu uaktywnił się gen X.

3.
Mężczyzna z biustem napisał:
Profesja: opierdalanie i niszczenie
To raczej czynności, ale prosiłabym uściślenie: jest terrorystą? Złodziejem? Skąd czerpie pieniądze?

4.
Mężczyzna z biustem napisał:
Pseudonim/Tajna Tożsamość: Vaskil
Skoro to jego imię, to nie może to być też jego pseudonim. Pseudonim jest bowiem indywidualną nazwą, inną niż oficjalne imię i nazwisko.

5.
Mężczyzna z biustem napisał:
Przynależność: Niesprecyzowani
Patrząc po tym, co jest w historii oraz jego zamiarach - raczej Złoczyńcy, bo łamie prawo dla własnych korzyści.

6. Słabości:

Mężczyzna z biustem napisał:
> Kobiety. Ma do nich wielką słabość. Niestety przez swój wygląd trudno mu trafić na jakąkolwiek kobietę, która by skusiła się z nim wypić drinka. Przez to doskwiera mu samotność.
Ale wystarczy żeby poszedł do pierwszego lepszego klubu dla lesbijek i znalazłoby się na pewno sporo pań zainteresowanych jego osobą. Oczywiście, wszystko zależy jakby rozegrał rozmowę z takową niewiastą, jednak nie jest wcale taki osamotniony w tej kwestii.

Poza tym pięć słabości to minimum dla postaci bez mocy, prosiłabym o dodanie jeszcze kilku.

7. Historia:

a)
Mężczyzna z biustem napisał:
Matka skoczyła w bok i po prostu pojawił się on.
Określenie “skok w bok” sugeruje, że zdradziła obecnego partnera, ale z dalszego opisu wynika, że była po prostu panną z dzieckiem.

b)
Mężczyzna z biustem napisał:
Pewnego feralnego dnia obudził go krzyk jego własnej matki, która stała nad nim z patelnią. Zaspany niczego nieświadomy wtedy Vas spojrzał na nią jak na idiotkę z zamiarem rzucenia w nią poduszką, ale ta nie dawała mu spokoju. Zadawała mu durne pytania pokroju: kim jesteś? co zrobiłaś z moim synem, lafiryndo? I inne tego typu sformułowania. Chłopak usiadł potrząsnął głową uświadamiając sobie, że ma długie, czarne włosy, które przez moment zasłoniły mu widok na świat. Krzyknął, ale zamiast nastoletniego, przechodzącego mutację głosu chłopca usłyszał piskliwy głos dziewczyny. Z jego ust wydobyło się przekleństwo i spojrzał w dół na swoje ciało. Miał cycki! Miał kurwa cycki piętnastoletniej dziewczyny.
Według tego opisu oraz podanego wieku, Vaskil jest mutantem, którego gen X został uaktywniony i byłoby to najprostsze wyjaśnienie. O ile wiek się zgadza, tak brakuje tu jednego czynnika - gen X uaktywnia się w momencie jakiegoś silnego pobudzenia emocjonalnego. Prosiłabym więc o opisanie, co to mogłoby być.

c)
Mężczyzna z biustem napisał:
Zmienił szkołę, a jego matka mówiła, że był po prostu córką jej brata, która przyjechała się tu uczyć.
Żeby w ogóle funkcjonować w społeczeństwie potrzebował też nowej dokumentacji. Mogła być ona co prawda wyrobiona nielegalnie, ale warto byłoby o tym zaznaczyć. No i to też by kosztowało.

d)
Mężczyzna z biustem napisał:
W każdym miejscu narobił sobie wrogów i wyrządził sporo zła. Nie płakał nad tym jakoś. Nie lubił przyjaciół i nie lubił przywiązania.
Ale w słabościach jest podane, że doskwiera mu samotność. To się, moim zdaniem, gryzie.

8. Statystyki:
a) przy statystyce siły i szybkości brakuje doprecyzowania obok w jakim przedziale liczbowym np.
Siła:1/2/7 - 30 kilo


b) skąd taka wysoka wytrzymałość, skoro Vaskil nie ma supermocy odpowiedzialnych za takową?

c) oraz umiejętności walki, nigdzie nie jest podane, aby popadł w konflikt i walczył z osobami obdarzonymi supermocami lub żeby ktoś uczył go tego,


7.
Mężczyzna z biustem napisał:
> zwykły pistolet przeciętnego policjanta NY
Policja w Stanach o broń stara się sama. Z tego, co wyczytałam w internecie, najpopularniejsze są rewolwery o kalibrze 0,38 cala oraz 0,45 cala - głównie Colt, Smith&Wesson, Ruger, Beretta, SigSauer i Glock. Informacja zaczerpnięta stąd
Prosiłabym o sprecyzowanie jaką broń ma Vaskil.

8.
Mężczyzna z biustem napisał:
> broń, która zdecydowanie nie należy do legalnie zdobytych znajdująca się w małym pomieszczeniu za regałem z książkami w salonie. Są to różnego rodzaju ostrza, a także broń palna
Znów proszę o sprecyzowanie jaka broń palna i w jakiej ilości. Polecam skorzystać z naszej forumowej listy lub poszukać na własną rękę, choć wtedy prosiłabym też o zaznaczenie ile kul mieści się w magazynku.

9.
Mężczyzna z biustem napisał:
Vas zmienia swoją materię w coś na kształt czarnej chmury, cienia. Potrafi zapanować nad ciałem drugiej osoby, ale nie na długo. Wymaga to od niego sporego poboru energii. Może swoją powłokę rozszerzyć i otoczyć nią swojego przeciwnika ukazując mu jego lęk. Nie opanował tego perfekcyjnie, ale maksymalnie trzy osoby na raz jest w stanie przestraszyć.
Obstawiam, że raczej przybiera formę skondensowanej chmury niż cienia, gdyż cień to po prostu “brak światła” w danym miejscu. Dodatkowo w historii wspomniane jest, że w chmurę zmienia się tylko we śnie, jeśli z czasem nauczył się przemieniać, to prosiłabym o zaznaczenie tego. Nie obraziłabym się za lepsze rozdzielnie, co konkretnie pod tą postacią on potrafi.
Dodatkowo - uważam iż Vaskil powinien mieć zasięg umiejętności 1, żeby móc kontrolować jakąś osobę np. musi dostać się przez jej układ oddechowy, żeby móc ją kontrolować i pokazywać różne wizje.

10.
Mężczyzna z biustem napisał:
> Nie raz można było usłyszeć w telewizji informacje o dziwnym włamywaczu, który pojawiał się znikąd i okradał nie jeden sklep jubilerski w okolicy. To właśnie Vaskil, ale nikt tego nie wie, ponieważ wykorzystywał do tego swoje umiejętności zmieniania się w czarny cień, ktróry zasłaniał widok kamer powodując ich zaciemnienie, a nie raz szmery na filmie. Wyłączał za pomocą pola elektromagnetycznego, które generuje się w chmurze alarm i wpuszczał do środka swojego znajomego (oczywiście nigdy nie przyzna się do tego, że chłopaka można zaliczyć do jego BFF, ale nie ważne) i razem okradali sklepy.
W historii nic nie jest wspomniane o przyjacielu i wspólniku, proszę o dodanie informacji o nim, jak się poznali i dlaczego ze sobą współpracują. Dodatkowo - Vaskil nie ma w mocy wpływania na pole elektromagnetyczne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Vaskil


Liczba postów : 4
Join date : 09/09/2018

PisanieTemat: Re: Vaskil   Czw Wrz 13, 2018 7:14 pm

1. Dostałem sprzeczne informacje, gdyż na początku miałem zaznaczone w ten sposób, ale ktoś na cb kazał zmienić, ale już poprawione ;)

5. Ale jest w stanie współpracować też z jasną stroną mocy, więc nie do końca jest zły. To w takim razie do ustalenia XD na razie wrzucę, że złoczyńca, a potem się zobaczy.

6. Nie mam pomysłu na słabości. Staram się nie robić OP, ale też nie wiem jakie mogę mu dać. :c

7. Historia: zmieniłem całkowicie sposób napisania historii próbując ująć w nim twoje uwagi. Mam nadzieję, że wszystko napisałem jaśniej :3

8. Statystyki: macie w temacie limit na szybkość: Przeciętniak -  przejmuje się, że 6 km/h równa się szybkiemu spacerowi przedstawiciela tejże grupy. Limitem jest 15 km/h. I przy okazji wyłapałem literówkę: chyba miało być przyjmuje się, a nie przejmuje?
Ale jednocześnie nie wiem jaki limit mogę mu dać ;-;

b) Ale jego supermoc powoduje, że ma taką wytrzymałość, ale np. siłę ma już mniejszą.  

7. Sprecyzowane

8. Skorzystałem z waszego spisu.

10. Poprawione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 422
Join date : 11/12/2016

PisanieTemat: Re: Vaskil   Nie Wrz 16, 2018 3:02 pmRanga: Anonimowy
Punkty: - 14

Proszę o uzupełnienie profilu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: Vaskil   

Powrót do góry Go down
 
Vaskil
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: