IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Urwał mi się film, czyli pamiętnik alkoholiczki.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Averith
Averith
Strażnik Chatboxa & Inteligencja 3

Liczba postów : 96
Join date : 20/10/2017

Urwał mi się film, czyli pamiętnik alkoholiczki.  Empty
PisanieTemat: Urwał mi się film, czyli pamiętnik alkoholiczki.    Urwał mi się film, czyli pamiętnik alkoholiczki.  EmptyPon Cze 18, 2018 9:48 pm


Stan sesji: Trwa
Czas: Przeszłość (01.2013)
Miejsce: Bronx, Nowy Jork
Postacie biorące udział: Averith, Reaper, Anioł
Opis: No to tak: Ave chleje, Gabriel strzela, Ave rzuca nożami, Gabriel się wkurza, Ave ucieka, Anioł leczy. Ave idzie na zakupy, Gabriel siedzi na ławce, Ave rzuca pomidorami, Gabriel obrywa srogi wpierdol, Sombra panikuje bo zimno.
Gabriel (wasz najmniej ulubiony najemnik) przyjął zlecenie na Averith (świetną najemniczkę), napadł na nią w barze. Wspólnymi siłami wymordowali całą śmietankę towarzystwa na Bronxie, włącznie z właścicielem lokalu. Pobili się, ostatecznie Ave uciekła i schowała się na śmietniku, gdzie znalazł ją Antonio. Zapamiętajcie ten motyw, jest dość istotny w ich późniejszym związku. Po trwającej kilka dni kuracji winem i spaghetti Ave została wysłana na najtrudniejszą misję w swoim dotychczasowym życiu: zakupy. Wracajac do domu znów natknęła się na Edgelorda, którego zaatakowała pomidorami. Tu ma miejsce kolejna bijatyka, ale dla odmiany to Gabryś ma przerąbane. Na pomoc przybyła Sombra.






Stan sesji: Trwa/Porzucona (w sumie trudno powiedzieć)
Czas: Przeszłość (09.2013)
Miejsce: Central Park
Postacie biorące udział: Averith, Flash
Opis: Nieudana próba adopcji. Ave zabiła swój cel i poszła wychillować do Central Parku, gdzie spotkała nieprzyjaznego mięśniaka. Flash nie pozwolił wysłać go na tamten świat.






Stan sesji: Trwa
Czas: Przeszłość (2014)
Miejsce: Mount Sinai Hospital
Postacie biorące udział: Averith, Helga Agathe Klempner
Opis: Po raz kolejny Ave wyszła z domu i solidnie za to oberwała. Tym razem nie było jednak Anioła, który by ją poskładał, więc wylądowała w szpitalu. Skończyła jako jednorożec z wbitym w czoło skalpelem.






Stan sesji: Ukończona
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Uliczka w Nowym Jorku
Postacie biorące udział: Averith, Felix (usunięte konto), MG
Opis: Averith wybrała się na nocny spacer do monopolowego, ale po drodze wlazła do ciemnej uliczki, w której wilkołak bił się z kotem (nie, wcale nie była aż tak pijana). Dołączyła do walki i znów skończyła pocięta. Ave, kiedy się nauczysz, że nie powinnaś wychodzić z domu?






Stan sesji: Trwa
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Strefa wojny z neutralną kuchnią i garderobą. Mieszkanie.
Postacie biorące udział: Averith, Anioł
Opis: Po powrocie ze zwierzyńca Averith wymagała pomocy medycznej, jedzenia i sporej dawki miłości. Na szczęście w domu czekał Antonio z obiadem.
Powrót do góry Go down
 
Urwał mi się film, czyli pamiętnik alkoholiczki.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FAQ - czyli najczęstsze pytania

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór danych o postaciach :: Dzienniki-
Skocz do: