IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Kartki z dziennika Beccy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rebecca Barnes
Rebecca Barnes
Strażnik Chatboxa

Liczba postów : 144
Join date : 09/03/2018

Kartki z dziennika Beccy Empty
PisanieTemat: Kartki z dziennika Beccy   Kartki z dziennika Beccy EmptyPią Cze 01, 2018 4:24 pm


I

Wspominki Beccy z czasów wojny i tych wcześniejszych.


3 maj 1937

Rodzi­na jest czymś na kształt pod­po­ry. Pod­trzy­muje nas kiedy upa­damy.
Mam dość tej pracy.
                Kolejna nieprzespana noc. Kolejne zmartwienia. Jakby to, co dotyka mnie poza domem, nie było wystarczającym cierpieniem. Obawiam się, że długo tak nie wytrwam. Ile to już lat zarabiam w ten sposób na utrzymanie naszej rodziny? Nie jest ani trochę lepiej. Nie tracę nadziei na lepsze jutro. Lecz w jaki sposób pogodzić rodzinę i pracę? Steve niczego nie podejrzewa. Bucky wydaje się zaniepokojony nocnymi powrotami do mieszkania. Nawet jeśli nie mówi o tym na głos, wiem, że tak jest. Nigdy nie oczekiwał wyjaśnień, aż do wczoraj. Czy powinnam powiedzieć mu prawdę? Jestem rozdarta. Nie wiem, co czynić. Prawda wydaje się najodpowiedniejsza. Zdecydowanie za długo to ukrywam, lecz jak potem spojrzeć bratu w oczy? Pogarda. Niemal czuje jego wzrok na sobie. A co z Rogersem? Od pierwszego naszego spotkania wierzył w mą moralność. Szanował mnie. Nie. Nie jestem w stanie wykrztusić to z siebie. Zabiorę to do grobu. Tak będzie najlepiej dla nas wszystkich.
[zamazane]
                                                           Dziś jest trzeci maja. Za kilka dni moje urodziny. Nie myślę o tym. Zbyt wiele mam spraw na głowie, by przejmować się czymś takim. Nie poszłam do pracy. Steven zachorował. Ma wysoką gorączkę i majaczy przez sen. Żałuje, że nie mogę nic zrobić, by wyzdrowiał szybciej, mimo, że opiekuje się nim najlepiej jak tylko mogę. To chorowity chłopiec. James mówi, że przejdzie mu, gdy weźmie się za siebie. Ćwiczenia i trochę ruchu powinny zrobić mu dobrze. Nie jestem przekonana do tego pomysłu. Problem leży w czymś innym. Jedno jest pewne - nie zostawię go tak. Będę mu matką, siostrą i przyjaciółką zarazem.
[zamazane]
Wytrzymam dla nich. Dla nas.


Rebecca Barnes
Powrót do góry Go down
 
Kartki z dziennika Beccy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór Dziennika

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Enuncjacje prasowe :: Prywatne dzienniki-
Skocz do: