IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

I can't help falling in love with you 《Badriel》

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 243

PisanieTemat: I can't help falling in love with you 《Badriel》   Czw Maj 17, 2018 10:27 pm

Wise men say only fools rush in
but I can't help falling in love with you
Shall I stay would it be a sin
If I can't help falling in love with you

13 grudnia 2020
Pamiętasz piątego maja?
Ten dzień miał być taki jak każdy poprzedni. Mieliśmy wrócić do domów, zająć się zwykłymi sprawami. Ten dzień był jednak początkiem czegoś strasznego. Właśnie tego dnia zburzono nasz spokój, sprawiając, że każdy z nas został żołnierzem. Nie wiem czy będziesz mógł to przeczytać, czy ktokolwiek znajdzie ten dziennik kiedy mnie już nie będzie. Każdy z nas ma teraz jeden cel, jedną misję. Muszę wykonać swoją, podjąć ryzyko. Przepraszam za wszystko co zrobiłem źle i za to czego nie zrobiłem. Przepraszam za każde źle dobrane słowo. Dziękuję za wszystko co otrzymałem.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś cię zobaczę. Jeśli nie będę mieć takiej możliwości, pamiętaj, że kiedy był ktoś taki jak ja. Ktoś, kto kochał cię bardziej niż powinien.

Barry Allen

Dokładnie na początku maja wybuchnął globalny kryzys, szybko przeradzając się w regularną wojnę. Świat znalazł się w tym punkcie w którym już dwa razy stanął, teraz jednak broń wydawała się o wiele straszniejsza, niosła większe szkody dla ludzi jak i otoczenia. Miasta upadały, obracały się w ruiny, ludzie ginęli. Każda poprzednia wojna była niczym przy tej, która od samego początku spłynęła rzekami krwi.

Ballad of Allen || Run Barry, run! || Super Friends || Come running home to you
Jestem taki słodki i bezbronny, meow-meow
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 243

PisanieTemat: Re: I can't help falling in love with you 《Badriel》   Czw Maj 17, 2018 10:43 pm

Śnieg leżał gęsto na brudnych ulicach, zasłaniając ich ogólną brzydotę i chroniąc oczy młodych żołnierzy przed widokiem ciał ich przyjaciół, którzy mieli to nieszczęście, że podczas nocnego patrolu trafili prosto pod lufę czołgu, który już dawno stąd odjechał, zostawiając trupy na powolne zamarzanie. Nie było czasu ani możliwości aby wyprawić im pogrzeby, nie kiedy w mieście nadal urzędował tego typu sprzęt.
Barry podniósł na moment głowę, patrząc w szare, zachmurzone niebo jakby oczekiwał odpowiedzi na najważniejsze pytanie jakie można było zadać w tym momencie: dlaczego.
Dlaczego to wszystko spotyka właśnie ich? Dlaczego muszą przelewać swoją krew dla innych? Dlaczego właśnie oni mają być dowodem że historia lubi się powtarzać? Dlaczego nogi tak cholernie bolą od stanie w kupie śniegu podczas warty? Dlaczego tak boli rana zadana od pocisku przeciwnika?

Brunet oparł się o ścianę i westchnął ciężko, poprawiając trzymany w dłoni karabin, jednocześnie drżąc. Na przemian się trząsł z zimna i z bólu, zerkając co jakiś czas na swój bok. Gruba kurtka, ukradziona gdzieś po drodze, nie przepuszczała krwi, ale on ją czuł. Gęsta, gorąca, płynąca po jego bladej skórze, wsiąkająca w brudną koszulkę... Zacisnął zaraz zęby jednak. Nie zamierzał się nad sobą użalać. Nie chciał skończyć jako kolejny zamarznięty trup. Powoli ruszył dalej, w przerzuconej przez ramię torbie niosąc trochę jedzenia. Po to został wysłany zanim ustrzelił go snajper, zdjęty przez kogoś innego już po chwili. Ciężko określić jak to się stało, ale Barry dotarł wreszcie do bazy tymczasowej, ulokowanej w jednej z piwnic nad którą były jeszcze w miarę przypominające dom skorupy ściany. Niemal wpadł do środka, potykając się podczas schodzenia.
- Pilnują magazynów. Zagłodzą nas jeśli tak dalej pójdzie. - Od razu rzucił torbę i broń na stół, kiedy wszedł do pomieszczenia zajmowanego przez dowódców i opadł na drewniane krzesełko, zaczynając zdejmować kurtkę mimo chłodu panującego w środku.

Ballad of Allen || Run Barry, run! || Super Friends || Come running home to you
Jestem taki słodki i bezbronny, meow-meow
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

I can't help falling in love with you 《Badriel》
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1