IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Hunter

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Hunter

Liczba postów : 92

PisanieTemat: Hunter    Sro Kwi 25, 2018 8:42 pm

Stan sesji: Trwa ale już końcówka
Czas: Przeszłość
Miejsce: Liberty Island
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Flash
Opis: Frajer z łukiem, a raczej szanowany bohater, postanowił skoczyć za białym królikiem do jego norki i tak oto wylądował po drugiej stronie lustra. Lub raczej w alternatywnej rzeczywistości... Poza pokonaniem królika musi zrozumieć co się dzieje i jak wrócić do domu, a pomoże mu w tym Szkarłatny Speedster.

Stan sesji: Skończone
Czas: Teraźniejszość
Miejsce: Sala treningowa w bazie Tarczy
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Frajerka z łukiem
Opis: Epogeum frajerskości! Łucznik i łuczniczka spotykają się na sali treningowej. Po chwili rozmowy i popisywania się swoimi umiejętnościami, postanawiają wyruszyć na kawę na miasto i przy okazji skopać kilka tyłków, bo czemu nie?

Stan sesji: Skończone
Miejsce: Anatherro Castillo
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Frajerka z łukiem
Opis: Frajerski duet z łukami wyruszył na miasto do pewnej pizzerii, gdzie mieli spotkać włoską mafię. Niestety do epickiej batalii nie doszło, bo zostali wezwani na swój pogrzeb większą rybę.

Stan sesji: Trwa
Miejsce: Baza Tarczy oraz I tak wszyscy umrzemy Sześcian
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Legion Samobójców
Opis: Fury stwierdza, że jego Suicide Squad byłoby o wiele lepsze od tego ze studia DC i postanawia wysłać grupę randomowych agentów na misję samobójczą do Sześcianu. Tanki, Gamma Thinker, Laska zamieniająca się w gazy... Co może pójść nie tak?

Czas: Odrealniona
Miejsce: Tu też umrzemy Degeneration
Postacie biorące udział: Moja skromna osoba, Przegrywy
Opis: Ogólnie przyszliśmy, aby tam umrzeć!

Czas: Odrealniona
Miejsce: Crisis on Earth X
Postacie biorące udział: Flash jako Flash i moja skromna osoba, jako Hal Jordan
Opis: Alternatywna wizja świata, gdzie władzę przejęli Naziści. W tym smutnym świecie Ruch Oporu, do którego należy Szkarłatny Speedster, walczy z Nazistami, których reprezentuje tutaj niejako Zielona Latarnia. Czy zmuszony Hal naprawdę odbierze życie Barry'emu?

Pamiętaj, że nigdy nie będziesz aż takim frajerem, by znokautować się własną strzałą.
An arrow can only be shot by pulling it backwards.
So when life is dragging you back with difficulties, it means that it's going to launch you into something great.
So just focus... and keep aiming.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hunter
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1