IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Broken hero

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Professor Zoom
Professor Zoom


Liczba postów : 27
Join date : 15/02/2018
Skąd : Z przyszłości

Broken hero Empty
PisanieTemat: Broken hero   Broken hero EmptyNie Kwi 08, 2018 1:30 pm

Broken hero Tumblr_ole55z6ajy1vprrlpo2_400
Czarna Lista
Flash
Speed Demon
Joystick
Spark
Quicksilver
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyNie Kwi 08, 2018 10:02 pm

*patrzy na listę i w sumie nie wie czy powinien się cieszyć, że jest na samej górze czy obawiać*
Ale w cywilu się trochę lubimy, nie? Tak troszeczkę? Znaczy, wiesz. Ja cię i tak będę lubić w pracy.
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyNie Kwi 08, 2018 11:12 pm

Jestem drugi? To oburzające! I chyba już możesz skreślić z listy Jesse, bo będę pierwszy w zabiciu jej.
Ale heej! Może jednak się dogadamy? Ty zły, ja zły? Deal?
Powrót do góry Go down
Joystick
Joystick


Liczba postów : 41
Join date : 11/11/2017
Skąd : Phoenix, Arizona, Stany Zjednoczone.

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyNie Kwi 08, 2018 11:13 pm

...kolejny speedster, który chce mnie zabić? Świetnie, ustaw się w kolejce (będziesz trzeci, jak ja, jeśli wliczyć jeszcze mojego ojca). Ale nie licz na powodzenie. Ty tym bardziej nie, Jay.

Choć pewnie w cywilu się poznamy, jak już Barry przygarnie mnie do siebie, skoro wy dwaj się znacie.

Powrót do góry Go down
Spark
Spark
Flash Demo

Liczba postów : 35
Join date : 29/10/2017

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyPon Kwi 09, 2018 1:05 pm

Czemu jestem niżej od Joy? I czemu w ogóle chcesz mnie zabić? Ja jestem tylko nieudanym eksperymentem :/ Choć najcudowniejszym na świecie nieudanym eksperymentem, to fakt.
No i jak mówiłam, preferuję opcję, gdzie Zoom nie zna Sparka, bo w jego timelinie nie było tej postaci. Więc będzie miał niespodziankę.
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyWto Kwi 10, 2018 3:44 am

*wpada spóźniony ze Starbucksem* Last but not least!
Jakaś impreza się szykuje? A mogę wziąć siostrę? Bo wiecie, jesteśmy prawie nierozłączni i ona zawsze się tak martwi, gdy gdzieś znikam... A mówiłem, że umie kształtować rzeczywistość? Nie chciałbym, żeby była smutna! (I nie tylko ja.)

A tak serio to Pietro stosunkowo niedawno opuścił zamkniętą placówkę Hydry i znalazł się w NY, więc przewiduję co najwyżej pobieżną znajomość *wink wink*
Powrót do góry Go down
Professor Zoom
Professor Zoom


Liczba postów : 27
Join date : 15/02/2018
Skąd : Z przyszłości

Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero EmptyNie Kwi 15, 2018 12:00 pm

Z góry napiszę, że postacie na listę wpisywane były losowo i nie ma większego znaczenia ich kolejność. No, może poza tym, że bardziej lubię Quicksilvera i szkoda by było go zabić na początku, a często zaczyna się wypełniać listy „do zrobienia” od góry.

Flash: myślę, że relacja w pracy może wyglądać na przyjaźń, a przynajmniej jakieś sympatyczne relacje koleżeńskie. Od strony Zooma jednak byłoby to bardziej przybliżenie się dla możliwości dowiedzenia się jak najwięcej o Barrym. Poznania czegoś, co mógłby wykorzystać przeciw niemu.
Speed Demon: Dla mnie tylko mniej pracy, ale przy obecnym celu Zooma raczej niemożliwe będzie dogadanie się. Szczególnie, kiedy moja postać ma aspiracje na bohatera i zbawcę przyszłości. Ale skoro Eobard zna tożsamość Speed Demona, to warto byś się martwił o swoje ja z przeszłości.
Joystick: Nie mogę doczekać się tego spotkania. Myślę, że jego przebieg będzie miał największy wpływ na jakieś głębsze przemyślenia odnośnie Jesse. I tego, jak wiele w ogóle będzie o niej wiedział.
Spark: Masz pecha być biegaczem. Oczywiście mogę się dostosować do tego, że Eobard nie zna Sparka w przyszłości i nie miał okazji poznać jego sekretnej tożsamości, ale jest już w przeszłości od dłuższego czasu i jako policjant ma szerszy dostęp do informacji. Pewnie wiec już zdołało mu się obić o uszy o bohaterze, który w żółtoczerwonym stroju porusza się z zawrotną prędkością.
Quicksilver: W przyszłości Quicksilver pewnie już był znany (chyba, że się umiera postrzelonym w Sokovii). W komiksach nawet jego strój nie posiada maski, ale mogę się dostosować i kojarzyć jako speedstera, ale nie znać danych personalnych.
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Broken hero Empty
PisanieTemat: Re: Broken hero   Broken hero Empty

Powrót do góry Go down
 
Broken hero
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» At my core, i wasn't a hero. I was a hunter.
» You either die a hero or you live long enough to see yourself become a villain

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór danych o postaciach :: Relacje-
Skocz do: