IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do? 

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Black Spidey


Liczba postów : 10
Join date : 14/12/2017

PisanieTemat: With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do?     Nie Kwi 01, 2018 11:38 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Miles Morales
Płeć: mężczyzna
Wiek i Data Narodzin: 14 lat 14.09.1999 r.
Pochodzenie: USA, New York City, Brooklyn
Rasa: mutate
Profesja: uczeń
Wzrost: 173 cm;
Waga: 73 kg;
Pseudonim/Tajna Tożsamość: Spider-Man, Amazing Spider-Man, Black Spidey, Spider Boy, Web-Head Junior, Ultimate
Jawność Tożsamości: tajna
Przynależność: bohaterowie

Słabości:
- młody wiek i mało doświadczenia – Miles jest jeszcze dzieciakiem, a dodatkowo od niedawna w „zawodzie” superbohatera. Dużo rzeczy jeszcze nie wie. Uczy się jak powinien działać i walczyć z przestępcami;
- nikt nigdy nie szkolił go w walce przez co popełnia masę błędów taktycznych;
- nie do końca ogarnia działanie grawitacji przy swoich zdolnościach. Dużo akrobacji i innych rzeczy robi na wyczucie i liczy na łut szczęście. Wszystkiego tak naprawdę uczył się z nagrań z Peterem;
- najpierw myśli, potem robi – kolejna cecha spowodowana młodym wiekiem. Często działa impulsywnie pod wpływem chwili, aby potem zastanowić się nad konsekwencjami swoich czynów. Zdarza się mu gubić w większych intrygach. Nie jest tak inteligentny jak Parker;
- boi się, że jego tożsamość wyjdzie na jaw, rodzina – te dwie rzeczy łączą się ze sobą. Miles obawia się tego, że jeśli ktoś dowie się kim jest ci źli skrzywdzą jego bliskich;
- śliskie powierzchnie – cóż tu dużo mówić? Traci przyczepności i nie może wykorzystywać jednej ze swoich zdolności;
- nie zabija – jako fan Spider-Man nie mógłby złamać jego sztandarowej zasady.


Fizjonomia:
Miles jest w połowie Latynosem, a w drugiej części Afro-Amerykaninem. Niezbyt wysokim, z krótko przyciętym ciemnymi włosami i jasno brązowymi oczami. Raczej nie ma żadnych charakterystycznych cech wyglądu, przez co nie wyróżnia z tłumu dzieciaków w swoim wieku. Należy do grona szczupłych osób, jednak w jego przypadku można zauważyć ładnie zarysowane mięśnie, które ładnie podkreśla jego kostium Spider-mana. Twarz Morales dobrze zdradza jego wiek. Okrągła twarz z delikatnymi i jeszcze dziecięcymi  rysami, sugeruje jego młody wiek. Patrząc na Milesa widzi się młodziaka, który jest w wieku dojrzewania. Ani z dzieciak, ani pełnoprawny dorosły.

Cechy Charakteru:
Morales nie można zaszufladkować do grona typowych gburów i dupków. Taki styl bycia do niego nie pasuje. Chłopak jest przyjacielskim, opiekuńczym i wesołym dzieciakiem. Ciut narwany. Przez to zazwyczaj najpierw robi, a potem myśli nad konsekwencjach tego co uczynił. Poniekąd należy do wesołków. Lubi rzucać żarcikami i spokojnie można go zaliczyć do rozgadanych ludzi. Nigdy nie próbował się wyróżniać z tłumu i należał do przeciętnych uczniów. Nie zależało mu na sławie czy innych takich duperelach, zawsze starał się być po prostu dobrym człowiekiem. Zwyczajnie skromny z niego dzieciak.
Mimo swojego pogodnego usposobienia należy do tych, nieco zamkniętych w sobie i nieśmiałych, którzy od tak do kogoś nie zagadają. Bardziej pewny siebie i otwarty jest w kręgu najbliższych przyjaciół, wiedząc, że tym najbliższym może zaufać. Dla samego Milesa bardzo ważna jest rodzin. Jest niezwykle przywiązany do swojej matki.
Co do tego, gdy Morales przywdziewa maskę. Cóż, trochę się zmienia, ale to nadal ten sam dobry dzieciak, który stara się podążać za swoim wzorem. Jedno jest jednak pewne podstać bycia Spider-manem staje się bardziej pewny siebie i odważny. Momentami bywa trochę głupkowaty i nierozważny,ale przecież dalej się uczyć jak być bohaterem!

Akta Biograficzne:
Miles wychowywał się w Brooklynie pod opieką swoich rodziców. Ojciec, Jefferson, od zawsze starał się, aby chłopak wiedział co jest dobre, a co złe. Ich życie zdawało się być zwyczajne. Miles jednak na początku tego nie wiedział, ale jego wujek Aaron był związany z światkiem przestępczym. Co miało w późniejszym czasie bardzo wpłynąć na życie chłopaka.
Jak to się stało, że młody Morales zdobył super moce? Wszystko rozpoczęło się od loterii. Miles odwiedził swojego wujka, po tym jak wyszło, że dzięki wygranemu losowi w loterii szkolnej udało mu się dostać do prestiżowej szkoły jaką była Akademia Visions. Rodzicie przestrzegali go, aby nie utrzymywał kontaktów ze swoim wujem, jednak chłopak nie posłuchał ich. Gdy Amerykanin siedział u Aarrona ugryzł go pająk, który wyszedł z torby mężczyzny.  Oczywiście nie był to zwyczajny pajęczak. Należał on do Osborn Industries i był genetycznie modyfikowany. Skąd znalazł się on w torbie Aarrona? Odpowiedź była bardzo prosta. Niedługo po zamknięciu Osborn Industries przez wyjście na jaw, że Norman Osborn to Green Goblin, mężczyzna włamał się do laboratorium, aby zdobyć jakikolwiek cenny sprzęt czy schematy.
Jak nie trzeba się długo domyślać chłopak po jakimś czasie zauważył u siebie niezwykłe zdolności. Były one w pewnym stopniu podobne do tych, które posiadał jego ikona i wzór jakim był Spider-man. Miles trochę przestraszył się swoich mocy. Bał się odpowiedzialności jaka mogą za nimi iść. Dodatkowo obawiał się o swoją rodzinę. Były to chyba główny powód dlaczego nie wyszedł z cienia i nie postanowił spróbować swoich sił jako super bohater u boku Parkera.
Od ugryzienia minęły jakieś 2 miesiące, gdy Nowy Jork nawiedziła wielka tragedia. Nowojorczycy byli świadkami jak Spider-man po wykańczającej walce umarł w ramionach swojej ciotki. Miles widział to wszystko. Zaczął się obwiniać o to, że nie pomógł Parkerowi. Był na siebie wręcz wściekły, że gdy mógł nie przywdział stroju i nie spróbował wcześniej walczyć ramie w ramie ze Spider-manem przeciwko złu. Chłopak jeszcze trochę się wahał, aż w końcu podjął decyzję, że stanie się zastępcą Petera i przyjmie pseudonim Spider-mana, aby jak on chronić ludzi przed złem.
Jego początki nie były łatwe. Na samym starcie musiał korzystał ze stroju Spider-mana, który miał z Halloween. Wszystkiego o byciu Pająkiem uczył się, analizując nagrania z Peterem. Pierwsze walki nie były łatwe i nie zawsze szły po jego myśli. Dodatkowo już na samym początku jego kariery jako superbohater Nick Fury dowiedział się kim jest nowy Spiderman.
Swój czarno-czerwony kostium otrzymał od T.A.R.C.Z.Y po tym jak pomógł im uporać się  Electro. Dodatkowo warto wspomnieć o to, że początkowo nie miał web shooterów. Te dostał dopiero od cioci May, po kilku swoich patrolach.
Miesiące mijały, a Morales łączył swoje super bohaterskie życie z tym zwykłym, szkolnym. Poznawał nowych bohaterów, cywilów i złoczyńców. Często przychodził do szkoły niewyspany po całonocnym patrolu. Zdarzało się, że uczył się, siedząc na jednym z budynków i pilnował okolicy.
Pewnie wszystko zostałoby na swoim miejscu, gdyby nie jeden wypadek…
Od jakiegoś czasu Miles podczas swoich patroli zaczął zauważać dziwne anomalie, takie jakby portale, które po niedługim czasie znikały. Zaniepokojony tymi zjawiskami postanowił je zbadać. Tropów było niewiele, ale z czasem natrafił na gościa, Jacoba Stevensa, który eksperymentował z portalami na zlecenie gangu. Chcieli oni wykorzystać je do szybkiego przenoszenia swoich towarów z jednego miejsca do drugiego. Miało to im pomóc z handlem oraz gubieniem policji. Podczas walki z Jacobem, który używał swojej rękawicy teleportacyjnej, Miles wpadł do jednego z portalów, ale zamiast wylądować na końcu miasta, stracił przytomność i trafił do Nowego Jorku na inną Ziemie.

Potencjał Bojowy:

Siła: 4/5/7 (10 ton)
Szybkość: 3/3/10 do 43km/h
Zręczność: 5/6/6
Wytrzymałość: 4/6/8
Zdolności Bojowe: 4/6/6
Regeneracja: 3/5/8
Celność: 3/5/6
Inteligencja 3/3/5

Wyposażenie:

Broń: Web Shooters (sieciowody) – jest to specjalna konstrukcja dzięki, której Morales może posługiwać się siecią. Są to dwie, dość szerokie metalowe obręcze wraz z dozownikiem sieci, otworem wylotowy oraz przewodem zakończonym spustem.
Dzięki sieci Miles może się przemieszczać po mieście, bujając się na niej, oplątywać nią wrogów, aby unieruchomić ich, przyciągać przedmioty i ludzi, prowizorycznie scalać konstrukcje, robić „sieciowe mury”. Zasięg około 300 metrów.

Pancerz: strój Spider-Mana podarowany mu przez T.A.R.C.Z.E z jego wymiaru. Kombinezon jest lekki i obcisły. Dzięki technologii T.A.R.C.Z.Y  jest udoskonalony do tego stopnia, że spokojnie jest w stanie chronić Moralesa przed niezbyt przyjaznymi warunkami. Wytrzymuje kule mniejszych kalibrów. Jego maska poprzez technologię jaką posiada jest w stanie imitować to komiksowe „poruszanie się oczu”.

Plecak/Ekwipunek Podręczny: komórka, strój Spider-Mana, słuchawki, pieniądze, książki, dokumenty, portfel i parę innych pierdół.

Przechowalnia: nie ta Ziemia, ziom;

Lokum: to samo co na górze;

Środek Transportu: Jako człowiek porusza się na pieszo lub rowerem, jako Spidey preferuje bujanie się na sieci.

Pieniądze: milionów to on nie ma. Tyle co by starczyło do szkoły i jakieś potrzebne pierdoły, ale w sumie na tej Ziemi nawet nie ma rodziny, więc w tym momencie brak pieniędzy całkowity;


Moce:

Pajęczy zmysł
Moc ostrzegająca chłopaka przed niebezpieczeństwem. Czym większe jest ono tym bardziej moc daje o sobie znać.
Opanowanie Mocy: 2/5/5

Elektrokineza - Morales potrafi manipulować swoim polem bioelektrycznym i generowania prądów poprzez specjalne ataki.

- Żądło Venoma
Jest to dość skomplikowana moc u Milesa. Można by w niej wyodrębnić trzy stany. Z jednej strony chłopak może oszołomić przeciwnika, a nawet go spluralizować na pewien czas, a z innej sprawić, że ten straci przytomność. Może się nią posługiwać poprzez kontakt jak i przez na odległość przez materiały.
Opanowanie Mocy: 2/5/5
Zasięg Mocy: 2/3/9 (630 m)

- Wybuch Energii
Gdy Miles jest pod wpływem ogromnego stresu z jego ciała może uwolnić się potężny ładunek energii elektrycznej, który jest w stanie całkowicie oszołomić pobliskie otoczenie. Nie może z niego korzystać za często, bo ten potrzebuję czasu na naładowanie się, a dodatkowo osłabia chłopaka.
Opanowanie Mocy: 1/5/5
Zasięg Mocy: 2/4/9 (700 m)

Pajęczy Kamuflaż

Potrafi się całkiem wtopić w otoczenie co tyczy się także ubioru chłopaka. Dzięki temu może się przekradać między wrogami lub wykorzystać do ucieczki.
Czym bliżej jest się Moralesa tym większe prawdopodobieństwo na zauważenie go. Ludzie z ulepszonym wzrokiem mogą być w stanie zobaczyć momentami jego kontury, gdy się przemieszcza. Gdy jest zmęczony kamuflaż może się stać niestabilny.
Opanowanie Mocy: 3/5/5

Wspinanie się po powieszaniach

Dzięki temu Miles może przyczepiać się do różnych powierzchni, nie ważne czy to ściana czy pędzący samochód, za pomocą koniuszków palców u rąk i stóp. Moc działa nawet poprzez ubranie.
Opanowanie Mocy: 3/5/5
Zasięg Mocy: 1/1/9

Przez ugryzienie pająka u Moralesa zwiększyła się zwinność, szybkości, wytrzymałość oraz siła. Dodatkowo chłopak łatwiej łapię równowagę i balansuje.
Opanowanie Mocy: 3/5/5

Miles jest nadal młody oraz przez ten cały czas się rozwija. Nie zna swojego całkowitego potencjału przez co z czasem mogą się u niego uaktywnić nowe zdolności, o których wcześniej nie miał pojęcia.

Umiejętności:
- Morales płynnie mówi po angielsku i hiszpańsku;
- Może nie jest tak wielkim kujonem jak Peter, ale bystra z niego chłopaczyna;
- Potrafi pływać.

Informacje Dodatkowe:
- Matka Milesa jest Portorykanką, a ojciec Afro-Amerykaninem;
- Chłopak obwinia się w pewnym stopniu o śmierć Petera;
- Jefferson jest przeciwko superbohaterom dlatego chłopak trzyma swój sekret przed nim w tajemnicy. Rio w przeciwieństwie do męża jest za nowym Spider-manem i ogólnie superbohaterami.Ostatnio zmieniony przez Black Spidey dnia Sro Kwi 25, 2018 10:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 422
Join date : 11/12/2016

PisanieTemat: Re: With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do?     Sro Kwi 11, 2018 2:53 pm

1. Brakuje roku urodzenia postaci.

2. Historia:

Pajęcza Buła napisał:
Miles od najmłodszych lat biegał po ulicach Brooklynu. Tu żył wraz z ojcem i matką, którzy starali się mu zapewnić godne życie. Od to, zwyczajna rodzina. Ojciec, Jefferson, od zawsze starał się, aby chłopak wiedział co jest dobre, a co złe. Wszystko zwyczajne i nudne, nie? No cóż, nie do końca. Miles na początku tego nie wiedział, ale jego wujek Aaron był związany z światkiem przestępczym.
- informacje zostały zawarte strasznie chaotycznie, prosiłabym aby je jakoś uporządkować.

Pajęcza Buła napisał:
Gdy Amerykanin siedział u Aarrona ugryzł go pająk, który wyszedł z torby mężczyzny. Oczywiście nie był to zwyczajny pajęczak. Należał on do Osborn Industries i był genetycznie modyfikowany.
- skąd pająk wziął się w torbie jego wuja

3. Statystyki:

a) Przez wzgląd na historię, uważam, że Miles powinien mieć statystykę przynajmniej na 2 poziomie.

b) gdzieś została zgubiona statystka Inteligencji, proszę dodać,

c) proszę określić dokładnie zasięg Wybuchu Energii i Żądła Venoma,

4. Prosiłabym o dokładniejsze opisanie sieciowodów web shooters i tego co dzięki nim jest w stanie robić Miles no i ich zasięg.

5. Prosiłabym też o dodatkową słabość w kwestii pajęczego maskowania.

Błędy językowe:

Pajęcza Buła napisał:
Patrząc na Milesa widzi się młodziak, który jest w wieku dojrzewania
- zeżarło literkę

Pajęcza Buła napisał:
Na samym starcie musiał korzystał ze stroju Spider-mana, który miał z Hallowen
- Halloween, przez dwa l i dwa e

Pajęcza Buła napisał:
Od jakiegoś czasu Miles podczas swoich patroli zaczął zauważać dziwne anomalie, takie jakby portale, które po niedługiej czasie znikały
- niedługim

Pajęcza Buła napisał:
ale zamiast wylądować na końcu miasta, stracił przytomność i trafił do Nowego Jorku na innej Ziemie.
- inną
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 422
Join date : 11/12/2016

PisanieTemat: Re: With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do?     Sob Kwi 28, 2018 5:55 pm


Ranga: Anonimowy
Punkty: 0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do?     

Powrót do góry Go down
 
With great power comes great responsibility. What would Peter Parker do? 
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: