IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Akihiro - Legacy of Wolverine

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Daken


Liczba postów : 9
Join date : 15/03/2018

PisanieTemat: Akihiro - Legacy of Wolverine   Czw Mar 15, 2018 2:12 amMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Akihiro

Płeć: Mężczyzna

Wiek i Data Narodzin: rok 1946, miesiąc i dzień nieznane

Pochodzenie: Japonia

Rasa: Mutant

Profesja: Zabójca na zlecenie

Wzrost: 175 cm

Waga: 75 kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość: Daken

Jawność Tożsamości: Sekretna

Przynależność: Brak

Słabości:

♥️ Carbonadium - jego czynnik regeneracyjny może być diametralnie spowolniony, jeśli połknie kawałek owego metalu albo zostanie zraniony przez kulę z niego wykonaną

♥️ Ostrze Murasama - jest w stanie zabić Dakena.

♥️ "Heat pills" - tabletki, które na krótki czas wyłączają zdolności regeneracyjne Dakena

♥️ Impulsywność i wysoki poziom agresywnej wrogości

♥️ Szczególne urazy może wywołać broń z vibranium/adamantium

♥️ Choć czasami rozważa samobójstwo, nie potrafi się do tego zabrać

Fizjonomia:
Daken jest dosyć niski jak na mężczyznę, wiąże się to prawdopodobnie z japońskimi genami. Nie przypomina jednak typowego, chudego i małego Japończyka, zdecydowanie bliżej mu do siłacza. Jest to okaz męski, wysportowany i umięśniony, bardzo  dba o jak najlepszą kondycję ze względu na niebezpieczeństwa, wśród których żyje. Najbardziej charakterystycznymi cechami Akihiro jest jego czarny irokez oraz wytatuowana połowa ciała. Jego tatuaże są wykonane w stylu tribal, które mogą wydawać się w tych czasach tandetne, lecz w rzeczywistości nie jest to zwykła zachcianka i wybór pierwszego lepszego wzoru. Daken ma podobne rysy twarzy do swojego ojca - Logana - szczególnie podobieństwo to widać w chwilach wściekłości mężczyzny. Jeśli chodzi ubiór, nie jest wybredny. Założy prawie wszystko co ktoś mu podsunie - szczególnie upodobał sobie skórzane kurtki - wyjątkiem są garnitury. Nienawidzi tego typu ubrania, czuje się w tym jak małpa i nie rozumie po co komu tak niepraktyczne ciuchy. Warto wspomnieć o czymś co zdecydowanie wyróżnia go z tłumu - pazury. Tak jak ojciec ma po trzy pazury u każdej kończyny górnej, jednak inaczej umiejscowione. Pierwsze dwa wysuwają się z pierwszej i ostatniej kości, natomiast trzeci wysuwa się z dolnej części nadgarstka.

Cechy Charakteru:
Zacznijmy od temperamentu. Jest to zdecydowanie typ trudny do uspokojenia. Jego agresja w skali od 1 do 10 wynosi co najmniej 9. Bardzo często władają nim emocje, te negatywne. Na co dzień jest niecierpliwym i agresywnym typem, zmienia się to jedynie w pracy, w której musi opanować nerwy i skupić się ze względu na wyższość celu. Jest niczym zwierzę, które kieruje się instynktami. Reaguje gwałtownie, często aż za bardzo. Dodatkowo jest także dosyć cyniczny. Bardzo często jest wulgarny, a przyjemność sprawia mu onieśmielanie i zawstydzanie innych. Nie było mu dane wychowywać się w normalnych warunkach, o genach nie wspominając. Co mogło wyjść z połączenia narwanego Kanadyjczyka i uroczej Japonki? Podpowiadając - jego matka na pewno miała geny recesywne, które nie uaktywnią się za szybko. Napędzany jest nienawiścią do ojca, chciałby pozbyć się go z tej planety. Nie potrzebuje przyjaciół ani żadnych pozytywnych relacji, które mogłyby przeszkadzać w realizowaniu kolejnych celów. Daken jest osobą, która nie boi się zabić. Robi to bez mrugnięcia okiem, powstrzymując przy tym wszelkie ludzkie odruchy. Nie pomaga ludziom bezinteresownie, zazwyczaj. Stroni dobroci, bo jak twierdzi, ta raczej nie istnieje w tak okropnym świecie. Czy chciałby zmienić rzeczywistość? Pewnie, że tak. Gdyby miał wybór, wolałby spędzić dzieciństwo tak jak normalne, ludzkie bachory. W pełnej, normalnej rodzinie. A co dostał? Nie dość, że zabito mu matkę to jeszcze musi żyć z niechcianą mutacją. Nie prosił się o to, jednak trudno mu skończyć ze sobą. Ma blokadę jeśli chodzi o sprawy związane z jego wewnętrznym światem. Nie potrafi rozmawiać o swoich emocjach (mimo, że emocje innych kontroluje świetnie), jakby ich nie rozumiał. Poczucie humoru jakieś tam ma, ale nie za często go używa, bo nie ma przy kim.

Akta Biograficzne:
Urodził się w roku 1946, jako syn Wolverine'a i jego żony Itsu. W ostatniej fazie ciąży Itsu została zamordowana przez Zimowego Żołnierza, kiedy próbowała uwolnić Logana i dostać się z nim do Madripooru. Po śmierci Itsu, Romulus (Narodzony prawdopodobnie w prehistorii mutant. Według niego był jednym z pierwszych ludzi, który wyewoluowali z wilków, nie z małp jak normalni mieszkańcy ziemi. Jego celem od wieków była manipulacja wszystkich możliwych osobników z rodu Wolverine'a i tworzenie z nich maszyn do zabijania. Chciał za pomocą Dakena stworzyć nowe pokolenie Broni X) - ubrany w trencz, by ukryć swoją tożsamość - zabrał dziecko, odcinając je od łona matki. Pozostawił jej ciało na pastwę losu. Dziecko przeżyło okropny incydent z powodu czynnika regenerującego, który odziedziczyło po ojcu.
Następnie, Romulus zostawił dziecko pod drzwiami Akihiry i Natsumi, zamożnej, młodej i tradycyjnej japońskiej pary. Przyjęli przybycie dziecka jako odpowiedź na swoje modlitwy i wychowali go jako swojego. Mimo zostania nazwanym przez nowego ojca "Akihiro", służba i inne rodziny z prefektury Miyagi potajemnie określiły chłopca mianem Dakena (z jap. bękart), co miało nawiązywać do jego wątpliwego pochodzenia. Gdy Akihiro dorastał, często dokuczali mu inni chłopcy z Sendai. Tak surowe traktowanie przez lata sprawiło, że Akihiro stał się chłodny i bezwzględny dla każdego, poza ojcem.
Pewnej nocy Natsumi wyznała mężowi, że nie kocha ich adoptowanego syna i jak się okazało, po latach starań nareszcie zaszła w ciążę. Daken podsłuchał ich rozmowę i na nieszczęście dla całej rodziny, obmyślił plan. W 1957 roku, zaraz po narodzinach dziecka, Akihiro zabił młodsze rodzeństwo i najzwyczajniej w świecie wyznał to rodzicom. Akihira był wściekły. Wyrzekł się Dakena, który w złości odpowiedział, że "Akihiro" nigdy nie było jego prawdziwym imieniem. W trakcie kłótni pojawiła się Natsumi, która miała zamiar przebić adoptowanego syna bagnetem z zaskoczenia, co poskutkowało obudzeniem w Dakenie mocy mutanta - niekontrolowanie rozszarpał matkę wysuniętymi pazurami. Akihira bezsilny wobec Dakena popełnia samobójstwo. Po całej traumatycznej akcji pojawił się Romulus. Wysłał młodego mutanta na szkolenie w Kanadzie, w tym samym obozie, w którym szkolono Wolverine'a czterdzieści lat wcześniej. Jego trenerem również był ten sam, który zajmował się Loganem - Silas Burr - znany później jako najemnik o pseudonimie Cyber. Burr trenował Dakena przez ponad dwa lata, póki ten nie postanowił zapaść się pod ziemię. Wysłano za nim dwie grupy poszukiwawcze. W tym czasie Akihiro, na rozkaz Romulusa,  powrócił do obozu przeprowadzając rzeź, zanim stanął do walki z Burrem. W owej walce Daken użył swojej nowej zdolności do zmian stanów emocjonalnych poszczególnych osób. Wykorzystał ją, by zmylić Burra i zadać pierwsze ciosy szponami. Nie przewidział tego, że jego przeciwnik bardzo szybko się zregeneruje i powali go na ziemię. Burr wycelował lufę rewolweru w Dakena, będąc gotowym zabić ucznia. Jednakże młody mutant zdążył błyskawicznie pojawić się za nim i odegrać się, również przy użyciu rewolweru. Był gotów zabić swojego mistrza i gdyby nie Romulus, prawdopodobnie Silas leżałby w kałuży krwi. Romulus wyjaśnił, że ma plany co do mężczyzny, a następnie spytał go czy słyszał kiedyś o Adamantium.
Wiele lat później Romulus wyjawił Dakenowi, że jego ojciec - Logan - wciąż żyje. Jednocześnie omamił go, wmawiając, że to Wolverine zabił Itsu, kiedy chłopak znajdował się w jej łonie. Wyjaśnił to strachem starego mutanta przed tym, jak potężnym mutantem mógł stać się Daken. To kłamstwo zakorzeniło w chłopaku chęć bezwzględnej, krwawej zemsty na ojcu. Tak silnie wpłynęło to na Dakena, że zrodziło w nim niewyobrażalny gniew, którym Romulus karmił się przez następne lata najemniczego życia syna Howletta.
Wiele razy zdarzało mu się używać swoich nadnaturalnych umiejętności. Przy użyciu ich najzwyczajniej wykorzystywał, a następnie zabijał bezbronne osoby. W tym momencie rozpoczął akcję poszukiwań ojca. Jest jego prywatnym zleceniem, dlatego też na moment jego działalność została wstrzymana.

Potencjał Bojowy:

Siła: 2/3/7 (do 450 kg)

Szybkość: 4/4/10 (do 102 km/h)

Zręczność: 5/6/6

Wytrzymałość: 5/5/8

Zdolności Bojowe: 5/6/6

Regeneracja: 7/7/8

Celność: 4/5/6

Inteligencja: 2/3/5

Wyposażenie:

Broń: Karabin M110; wysuwane szpony

Pancerz: Po co to komu?

Plecak/Ekwipunek Podręczny:
♦️ Ciuchy na zmianę

♦️ Wytrychy

♦️ Portfel

♦️ Scyzoryk

♦️ Książka

♦️ Jakieś jedzenie, trzeba dbać o podstawowe potrzeby fizjologiczne

Przechowalnia: Brak

Lokum: Przemieszcza się

Środek Transportu: Brak stałego środka transportu

Pieniądze: Zwykle na koncie. Trochę tego ma po pracy dla niebezpiecznych kryminalistów.


Moce:

- Trzy szpony - dwa grzbietowe, jeden spod nadgarstka; są bardzo szorstkie; mają kolor czarny, w przeciwieństwie do tych jasnych, którymi mógł pochwalić się jego ojciec w naturalnym stanie. Pazury Dakena są niezwykle wytrzymałe, ostre i mogą przeciąć nawet zbroję Iron Mana
Opanowanie Mocy: 4/5/5
Zasięg Mocy: Walka wręcz

- Zaawansowany czynnik regenerujący - nie ma informacji o ograniczeniu owego czynnika
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy: Brak - personalny

- Nadzludzka siła
Opanowanie Mocy: 4/5/5
Zasięg Mocy:  Brak - personalny

- Nadzludzki refleks i wytrzymałość
Opanowanie Mocy: 4/5/5
Zasięg Mocy: : Brak - personalny

- Długowieczność
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy:  Brak - personalny

- Zwiększona ostrość zmysłowa (węch, wzrok, czucie, słuch)
Opanowanie Mocy: 4/5/5
Zasięg Mocy: Brak - personalny

- Możliwość wytwarzania feromonów, które świetnie maskują jego położenie (trudny do wykrycia nawet dla Logana) oraz potrafią wykryć i zmienić nastroje emocjonalne innych
Opanowanie Mocy: 4/5/5
Zasięg Mocy: 5/5/9

- Odporność na telepatię - Daken jest naturalnie odporny na telepatię. W jego umyśle znajduje się "pułapka", w którą wpada każdy telepata, chcący zagłębić się w zakamarki umysłu mutanta. W ten sposób Daken ma możliwość kontroli owego telepaty. Potrafi także przewrócić wspomnienia, jeśli ktoś chciałby zastąpić je fałszywymi.
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy:  Brak - personalny

- Wrodzona odporność chemiczna - naturalna zdolność leczenia powoduje, że nie wpływają na niego żadne trucizny czy narkotyki, nawet w bardzo dużych dawkach.
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy:  Brak - personalny

- Odporność na choroby - ze względu na wysoce skuteczny układ immunologiczny, Daken jest odporny na wszystkie ziemskie choroby, infekcje i zaburzenia. Nie straszne mu są także ataki gazowe i wszelkiego rodzaju toksyny nerwowe. Jest całkowicie odporny na takie choroby jak wąglik, ospa i AIDS.
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy:  Brak - personalny

- Adaptacja pogodowa - Daken jest w stanie dostosować się do wszelkich anomalii, szczególnie dobrze znosi ekstremalne zimno.
Opanowanie Mocy: Brak wpływu na działanie
Zasięg Mocy:  Brak - personalny


Umiejętności:

♠️ Mistrz sztuk walki - Daken jest wyszkolonym zabójcą i w sporej ilości azjatyckich sportów walki. Wszelki sparing zdecydowanie ułatwia mu moc związana z wydzielaniem feromonów. Był również szkolony na samuraja.

♠️ Akrobata - z racji nie posiadania w ciele adamantium jest lżejszy i może wykonywać więcej figur akrobatycznych, co daje mu przewagę nad przeciwnikiem. Jest również świetnie wyszkolonym gimnastykiem, który potrafi wykonać wiele skomplikowanych manewrów.

♠️ Bardzo szybko przetwarza informacje wysyłane z otoczenia (najlepiej te związane z potencjalnym zagrożeniem) i natychmiastowo reaguje na zmieniające się sytuacje bojowe.

♠️ Daken jest świetnym tropicielem i łowcą - dzięki wyostrzonemu zmysłowi węchu jest w stanie zapamiętać bardzo dużo zapachów.

♠️ Potrafi porozumieć się w języku angielskim, greckim, japońskim oraz niemieckim.

♠️ Ma bardzo dobry wzrok, często używa karabinu snajperskiego.

♠️ Jest wyszkolony w dziedzinie przetrwania. Nie groźne mu wylądowanie w lesie bez dodatkowych narzędzi. Dobrze radzi sobie z wszelkimi konstrukcjami oraz naprawami - w końcu nie może prosić nikogo o pomoc jako zawodowy zabójca. Ma też dobrą orientację w terenie.

♠️ Jak na faceta nieźle radzi sobie z uwodzeniem kobiet i mężczyzn. Szkoli się w manipulacji, co oczywiście ułatwia mu moc związana z wydzielaniem feromonów. Jest w stanie tak zmanipulować ludzi, żeby wykonywali polecone przez Dakena zadania.

Informacje Dodatkowe:
♣️ Ma obsesję na punkcie ojca, jego celem życiowym jest zabicie go

♣️ Jest biseksualny i nie ukrywa za bardzo tego faktu

♣️ Nie przywiązuje się do ludzi, nie przepada za nimi

♣️ Lubi typową, japońską kuchnię

♣️ Chciałby cofnąć się w czasie i zapobiec śmierci matkiOstatnio zmieniony przez Daken dnia Pią Mar 23, 2018 7:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Daken


Liczba postów : 9
Join date : 15/03/2018

PisanieTemat: Re: Akihiro - Legacy of Wolverine   Sob Mar 17, 2018 4:31 am

Gotowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 222
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

PisanieTemat: Re: Akihiro - Legacy of Wolverine   Pią Mar 23, 2018 5:41 pm

1. W historii przydałaby się chociaż minimalna wzmianka na temat tego kim jest Romulus i czemu zainteresował się Dakenem.

2. Daken trenował przez dwa lata. To nie jest wystarczająco, by osiągnąć poziom mistrzowski. Na tym etapie dużo bardziej pasuje, by miał statystykę dotyczącą walki wręcz na poziomie 5.

3. Co jeszcze do statystyk, to jest podane, że Daken ma nadprzyrodzoną siłę, ale z podanego przez Ciebie poziomu wynika, że jego siła jest w ludzkich standardach.

4. Prosimy o dopisanie limitu siły i szybkości.

5.
Daken napisał:
Odporność na telepatię - Daken jest naturalnie odporny na telepatię. W jego umyśle znajduje się "pułapka", w którą wpada każdy telepata, chcący zagłębić się w zakamarki umysłu mutanta.

Czym dokładnie jest ta pułapka? Jak to działa?

6. Jest napisane, że szkielet Dakena nie jest pokryty adamantium, nie ma też o nim wzmianki w historii, ale w broni jest wspomniane o szponach z adamantium. Jedno z drugim się wyklucza.A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
avatar
Daken


Liczba postów : 9
Join date : 15/03/2018

PisanieTemat: Re: Akihiro - Legacy of Wolverine   Pią Mar 23, 2018 7:29 pm

1. Dopisane

2. Okej, zmienione.

3. Ma nadludzką siłę, bo potrafi podnieść do 400-500 kg. 400 kg to dużo na człowieka, który nie jest Hulkiem. Nie mogę dać mu 3 poziomu siły, ponieważ w statystykach ten poziom mieści siłę dającą możliwość podniesienia od 500kg do 5 ton. Daken nie podniesie czegoś ważącego tonę, dlatego jestem zmuszony dać mu 2 poziom siły.

4.  Dopisane.

5. Nie ma dokładnego opisu działania. Tak jak napisałem: Działa to w ten sposób, że telepata chcąc kontrolować umysł Dakena, sam dostaje się pod kontrolę.

6. Błąd z pierwszej wersji kp, poprawione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 222
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

PisanieTemat: Re: Akihiro - Legacy of Wolverine   Sob Mar 24, 2018 12:16 pmRanga: Anonimowy
Punkty: -15


Proszę o uzupełnienie profilu.A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online

Sponsored contentPisanieTemat: Re: Akihiro - Legacy of Wolverine   

Powrót do góry Go down
 
Akihiro - Legacy of Wolverine
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: