IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 I have to learn to stop talking.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Kate Bishop
Clint Barton

Liczba postów : 19
Join date : 09/03/2018

PisanieTemat: I have to learn to stop talking.   Nie Mar 11, 2018 7:08 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Katherine "Kate" Elizabeth Bishop

Płeć: Kobieta

Wiek i Data Narodzin: 16 lat | 26.12.1997

Pochodzenie: Manhattan, New York City, New York, USA

Rasa: Człowiek

Profesja: Uczennica liceum, od czasu do czasu bohaterka

Wzrost: 165 cm

Waga: 54 kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość: Katie Hawkeye Lady Hawkeye, Hawkingbird, Female Archer

Jawność Tożsamości: Tajna

Przynależność: Young Avengers grupa zrzeszająca frajerów-łuczników (którym ona wcale nie jest) Brak


Słabości:
→ Źle znosi obcy i niespodziewany dotyk. Jest to związane z jej przeżyciami w Central Parku (zresztą wciąż boi się odwiedzać ten park) i choć walczy z tym, nie jest to takie proste, bo wspomnienia są wciąż świeże. Nie ma nic przeciwko dotykowi, o ile to ona go zainicjuje, spodziewa się go albo zna kogoś na tyle dobrze, że wie o tym, że jest bezpieczna. W innym wypadku potrafi się zlęknąć, ale też może całkowicie sparaliżować.
→ Działa zbyt impulsywnie i czasami kończy się to takimi przypadkami, że atakuje nawet bardziej niebezpiecznych przeciwników. Dlatego lepiej nie zostawiać jej samej.
→ Podatna na wszelkie zranienia, nawet te najdrobniejsze (lecz jest ogromna szansa, że te zignoruje i w przeciwieństwie do frajerów po prostu będzie się starała walczyć dalej a nie ryczeć jak baba o byle kuku).
→ Wciąż się uczy walk na różne sposoby i tak naprawdę poza łucznictwem (choć jeśli o to chodzi to wciąż pracuje nad celnością) nie radzi sobie jeszcze idealnie.
→ Ma wciąż ogromne problemy z otwarciem się i o ile lubi przebywać wśród ludzi, niekoniecznie jest skora do mówienia o sobie, woląc słuchać co inni mają do powiedzenia. Szczególnie bolesne są dla niej tematy dotyczące rodziny (zwłaszcza mówienie o matce), a także nienawidzi rozmawiać o swoim bogactwie i nazywania jej „księżniczką”.
→ Czasami jest zbyt pewna siebie, a przez swoją szczerość potrafi dogadać osobom, do których powinna się odnosić z szacunkiem (ale tylko kiedy nie mają racji!), co nieraz wpędza ją w kłopoty.
→ Często zbyt agresywnie reaguje na kłamstwo, które bez problemu wykryje. Jeśli mówi to osoba, którą zna, traci do niej wszelki szacunek i zaufanie.
→ Stawia wysoko przyjaciół i jest gotowa dla nich zrobić wszystko.
→ Jest uczulona nad jad owadów (wszelcy owadopodobni bohaterowie niech się trzymają od niej z daleka!).
→ Jest uzależniona od kawy. Nie jest w stanie bez niej żyć.

Fizjonomia:
Kate jest raczej przeciętną osobą z wyglądu. Nie jest ani wysoka, ani niska, szczególnie jak na swój wiek (czym się broni i mówi, że „jeszcze na pewno trochę podrosnę”). Nie ma się raczej czym pochwalić, jeśli chodzi o swoją figurę, ale nie narzeka na to za bardzo, bo dzięki temu łatwiej jej się walczy. A nawet jeśli by miała to raczej nic by to jej nie dało, bo zaraziła się frajerstwem od innych łuczników. Powoli nabiera muskulatury, dzięki ćwiczeniom, czy to walki, czy łucznictwa, ale wciąż pozostaje szczupła. Na jej twarzy często widnieje uśmiech i nie trudno dostrzec jej optymizmu, bijącego po oczach, a to wszystko podkreślają jej niebieskie oczy i czarne włosy, sięgające kilkanaście centymetrów za ramiona, które nosi na najróżniejsze sposoby, upięte czy rozpuszczone. Na co dzień lubi nosić wygodne ubrania – t-shirty czy luźne koszulki, jeansy (ewentualnie szorty, kiedy jest cieplej) i trampki. Nie przeszkadzają jej jednak eleganckie ubrania i kiedy nadarzy się okazja, założy też sukienkę. Ważne, żeby jej ubrania miały choć trochę fioletowego koloru, który sobie szczególnie upodobała, co przejawia się też w jej stroju do bohaterzenia lub frajerzenia, jak kto woli, który sama sobie zrobiła. Jest on praktyczny, nie krępuje ruchów i osłania większość ciała. Przemilczmy te odsłonięte biodra, które nie mają najmniejszego sensu i są niepraktyczne, wyglądają cool (albo po prostu zabrakło na nie materiału). Do tego wygodne buty i jest w stanie ruszać na walkę!


Cechy Charakteru:
Główną cechą Kate jest jej determinacja. Nie zwraca uwagi na jakiekolwiek przeszkody i po prostu prze przed siebie. Czasami wpędza ją to w kłopoty, ale zaskakująco często jej się udaje zdobyć to co chce. Wiążący się z determinacją upór sprawia, że wie czego chce i nic jej nie zatrzyma przed dostaniem upragnionej rzeczy. Szczególnie jeśli jest to zrobienie czegoś dla innej osoby, ponieważ stawia innych ponad sobą. Jest w stanie poświęcić swój czas, swoje pieniądze, swoje zdrowie, byle ci, którzy nie mają tyle szczęścia co ona, mogli zaznać go choć trochę.
Często zaskakuje właśnie tym, że pomimo należenia do bogatej rodziny, nie jest ani samolubna, ani rozpuszczona. To dzięki matce taka się stała. Doceniła wartość pieniądza i dostrzegła, że wiele ludzi nie ma tego czego ona. Dlatego też często dzieli się z innymi, tym czym ma poprzez darowizny czy wolontariat w kuchni, a ostatnimi czasy zaczęła się nawet bawić w bohaterzenie. Pomaga nawet obcym ludziom, lecz nikogo tak nie ceni wysoko jak swoich przyjaciół, których i tak ma w sumie niewielu w sumie to jednego, ale do tego to się w ogóle nie przyzna. Dla nich gotowa jest zrobić wszystko, choćby rzucić się w ogień. Ogólnie lubi poznawać nowych ludzi i jest wobec nich ciepła, nawet pomimo swojego odizolowania. Czasami może być na początku ostrożna w tej kwestii, ale szybko potrafi zauważyć jaki ktoś jest, więc niepewność znika.
Jakąkolwiek znajomość potrafi przekreślić kłamstwo drugiej osoby. Nienawidzi, kiedy ktoś jej wmawia bzdury, a że jest niesamowicie spostrzegawcza, wie czy ktoś kłamie czy nie (no chyba, że jest superszpiegiem i kłamie bez kiwnięcia palcem jak Wdowa). Inną rzeczą, której nienawidzi jest używanie swojej przewagi w celu wykorzystania innych, co bierze się z jej osobistych doświadczeń w tej kwestii. Nie chce znowu pozostać ofiarą i tego samego pragnie dla innych słabszych, dlatego przy ludziach nadużywających przewagi staje się agresywna.
Często podejmuje zuchwałe decyzje, co prowadzi do takich rzeczy jak atak na kogoś, kto z łatwością może ją pokonać. Jednak Kate, kiedy mówi, że coś zrobi to zrobi i nikt jej nie wmówi inaczej. Trochę jak dziecko, bo mimo wszystko takim dzieckiem wciąż jest. To co ją odróżnia od takiego dziecka, jest to, że mimo wszystko zastanawia się nad swoimi decyzjami. Nie trwa to zbyt długo, ale jednak zawsze chociaż odrobinę je przemyśli a kończy jak każdy frajer z łukiem.
Ogólnie w przeciwieństwie do swoich rówieśników wydaje się bardziej dojrzała, choć ona nie lubi o tym wspominać jak typowy gimbus. Wiąże się to z tym, że jak na swój młody wiek po prostu już wiele przeżyła, więc szybko musiała dorosnąć i zmierzyć się z tymi problemami, a że są one związane z rzeczami, których nie lubi wspominać, czasami specjalnie woli zachować się dziecinnie w jakiejś kwestii. Jednak o ile posiada sposób myślenia typowy dla kogoś starszego od niej, tak jej zachowanie już często wskazuje na co innego.
W walce jest skupiona i nie daje się rozproszyć. Nawet na co dzień nie pozwala sobie na rozproszenie przez rzeczy, które uważa za nieważne i w rezultacie ma lepszą pamięć niż większość. I właśnie takim sposobem dostaje te tróje w szkole.
Coś, co niejednokrotnie przysporzyło jej kłopotów to bycie pewną siebie. Ta pewność sprawia, że nie obawia się mówić prosto z mostu i być szczerą do bólu, nawet wtedy kiedy nie powinna. Bez jakichkolwiek zahamowani jest w stanie postawić się osobom wyżej postawionym, nawet jeśli by jej groził śmiercią (i był w stanie tę groźbę wypełnić). Nie oznacza to, że nie szanuje innych. Wręcz przeciwnie, osobom starszym okazuje pełen szacunek i zachowuje się uprzejmie wobec nich z wyjątkiem tego frajera, ale w momencie, kiedy wierzy, że są w błędzie powiem im to wprost, a potem jeszcze zignoruje ich rady, kiedy tylko znajdą się z dala od niej.

Akta Biograficzne:
Kate jest najmłodszą córką bogatej manhattańskiej rodziny. Jej ojciec, Derek, był potentatem wydawnictwa, które miało powiązania ze zorganizowaną przestępczością. Mężczyzna był człowiekiem emocjonalnie zdystansowanym, co przekładało się na ograniczanie kontaktów z dziećmi do minimum, a także słabe relacje z nimi. Pomimo odizolowania, nie przeszkodziło to jego najmłodszej córce, żeby go podziwiać i kiedy tylko wracała do domu w przerwach od szkoły z internatem, próbowała zdobyć jego uwagę oraz aprobatę. Jej matka, Eleanor, także nie była zainteresowana za bardzo wychowaniem dzieci, szczególnie, że nie dogadywała się z mężem zbyt dobrze i czuła się wyobcowana w jego obecności, dlatego też często wyjeżdżała na narty w góry. Kiedy Kate była jeszcze mała, Eleanor zginęła podczas jednej z jej wycieczek w Boulder, Kolorado. W ciągu tych kilku lat dziewczynka nie poznała za dobrze matki, ale zdążyła ona zaszczepić córce chęć pomagania innym i dzielenia się tym, co ma. Oznaczało to jednak konflikty z jej starszą siostrą, Susan, z którą była bardzo zżyta, lecz ta nie pojmowała chęci pomocy innym. Wszystko to sprawiło, że Kate zwykle była samotna i postanowiła polegać tylko na sobie, co rozwinęło jej niezależność, bezpośredniość i upór już w młodym wieku.
Będąc wciąż dzieckiem, Kate zakradła się w nocy do gabinetu ojca. Chciała tylko zobaczyć dokładniej, co robi i to właśnie zobaczyła, zostając świadkiem tego jak Derek pobił drugiego człowieka. Wszelkie wyobrażenia o tym jak jej ojciec jest wzorem, stały się złudzeniem i mocno rozczarowały Kate, a także zmieniły postrzeganie wobec niego. W tym momencie straciła wszelki wzór, za który stawiała sobie ojca. Nie dając się jednak za bardzo ponieść emocjom, skupiła się na tym, żeby dowiedzieć się więcej o jego aktywności. W tym celu zaczęła go śledzić na jego spotkanie z El Matadorem. Niestety, zakończyło się to nieszczęśliwie, ponieważ nie zdążyła się ewakuować wystarczająco szybko, po tym jak jej ojciec opuścił miejsce zdarzenia i została przyłapana.
El Matador zatrzymał Kate jako okup, lecz nie na długo, bo dosyć szybko udało jej się uciec. Prawie, ponieważ została przyłapana przez jednego z ludzi Matadora. Jakim frajerem trzeba być, żeby mieć takiego pecha. Typowy (przyszły) łucznik. Na szczęście do akcji wkroczył kolejny frajer-łucznik Hawkeye, którego strzała przeleciała obok mężczyzny i rozproszyła na tyle, żeby uratować Kate. Później to już była kwestia formalności, żeby pozbyć się złoczyńców przez łucznika. Tym ratunkiem, Clint Barton zrobił na niej niesamowite wrażenie, ponieważ był zwykłym frajerem człowiekiem bez jakichkolwiek mocy, a dał radę pokonać grupę przeciwników. Tym samym, po niedawnym rozczarowaniu własnym ojcem, Kate wybrała sobie frajera na nowego ojca postawiła sobie Hawkeye’a za wzór do naśladowania.
Chcąc być jak jej bohater, postanowiła nauczyć się łucznictwa. Początkowo robiła to w ukryciu, z prowizorycznym sprzętem, a z czasem, gdy podrosła załatwiła sobie zajęcia. Jej ojciec nic o tym nie wiedział. Po ukończeniu jednej szkoły wróciła na stałe do domu, zostając uczennicą jednej ze zwykłych nowojorskich szkół średnich, chcąc być jak zwyczajna dziewczyna. Czując się źle z rodzinną fortuną, w wolnym czasie postanowiła też, wzorem matki, pracować na zmywaku czy w schroniskach dla kobiet.
Kate dalej nie dogadywała się z resztą rodziny, ale nie była od niej całkowicie odsunięta i cieszyła się na ślub swojej starszej siostry. Niestety na kilka tygodni przed wielkim wydarzeniem, mając zaledwie 15 lat, dziewczyna została napadnięta i wykorzystana seksualnie podczas spaceru w Central Parku. Wydarzenie to niesamowicie nią wstrząsnęło i pozostawiło traumę, co sprawiło, że całkowicie odizolowała się od rodziny. Wkrótce jednak wydarzenie dało jej motywację do nauki samoobrony. Rozpoczęła naukę walki wręcz, a jakiś czas później walkę mieczem, pałkami bojowymi oraz szermierkę. Zaczęła także jeszcze mocniej przykładać się do łucznictwa, w którym już wcześniej sobie nieźle radziła. Aby natomiast poradzić sobie z częścią swoich problemów, zaczęła spotykać się z terapeutą.
Wszystko zaczęło się jakoś układać, jednak wciąż miała problemy z rodziną, a także przeszkadzały jej otaczające ją bogactwa. Stwierdziła, że i tak jest samodzielna, więc na pewno da sobie radę z dala od domu. Takim sposobem spakowała część swoich rzeczy i uciekła z domu, zostawiając za sobą wszelkie złe wspomnienia (a przynajmniej większość z nich). Niestety, życie na własną rękę okazało się trudniejsze niż przypuszczała, lecz na szczęście lub nieszczęście na jej drodze ponownie stanął Clint Barton. Zestresowana dziewczyna pewnie wyszła przed nim na psychofankę wariatkę, ale łucznik na szczęście zgodził się ją przygarnąć do siebie. Tym samym rozpoczęła szkolenie na frajera pod czujnym okiem Bartona.


Potencjał Bojowy:

Siła: 2/2/7 (75 kg, z możliwością rozwoju do 200 kg)
Szybkość: 2/3/10 (12 km/h)
Zręczność: 3/5/6
Wytrzymałość: 2/3/8
Zdolności Bojowe: 3/5/6
Regeneracja: 1/1/8
Celność: 4/6/6
Inteligencja: 2/3/5

Wyposażenie:

Broń:
→ łuk – wykonany według jej własnego projektu, dostosowany do niej, nie jest wymyślny, bez zbędnych bajerów, po prostu praktyczny i wygodny do użytkowania
→ kołczan – może pomieścić 25 strzał
→ strzały – najzwyklejsze, nie jakieś wymyślne jeszcze

Pancerz: Jej własnoręcznie zrobiony strój, w którym bohaterzy frajerzy po mieście. Nie jest to zbytni pancerz SZCZEGÓLNIE TE ODKRYTE BIODRA, ale odrobinę osłoni przed uderzeniami (tymi naprawdę słabymi).

Plecak/Ekwipunek Podręczny: Kawa, więcej kawy i jeszcze więcej kawy. Łuk, kołczan, strzały, telefon, portfel, dokumenty.

Przechowalnia: Podstawowe wyposażenie mieszkania (ekspres do kawy!) i różne rodzaje strzał które obecnie Clint pewnie i tak ukrywa przed nią.

Lokum: Niewielkie mieszkanie Clinta znajdujące się na Manhattanie.

Środek Transportu: Brak

Pieniądze: To co dostaje od Clinta czyli nic, czasami złapie jakąś jednorazową pracę za parę groszy.


Moce:
Bycie najlepszym łucznikiem ever przy jednoczesnym nie byciu frajerem.
Rzucanie pieniążkami.
Brak

Umiejętności:
→ Kate jest dosyć wprawiona w sztukach walki. Dzięki szkoleniom w zakresie samoobrony, poznała boks, jiu jitsu oraz inne formy walk wręcz. Wciąż jednak się uczy i nie poznała wszelkich tajników walk.
→ Oprócz walk wręcz, nieźle sobie radzi z bronią białą. Jest wprawiona w używaniu mieczy i pałek bojowych (tzw. battle staves) i daje sobie radę całkiem nieźle w szermierce.
→ Po mistrzowsku posługuje się łukiem, szczególnie jak na jej wiek. Mogłaby stanąć przeciwko najlepszym łucznikom i nawet mieć szansę na zwycięstwo (sama cały czas powtarza, że jest najlepsza). Jej cel jeszcze nie jest idealny, ale wciąż nad tym pracuje i niewiele jej brakuje.
→ Potrafi grać na wiolonczeli.
→ Posiada fotograficzną pamięć.
→ Umie całkiem nieźle szyć. Robi to raczej w wolnym czasie i nigdy się profesjonalnie nie uczyła, ale zrobiła swój własny strój, więc chyba nie jest tak źle.
→ Umie pływać.
→ Umie jeździć na rowerze.
→ Robi wyśmienitą kawę.

Informacje Dodatkowe:
→ Nie jest frajerem, pomimo bycia łucznikiem. Przynajmniej tak sobie wmawia.
→ Kocha kawę. Choć ta miłość już chyba podchodzi pod uzależnienie.
→ Uwielbia psy.
→ Jest przeciętniakiem, jeśli chodzi o szkołę. Nie dostaje raczej jedynek, ale nie jest też piątkową uczennicą.
→ Jest biseksualna (tylko jeszcze o tym nie wie bo nie ma jeszcze na forum jej miłości życia).
→ Potrafi wystrzelić do pięciu strzał naraz i nawet udaje jej się trafić do celu choć tak naprawdę jest to niemożliwe, ale jako, że to Marvel to userka przemilczy tę sprawę i przyjmie, że Kate jest w stanie to zrobić.
→ Nie lubi zimna. W ostateczności zniesie trochę chłodu, ale kiedy ma wybierać „zima czy lato”, wybierze lato, nawet jeśli oznacza to upały ponad czterdzieści stopni Celsjusza.
→ W szkole często ląduje u dyrektora. Zaskakująco, nie jest to przez zrywanie się z lekcji (które opuszcza tylko w wyjątkowych sytuacjach typu globalne zagrożenie, frajer znów się wpakował w kłopoty lub brak kawy), ale swoją szczerość. Wielu nauczycieli usłyszało od niej nieraz jak to nie mają w jakiejś kwestii racji.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 416
Join date : 11/12/2016

PisanieTemat: Re: I have to learn to stop talking.   Wto Kwi 03, 2018 11:47 am


Hawkingbird:
Ranga: Anonimowa
Punkty:0

Katherine Bishop:
Ranga: Lubiana
Punkty: 25
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
I have to learn to stop talking.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: