IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Ktoś chce podpis?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sombra
Sombra
Sombraro

Liczba postów : 95
Join date : 11/07/2017

Ktoś chce podpis? Empty
PisanieTemat: Ktoś chce podpis?   Ktoś chce podpis? EmptyPon Lis 27, 2017 9:04 pm

Tak się zaroiło od postów tutaj, to i ja dorzucam dwa grosze od siebie.
Jakiś czas temu wrzuciłam post ze swoimi zabawami w "profesjonalnego" grafika, ale poza tym bawię się też w robienie podpisów. Jeszcze niedawno bałam się zaczynać sama, ale ostatnio zaczęłam i podobno nie jest tragicznie, więc czemu mam nie zaoferować swojej pomocy tutaj, skoro lubię to robić.
Podpisy by moi:

Jeśli poczułeś się zainteresowany (i jakimś cudem wybrałeś mnie, a nie inne userki robiące podpisy) to kilka informacji:

  1. Proszę o niepoganianie mnie. Przypominać się czasami możecie, bo jestem sklerotyczką i zawalona robotą mogę zapomnieć, ale o takich rzeczach staram się pamiętać. Jednak jak wiecie, lub nie, jako studentka czasami nie wiem w co ręce wsadzić i choć uwielbiam bawić się w takie rzeczy to robię je w wolnym czasie. Dlatego też dopytać się możecie jak idzie praca, ale nie poganiać.
  2. Robię głównie podpisy w HTML-u. Grafikę co prawda ogarniam, ale raczej śmieszkową i boję się, że to się nie nada na ładny, estetyczny podpis.
  3. Prostą grafikę mogę wykonać na avatar (przezroczyste tło, wycięcie jakiejś postaci i wklejenie na inne zdjęcie, coś z filtrami) albo nawet gif! Ogólnie gify to już w ogóle moja specjalność *przypomina ten piękny gif jej twórczości jako przykład*
  4. Mile widziane jakieś sugestie - obrazki, cytaty, itp. Nie jest to obowiązkowe, ale, żeby potem nie było "nie o to mi chodziło", kiedy dam wam już gotowy podpis.
  5. Ogólnie uwagi są mile widziane! Byle nie chamskie. W każdym razie, jak coś nie podpasuje mogę poprawić, bo w końcu to wasz podpis, a nie mój.
  6. Zapłaty żadnej nie wymagam, wystarczy "dziękuję" (i wasza radość z nowego podpisu, który, mam nadzieję, będzie się podobał).

No to chyba tyle. Zgłoszenia możecie wrzucać pod tym postem, na PW (jak coś to krzyczeć, że mam PW, bo nie zawsze widać) lub na GG (60470874).
Powrót do góry Go down
 
Ktoś chce podpis?
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oceń avatar i podpis
» KAŻDY chce mieć mnie w znajomych

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki :: Avatarnia-
Skocz do: