IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Heads up, New York! Make way for Firestorm!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Deathstorm


Liczba postów : 1
Join date : 22/11/2017

PisanieTemat: Heads up, New York! Make way for Firestorm!   Sro Lis 22, 2017 12:27 am


I told you. I'm not Rosie. Firestorm.
My past has tasted bitter for years now,
So I wield an iron fist, grace is just weakness
Or so I've been told.
I've been cold, I've been merciless
But the blood on my hands scares me to death
Maybe I'm waking up today
Metryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Rosalie Beatrisa Raymond

Płeć: kobieta

Wiek: 27 lat

Pochodzenie: Central City Nowy Jork, USA

Rasa: metahuman Mutate

Profesja: Naukowiec || Inżynier || kiedyś będę Legendą

Wzrost: 163 cm

Waga: 52 kilo

Pseudonim/Tajna Tożsamość: Firestorm, Deathstorm

Jawność tożsamości: Znana wąskiej grupie

Przynależność: Hail HYDRA


Słabości:
Jej własne ego - To chyba najpoważniejsza słabość. Wpakuje się w każdą, nawet najbardziej ryzykowną sytuację, aby tylko udowodnić, że jest cholernym bogiem i należy jej się własny kult.
Odcięcie dopływu tlenu - Widzieliście ogień bez tlenu? Ja też nie. W próżni nie jest w stanie się zapalić, bo płomienie potrzebują sporo powietrza, aby móc powstać. Dlatego zamknięta w próżni najpierw straci swoje zdolności, a potem zacznie się dusić.
Leki uspokajające - Moc bierze się z emocji, wystarczy te przytłumić końską dawką środków uspokajających aby nie tylko ograniczyć płomienie, ale także jej własne kontaktowanie ze światem.
Annabeth - Dokładniej jej osobowość (która zanika) jak i wspomnienia. Czasem kobieta musi na chwilę zwolnić i zastanowić się kim tak naprawdę jest. To najczęściej wykorzystuje sama Annabeth, trzymając się swojej egzystencji pazurami.
Supernova - Ostateczna słabość, wynikająca z mocy. Kobieta może z siebie zrobić bombę, o sile podobnej do wybuchu Supernovej, nie zrobi tego jednak bo to ostatecznie ją uśmierci, spalając jej własne atomy. Nie brzmi to jak dobra śmierć.
Rozpad atomowy - Jej cząsteczki są ciągle niestabilne. Bez urządzenia regulującego reakcje rozpadu cząsteczek i atomów, po prostu jest w stanie wygenerować energię podobną do bomby jądrowej, stając się jej epicentrum. Urządzenie jest zlokalizowane w bransoletce na jej ręce. Zdjęcie jej, daje jakieś dziesięć minut do wybuchu. Ten nie nastąpi jeśli host rozdzieli się z drugą jaźnią.
Podział   - Rozdzielenie Firestorm na Annabeth i Rosalie odbiera im obu zdolności. Zostawia jednak specyficzne połączenie dzięki któremu wiedzą czy druga nie jest zagrożona i są w stanie się zlokalizować a także wymienić na przykład gustem do danych potraw.Fizjonomia:
Rosalie
Można powiedzieć, że kobieta nie wyróżnia się niczym specjalnym. Wygląda przecież jak większość kobiet, ot popularny kolor włosów i oczu. Brązowe włosy kobiety sięgają jej do łopatek, układając się w miękkie fale. Oczy mają odcień ciemnego brązu, wchodzącego już niemal w czerń. Maluje się mocno, tu nie ma co kryć. Nie wyjdzie z domu bez porządnego makijażu. Najczęściej maluje powieki na ciemno a usta na bordowo. Na twarzy kobiety często występuje niechęć, dezaprobata albo zwykła wyniosłość. Wygląda jakby traktowała z góry każdego, co akurat jest prawdą. Jej styl ubioru można określić jako niejednokrotnie wyzywający, nie ma nic przeciwko eksponowaniu swoich kształtów. Biorąc pod uwagę jej wzrost, aby dodać sobie centymetrów, chętnie nosi szpilki.

Firestorm
Jej ognista postać znacząco się nie zmienia. Oczy kobiety stają się białe podczas używania mocy albo pod wpływem silnych emocji. Jej dłonie otacza płomienna aura, płomienie unoszą się z ramion oraz ponad dwadzieścia centymetrów nad nią. W zależności od potrzeby, może ograniczyć płomienie albo je rozszerzyć, nawet na całe swoje ciało czy ponad nie. Jej strój nie jest jakiś wyjątkowy. Wygląda zwyczajnie, ot skórzana kurtka oraz przeległe do ciała spodnie oraz buty sięgające ponad kolana. Każdy element jest jednak wykonany z materiału odpornego na ogień.Annabeth
Annabeth jest dumną panią profesor, która zawsze chodzi wyprostowana jak struna. Jej rude włosy są raczej długie, a rysy twarzy noszą w sobie pewną szlachetność. Ubiera się raczej elegancko i w kwestii kostiumu nigdy nie doszła do ładu ze swoją towarzyszką. Oczy kobiety mają zielony, łagodny odcień, często są jednak ukryte za szkłami okularów. Raczej unika malowania się, ale kiedy już musi, używa bordowej szminki. Swoją postawą wzbudza respekt i wymuszony szacunek. Chociaż nie jest specjalnie wysoka czy groźna, nadal roztacza pewną aurę dojrzałości i wiedzy.

Cechy Charakteru:
Dawno, dawno temu były dwie kobiety. Rosalie oraz Annabeth. Obydwoje były mocno nastawione na chęć ratowania świata oraz ludzi. Każda w swoim środowisku, ale obydwoje działały na rzecz ludzkości. Rosalie dążyła do swojego celu, nie zważając na cenę. Chciała być we wszystkim najlepsza, nawet jeśli chodziło o jakieś trywialne rzeczy. Nie zmienia to jednak faktu, że w sytuacji kiedy ktoś atakował słabszego od siebie, bardziej była tarczą jak haubicą. Stanowcza, uparta. Taka właśnie była. Przy okazji jednak potrafiła rozbawić największego smutasa, swoim optymizmem zaś mogła obdzielić całe miasto. Z radością podchodziła do życia jak i do wszystkiego innego, zwłaszcza jeśli mowa o jej pracy. Nie narzekała nigdy na brak zainteresowania płci przeciwnej, ale nie uważała się przez to za jakąś lepszą od koleżanek. Gdyby zapytać kogoś z jej studiów jak ją kojarzy, pewno powiedziałby że to taki uroczy nerd, który spędza cały dzień na czytaniu książek, chętnie wyjaśni trudne zagadnienie czy pomoże na kolosie.
Annabeth zaś to dobra żona i wymagający wykładowca. Budzi respekt nie tylko przed studentami ale także naukowcami z którymi pracowała nad wieloma projektami. Na pierwszy rzut oka chłodna i zdystansowana, przy bliższym poznaniu jednak okazuje się być ciepłą, kochającą osobą o niesamowitych pokładach cierpliwości. Obie panie razem tworzyły niesamowity duet po połączeniu przez matrycę. Podczas kiedy jedna była wulkanem energii, druga przejmowała rolę głosu rozsądku. Firestorm była bohaterem, broniła miasta oraz jego okolic z niezwykłym zapałem. Do czasu.

Say you want a bad bitch, baby, now you have it
Now you got the baddest, show me you can handle this
Porwanie przez HYDRĘ, pranie mózgu i indoktrynacja musiały odcisnąć jakieś piętno. Specjalna substancja wyciszyła chwilowo prawie całkiem Annabeth, a sama Rosalie poddana wszystkim procedurom organizacji, stała się jednym z czołowych nazistów. Dumna, chłodna, pozbawiona skrupułów. Można wręcz powiedzieć, że stała się egoistką i sadystką. W przeciwieństwie do wielu agentów, jej nie zobojętniono na krzywdę. Nauczono ją czerpać z tego pewnego rodzaju satysfakcję i przyjemność. Jak wcześniej była bohaterem, tak teraz brzydziła się ludzkich słabości, przez które jednostki pałętały się po świecie bez żadnych możliwości obrony siebie. Warto wiedzieć, że już jako Deathstorm bardzo chętnie wypełnia powierzone rozkazy. Zarówno jeśli chodzi o zabójstwa jak i przesłuchania.

Akta Biograficzne:

'Cause the angel that you kissed just left you bleedingI know it ain't easy to keep roundin' on
When the voices in your skull are always screaming


Potencjał Bojowy:

Siła: : 1 (30 kilo) || 3 (2 tony w ognistej postaci)/bez zmian /7
Szybkość:  3 oraz 6 (max - ognista postać)/ bez zmian /10
Zręczność: 4/5/6
Wytrzymałość:  2 oraz 5 (z wykluczeniem ognia. Może wytrzymać temperaturę SuperNovej)/bez zmian/8
Zdolności Bojowe: 3/6/6
Regeneracja: 2 oraz 7 (po kontakcie z ogniem) / bez zmian/8
Celność: 4/5/6

Inteligencja: 3/4/5


Wyposażenie:

Broń: Ona

Pancerz: Brak

Plecak/Ekwipunek Podręczny:
Zapalniczka, telefon, guma do żucia miętowa, klucze do mieszkania, bransoletka przypominająca owiniętego wokoło ręki feniksa, bordowa szminka

Przechowalnia: Wyposażenie każdego agenta

Lokum: Baza HYDRY

Środek Transportu (jeśli dotyczy): I believe I can fly!

Pieniądze: Dużo, bardzo dużo. Większość na zagranicznych kontach. Chociaż aktualnie o nich nie pamięta.


I won't cry for yesterday, there's an ordinary world, somehow I have to find.
And as I try to make my way, to the ordinary world... I will learn to survive.Moce:
♤ Manipulacja ogniem na poziomie atomowym i subatomowym - Kontroluje nie tylko własny ogień ale także każdy obcego pochodzenia, pod warunkiem że nie powstał dzięki magii. Kontrola objawia się przez tworzenie z płomieni pożądanych kształtów, zmianę jego temperatury. Jest w stanie wytworzyć ogień sama z siebie za pomocą wybuchów atomowych i subatomowych w niej. Niesie to jednak sporo zagrożeń, zwłaszcza że połączenia subatomowe nie są trwałe i właściwie one tworzą bombę jądrową.
Opanowanie Mocy: 3/5/5
Zasięg mocy: 2/4/4

♡ Flame on! - Jest w stanie zmienić całą swoją sylwetkę e żywy ogień. Wymaga to jednak skupienia oraz energii.
Potrafi także rzucać kulami ognia, dwie na sekundę ale na niewielką odległość. Ognista postać: max. 8 godzin.
Opanowanie Mocy: 4/5/5 (płomienie) 3/5/5 (rzucanie ogniem)
Zasięg mocy: 2/4/4(rzucanie)

♧ Latanie - Ogień działa jak silnik rakietowy i dzięki niemu może właśnie latać. Szybkość lotu określona w statystykach.
Opanowanie Mocy: 5/5/5

◇ Absorbcja promieniowania - Absorbuje całkiem promieniowanie szkodliwe dla człowieka, nie może jednak rozciągnąć swoistej bariery. Przechwytuje promieniowanie tylko kiedy to jest wymierzone w nią, ewentualnie w kogoś kto znajduje się na wyciągnięcie jej ręki.
Opanowanie Mocy: 5/5/5
Zasięg mocy: 1/1/4

◇ Zmiana łączeń atomowych oraz atomowych właściwości cząsteczek - Potrafi zmienić dany materiał e inny o podobnej masie. Nie jest to trwałe i utrzymuje się krótko  (wraca do poprzedniego kształtu w ciagu max 24 godzin, siła zależy od energii włożonej w zmianę). Może przykładowo zmienić kilo żelaza w kilo złota.
Opanowanie mocy: 3/5/5
Zasięg mocy: 1/3/4 (musi być kontakt fizyczny na razie)

♤ Zwiększone cechy takie jak: siła, szybkość, odporność, wytrzymałość, celność, inteligencja.

♡ Odporność na trucizny oraz toksyny.Umiejętności:
* Chemik - wykwalifikowany chemik, specjalista od chemii organicznej.
* inżynier - nie straszne jej problemy współczesnej inżynierii. Jest w stanie skonstruować różnego rodzaju maszyny, chociaż nie robi tego zbyt często.
* Poliglota - zna rosyjski, angielski oraz hiszpański.
* Fizyk - akurat nie ona sama, ale Annabeth jest fizykiem, z którego geniuszu korzysta, mając z nią wspólne wspomnienia.
* Kierowca - nie lubi prowadzić, znacznie bardziej woląc latać albo siedzieć w samochodzie prowadzonym przez kogoś innego, ale jeśli musi to prowadzi samochód albo motocykl.
* Akrobata - jak większość bogatych dzieciaków, uczęszczała na zajęcia z akrobatyki. Potrafi wyginać swoje ciało w wiele sposobów, z czego każdy wygląda karkołomnie.
* Ekspert od broni masowego rażenia - to akurat jej hobby. Wie wszystko o broni masowego rażenia, od dat prób po produkcję i użyte materiały. Gdyby tylko miała odpowiednie warunki i chęć, mogłaby spróbować zrobić taką bombę-niespodziankę.
Informacje Dodatkowe:
* Ma słabość do chłodnych mężczyzn
* Pranie mózgu nie działa na dwie jaźnie, więc druga jest usypiana kiedy tylko zaczyna się manifestować.
* Kiedyś sporo paliła jako host, Annabeth jednak zabroniła jej przez wzgląd na ich wspólne dobro.
* Rosalie jest mężatką. Podobnie jak profesor Stein.
* Kiedyś będzie LegendąI'm a wanderess
I'm a one night stand
Don't belong to no city
Don't belong to no man
I'm the violence in the pouring rain.
I'm a hurricane

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Heads up, New York! Make way for Firestorm!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci-
Skocz do: