IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Potwór w owczej skórze!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 

Podoba ci się?
Like
Potwór w owczej skórze! Vote_lcap71%Potwór w owczej skórze! Vote_rcap
 71% [ 5 ]
Dislike
Potwór w owczej skórze! Vote_lcap29%Potwór w owczej skórze! Vote_rcap
 29% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 7
 

AutorWiadomość
John J. Jameson
John J. Jameson


Liczba postów : 6
Join date : 01/03/2017
Skąd : NOWY JORK.

Potwór w owczej skórze! Empty
PisanieTemat: Potwór w owczej skórze!   Potwór w owczej skórze! EmptyCzw Lis 16, 2017 9:47 pm

Ohayo, króliczki!
Bajeczna diva z tej strony~ Muszę nadrobić nowinki, więc z początku dam sporo wpisów na raz. Mam nadzieję, że z każdym się zapoznacie i będziecie mnie śledzić dalej <3
Totalnie chciałam dzisiaj wspomnieć o maszkaronach, które podobno nas ochraniają No bo wiecie, bohaterzy dzielą się na jakiś mega nierealny kanon piękna jak z photoshopa kolesia od okładek Playboya i takie totalne paszczury!
Z czego ten drugi typ, to w ogóle nie powinien żyć! LoL, wyobrażacie sobie, że ratuje was dwumetrowy, zielony babo-chłop?! No trauma do końca życia, totalnie! Takimi potworami to powinno się dzieci straszyć. Bo wiecie, dzieci naoglądają się takich obrzydliwości i potem chcą być jak to… coś! Wyobrażacie sobie wasze dziecko z jakimś paskudnym ogonem i szpiczastymi uszami, a na dodatek całe pokryte niebieskim futrem? FUJ! A na dodatek uczy się je, aby nie uciekały od takich pokractw. A potem jest płacz, że ci pociechę porwano…
Czemu o tym piszę? Ha! Bo takie coś widziano ostatnio w Kalifornii. Mam na myśli tego zielonego babo-chłopa. Nie dość, że to coś nie złapało przestępcy i pozwoliło wpierw pożreć zwykłego cywila, to jeszcze spowodowało ogromne zniszczenia wraz ze swoimi koleżkami-potworami. I kto niby za to wszystko zapłaci? WY! Biedni podatnicy, którzy muszą łożyć na wybryki takich nierozumnych istot umiejących tylko rozwalać. Coś takiego powinno się zamykać na cztery spusty, a nie pozwalać normalnie chodzić po ulicy! :O A już w ogóle nazywać obrońcą! Jakieś wybryki natury nie mogą chronić ludzi, bo w ogóle ich nie rozumieją? Skąd mają wiedzieć, jak to jest być bezbronnym? NO NIE MOGĄ LOL!
A jak się wkurzy, to już w ogóle czeka was śmierć, bo przecież to są jakieś żywe czołgi. W sumie nawet czołgiem tego nie rozjedziesz, bo wstanie i polezie niszczyć dalej. A wkurwić takiego nie trudno, wystarczy, że źle staniesz i już cię zmasakruje.
Ale wasza cudna reporterka się nie boi i śmiało wyraża swoją opinie~ Takim dziwactwom mówcie i wy stanowcze nie! Im nas więcej, tym większe prawdopodobieństwo, że rząd coś z tym zrobi. Dość potworów w telewizji udających przyjaciół, nie dajcie się zwieść.
Trzymajcie się i nie dajcie zrobić w bambuko XOXOXO
Usagi-chan~
Powrót do góry Go down
 
Potwór w owczej skórze!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Enuncjacje prasowe :: Internet :: BunnyBlog-
Skocz do: