IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 I'm Batman... Junior!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Richard Wayne
Richard Wayne


Liczba postów : 43
Join date : 24/09/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptySro Wrz 27, 2017 7:48 pm

I'm Batman... Junior! Tenor
Ktoś? Coś? Proszę?

I'm Batman... Junior! BgbolPTBarry Allen aka Flash
Nie zna samego Allena, ale kojarzy postać Flasha. Zwłaszcza po ostatnich doniesieniach o jego walce z Anarky. Podziwia każdego przyjaciela,
ale jak wiadomo supemoce dają dodatkowe punkty do szacunku.
Dick zaś nie wyznaje metod ojca, aby krzywo patrzeć na wszystkie ulepszenia ludzkiego ciała i z chęcią chciałby kiedyś móc walczyć ramie w ramię z tym sprinterem. O ile byłoby to możliwe przy jego szybkości?

I'm Batman... Junior! IBQo5UkWally West aka Kid Flash
Początkowo fan, który stał się szybko przyjacielem Dicka. Poznali się, kiedy Richard był jeszcze akrobatą w cyrku i po jednym z występów Wally postanowił zagadać. Potem spotykali się całkiem często ze względu na rudzielca starającego się widzieć inne przedstawienia Graysonów. Będąc prawie rówieśnikami dogadywali się w wielu sprawach… Dick mógł nie tylko zaznać smaku przyjaźni z kimś w podobnym wieku, ale i dowiedzieć się nieco o zwyczajnym świecie. Sam natomiast w ramach rewanżu opowiadał o cyrku i pomagał ćwiczyć młodego Westa w prostych akrobacjach. Ich znajomość zerwała się wraz z tragiczną śmiercią rodziny Dicka i jego chęcią zemsty. Kontakt odnowił się, kiedy adoptowany przez pana Wayne’a syn postanowił odnaleźć jedyną, starą przyjaźń. Udało się odnowić relacje i na nowo zaprzyjaźnić pomimo lat rozłąki. Nigdy jednak nie powiedział mu o swoich treningach, a potem także o zostaniu Nightwingiem, chociaż sam niewiele wie o Kid Flashu...

I'm Batman... Junior! ZM6o8QeKara Kent aka Solargirl
Kare poznał jako dziennikarkę z Daily Bugle, która początkowo nie zyskała sympatii wypytując o prywatne sprawy, ale jej optymizm i pogoda ducha jakoś przekonały go, że nie jest ona wilkiem w owczej skórze. Bardzo ją polubił i umówił się na kawę. Oczywiście tylko po przyjacielsku! Nie ma pojęcia, że to ona jest Solargirl, która pomogła pokonać Gravitona, ale i sam nie zdradzał się jej ze swoją drugą tożsamością.
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyPią Wrz 29, 2017 1:29 am

Wszyscy wiedzą że wolisz Kid Flasha
Chcę cię poznać albo znać. Może być jako bohatera. Poplotkujemy sobie o innych bohaterach!
Totalnie coś pozytywnego.
Powrót do góry Go down
Richard Wayne
Richard Wayne


Liczba postów : 43
Join date : 24/09/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyPią Wrz 29, 2017 3:37 pm

Nie mam pojęcia o czym mówisz...
Jako bohater dopiero zaczynam więc trudno będzie już mnie znać ale z chęcią poznam tatę przyjaciela kogoś do współpracowania podczas walki ze złem i występkiem!
Jeśli nie jesteś przestępcą to na pewno będzie łatwo o te pozytywną relacje.
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyPią Wrz 29, 2017 5:22 pm

Moim jedynym przestępstwem jest przekroczenie prędkości dopuszczalnej na drogach i bycie w friendzone. Także, mogę przynieść zaświadczenie o byciu bohaterem.
Czekam więc na jakieś spotkanie fabularne.
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyNie Paź 29, 2017 5:05 pm

Yoł, chce w sumie jakieś relki jako Kara!
Powrót do góry Go down
Richard Wayne
Richard Wayne


Liczba postów : 43
Join date : 24/09/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyNie Paź 29, 2017 5:10 pm

Zawsze fajnie znać Supergirl! Chociaż chyba na początku będzie z tym problem, bo oboje zaczynają karierę?
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyNie Paź 29, 2017 5:12 pm

W sumie bardziej myślałam, aby relacja wyglądała, że Kara robiła jakiś artykuł o paniczu~ Dick ma całkiem ciekawą przeszłość i na pewno media to podłapały, kiedy został prezesem Wayne Enterprises? A Kara ma po prostu przyjacielską naturę i mogli się jakoś podczas reportażu zakumplować?
Powrót do góry Go down
Richard Wayne
Richard Wayne


Liczba postów : 43
Join date : 24/09/2017

I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! EmptyNie Paź 29, 2017 5:15 pm

Jak dla mnie psuje!
Powrót do góry Go down

Sponsored content



I'm Batman... Junior! Empty
PisanieTemat: Re: I'm Batman... Junior!   I'm Batman... Junior! Empty

Powrót do góry Go down
 
I'm Batman... Junior!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór danych o postaciach :: Relacje-
Skocz do: