IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Sombra online

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Sombra
Sombraro

Liczba postów : 75
Join date : 11/07/2017

PisanieTemat: Sombra online   Sob Lip 15, 2017 9:23 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Camila de la Rosa

Płeć: Kobieta

Wiek i Data Narodzin: 25 lat | 18.07.1989

Pochodzenie: Meksyk

Rasa: Człowiek

Profesja: Hakerka Hydry, najemniczka

Wzrost: 166 cm

Waga: 59 kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość: Sombra, a jeśli musi gdzieś podać swoje dane, wykorzystuje fałszywe dane, choć najczęściej posługuje się "Alejandra Rodríguez" lub "Olivia Burke"

Jawność Tożsamości: Tajna

Przynależność: Hydra niestety

Słabości:
♠️ Camila pomimo swoich usprawnień jest zwykłym człowiekiem i wciąż podatna na obrażenia. Jak każda normalna osoba, w przypadku zranienia jej zdolności bojowe są słabsze, a także ma problemy z opanowaniem swoich nabytych mocy i umiejętności dzięki neuroimplantowi.
♠️ Potrzebuje przynajmniej trochę elektryczności, żeby móc korzystać ze swoich zdolności. Bez niej, naprawdę łatwo ją pokonać.
♠️ Zbyt wysokie napięcie czy jakiekolwiek przeciążenia, które źle oddziałują na sprzęty elektryczne, negatywnie wpływają też na nią i mogą sprawić, że jej organizm nie wytrzyma. W efekcie obrony, w najlepszym wypadku Sombra zemdleje, a w najgorszym może dojść nawet do krwawienia (mniej lub bardziej intensywnego).
♠️ Zbytnia pewność siebie sprawia, że potrafi się łatwo pomylić. Choć nie zdarza się to często, są to zwykle banalne pomyłki, ale negatywne w skutkach.
♠️ Zwykle panuje nad sobą (przynajmniej w kwestii denerwowania się), ale wystarczy, że podważysz jej zdolności hakerskie i jej opanowanie znika, łatwo tracąc nad sobą kontrolę.
♠️ Głównie polega na swoich zdolnościach związanych z elektrycznością. Umie walczyć, ale nie jest to jej ulubiony sposób obrony, a z jej celnością też bywa różnie.
♠️ Nie jest zbyt silna, a sama też jest dosyć lekka, więc ktoś choć z odrobiną krzepy może to wykorzystać przeciwko niej. Jeśli uda się tej osobie ją najpierw złapać.
♠️ Jest na łasce Hydry, a tak konkretniej Red Skulla. Ten może wykorzystać zdolności hakerskie Sombry, kiedy zechce, a ta nie może odmówić. Gdyby to zrobiła, świat dowiedziałby się o niej prawdy, czego chce uniknąć za wszelką cenę.
♠️ Tak naprawdę poza Red Skullem nie obawia się nikogo, ale nawet przed nim ukrywa trochę informacji pozyskanych na różne sposoby. Jeśli ten w jakikolwiek sposób by się o czymś dowiedział to sytuacja nie wyglądałaby dla niej za pozytywnie.
♠️ Ma słabą głowę i wystarczy niewiele alkoholu, żeby ją upić.
♠️ Jest zbyt wygadana i czasami potrafi powiedzieć za dużo (na szczęście nie swoje tajemnice).
♠️ Jest cholernie irytująca.
♠️ Ma swojego ulubionego pluszowego misia, któremu, gdyby coś się stało, bardzo by to przeżyła.

Fizjonomia:
Camila nie należy do zbyt wysokich kobiet mierząc sobie zaledwie 166 centymetry, choć nie jest też wcale taka niska, ale jeśli ktoś zacznie jej to wypominać, prawdopodobnie nie będzie zadowolona. Na pewno nie ma figury supermodelki, ale za to może pochwalić się swoim muskularnym ciałem.  Jej śniada karnacja zdradza jej pochodzenie latynoskie, co może się niektórym nie spodobać, ale i tak nic nie zwraca uwagi bardziej niż jej włosy (choć ludzie powinni się już przyzwyczaić, szczególnie, że dziwniejsze rzeczy się zdarzają!). Naturalnie ciemno-brązowe są w większości przefarbowane na fioletowo, lecz miejscami widać jej naturalny kolor. Do tego czasami przefarbuje końcówki na jakieś odcienie pasujące do fioletu, lecz obecnie ma po prostu jaśniejsze. Z lewej strony ma je wygolone, natomiast reszta zazwyczaj jest zaczesana na prawo i sięga jej za ramiona. Ma niebieskie oczy, a pod lewym znajduje się charakterystyczny pieprzyk. Na jej lewym barku znajduje się nieduży tatuaż w kształcie czaszki Los Muertos, który jest pewną pamiątką po jej czasach spędzonych w meksykańskim gangu.
W jej ciało zostały wszczepione neuroimplanty, które pozwalają jej kontrolować elektryczność. Dlatego przy jakiejkolwiek próbie kontroli prądu wzdłuż jej żył przepływa lekko podświetlona różowa linia. Dzieje się to tylko wtedy, gdy sama z siebie próbuje coś zrobić. Największa część jej implantu znajduje się na jej plecach, wzdłuż rdzenia kręgowego. Na co dzień zakrywa to ubraniami. Inną częścią widoczną są jakby dwie różowe opaski na jej głowie, po lewej, wygolonej stronie. Czasami zakrywa je włosami, ale ludzie często myślą, że to po prostu jakaś oryginalna ozdoba.
Na co dzień wybiera ubrania, które raczej ją zakrywają, starając się uniknąć wpadek z implantem. Dodatkowo są to zwykle luźne ubrania. Lubi jednak czasami założyć coś bardziej odkrywającego i wtedy po prostu stara się zakryć plecy. Natomiast do zadań lubi zakładać swój strój, specjalnie dostosowany do implantu. Zakrywa jej całe ciało i jest fioletowy. (Strój powinien być niezauważalny? Kto robi coś takiego?!) Dodatkowo zapewnia wygodę i szybszy dostęp do różnych informacji.


Cechy Charakteru:
Camila to typ samotniczki. Od zawsze była zdana na siebie i nawet kiedy miała kogoś obok, wolała radzić sobie sama, kierując się zasadą „nie ufaj nikomu”. To nie tak, że całkowicie nienawidzi ludzi. Ona właściwie nie ma nic przeciwko przebywaniu od czasu do czasu z kimś, ale po prostu nauczyła się, że lepiej polegać na sobie niż na innych. Z tego też powodu woli unikać pracy w zespole, o ile nie jest to całkowicie konieczne i nie działa na jej korzyść. W dodatku to oznacza konieczność dzielenia się z innymi nagrodą, a czasami też informacjami, które zawsze woli zachowywać dla siebie.
Jeśli już jest zmuszona przebywać z innymi, ciężko takim osobom stwierdzić jaka naprawdę jest. W takich sytuacjach zwykle zachowuje się przyjaźnie, żartuje (czasami aż za bardzo) i stara się wzbudzić zaufanie. Tym właśnie sposobem stara się wyciągnąć jak najwięcej informacji od innych, ponieważ lubi mieć takie rzeczy na każdego. Nawet drobnostki mogą się przydać w przyszłości. Manipulowanie innymi wtedy jest bardzo przydatne, a w tym jest mistrzynią i ciężko byłoby ją przewyższyć, a jeśli ktoś by spróbował ją przechytrzyć to zaraz by się sprytnie wywinęła. Potrafi być niesamowicie zwodnicza, a przy jej sprycie, którego nie można jej odmówić, nie jest to trudne.
Jej prawdziwą słabością jest zbytnia pewność siebie. Wierzy, że jest tak niesamowita w swoich zdolnościach hakerskich, że nikt nie jest jej w stanie zagrozić (choć trzeba jej przyznać, że jest w tym trochę racji) i czasami potrafi się zapomnieć przez co popełnia najprostsze błędy. Zdarza się to jednak rzadko, szczególnie po tym, gdy ją wykryto i zaczęła być ostrożniejsza. Zmiana jednak nie jest łatwa i wciąż zdarza jej się zapomnieć.
Mimo bycia samotniczką i raczej ukrywania swojej prawdziwej natury, jedno można powiedzieć o niej na pewno – jest wyjątkowo żywiołowa. Mówi bardzo dużo i prawie bez przerwy przez co czasami potrafi powiedzieć za dużo (choć bardziej w kwestii tego jaki ktoś jest niż poufne informacje). Często jest wręcz bezczelna, szczególnie kiedy kogoś choć trochę dłużej zna i co chwila coś komentuje i sobie żartuje. Dodatkowo bardzo często przeklina, głównie w stresujących czy źle wyglądających sytuacjach. Woli tak dać upust emocjom, gdyż wie, że jest to lepszy sposób niż wyżywanie się na sprzęcie, co może doprowadzić nawet do katastrofy.
Można by pomyśleć, że Sombra jest beznadziejna podczas jakiejkolwiek konfrontacji, ale, wbrew pozorom, jest wtedy bardzo spokojna. A przynajmniej stara się na taką wyglądać. Zwyczajnie stara się panować nad sytuacją i nie okazywać słabości, próbując wytrącić przeciwnika z równowagi. Czasami nawet zdarzy jej się być bardzo nieprzewidywalną w takich sytuacjach. Dlatego ktokolwiek z nią pracuje lepiej, żeby uważał na to co robi albo skończy się to dla tej osoby źle. O nią samą nie trzeba się martwić, poradzi sobie.

Akta Biograficzne:
Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć czegoś o Sombrze z jej przeszłości, raczej nie znalazłby zbyt wiele. Właściwie to nic by nie znalazł poza informacjami o jakichś atakach hakerskich grupy Sombra. Co jeśli ktoś chce się dowiedzieć o osobie stojącej za tym wszystkim? Może szukać, ale też się niczego nie dowie. Tymczasem wystarczy poszukać Camili de la Rosy, pewnie prędzej można by było coś odkryć, ale okazuje się, że ona nie żyje. Zresztą kto by pomyślał, że to może być połączone? No właśnie! Nikt! Dlatego też nikt się nie dowie prawdy o życiu Sombry.
01010011 01110000 01101111 01101001 01101100 01100101 01110010:
 

Potencjał Bojowy:

Siła: 1/2/7 (50 kg)
Szybkość: 3/3/10 (35 km/h)
Zręczność: 3/4/6
Wytrzymałość: 3/4/8
Zdolności Bojowe: 4/5/6
Regeneracja: 2/2/8
Celność: 4/6/6
Inteligencja: 4/5/5


Wyposażenie:

Broń:
♠️ Pistolet maszynowy – zmodyfikowana broń na jej potrzeby. Zachowuje się jak pistolet pod względem prędkości wystrzału, dokonywanych obrażeń i zasięgu (szybki, niezbyt duże obrażenia, bliski zasięg), jednak w przeciwieństwie do innych typów tej broni, jego magazynek jest bardziej pojemny, gdyż mieści się w nim 50 naboi. Dodatkowo naboje, oprócz zwykłych mogą być energetyczne, których efekt przypomina ten co paralizator (tylko trochę słabszy przy zastosowaniu jednego naboju).
♠️ Prosty nóż – najzwyklejszy nóż do samoobrony. Tak naprawdę nie używa go za często i jest bardziej zabezpieczeniem na wszelki wypadek.
♠️ Poza tym jest w posiadaniu kilku innych podstawowych pistoletów (różne typy Glock), ale raczej nie korzysta z nich, trzymając je na wszelki wypadek, gdyby miało się coś stać z jej pistoletem maszynowym.

Pancerz:
Jeśli już zakłada swój strój do wykonywania zadań (opisany w fizjonomii) to raczej za bardzo jej nie ochroni. Może co najwyżej wytrzymać jakieś uderzenia i, z dużą ilością szczęścia, uniknąć dzięki niemu zbyt dużego zranienia.

Plecak/Ekwipunek Podręczny:
Pistolet maszynowy, trzy markery nawigacyjne translokatora, portfel, jej podstawowy telefon (ale żeby nie było – podstawowy oznacza taki, z którego najczęściej korzysta, bo on takich podstawowych funkcji to nie ma), dokumenty (każdą z tych rzeczy zabiera w zależności czy są jej potrzebne).

Przechowalnia:
W swoim własnym lokum wszystkie mniejsze lub większe sprzęty elektroniczne (telefony, laptopy), które jest czasami w stanie zabrać ze sobą, w celu ułatwienia sobie zadania (najczęściej w przypadku, gdy zadanie wymaga podróży gdzieś dalej). Znajdzie się też jakaś dodatkowa broń i tym podobne rzeczy, choć to bardziej na wszelki wypadek, gdyż lubi swój pistolet maszynowy za bardzo, by go wymieniać. Poza tym normalne rzeczy do codziennego użytku.
Oprócz tego ma dostęp do sprzętu Hydry, kiedy musi wykonać zadanie zlecone przez nich.

Lokum:
Ma dwie główne siedziby: w podziemiach Nowego Jorku oraz na obrzeżach Meksyku.
Pierwsza to miejsce, gdzie głównie przebywa, ze względu na najlepszy dostęp do wielu miejsc, gdy musi się pojawić gdzieś osobiście. Ma tam swoje „wielkie centrum operacyjne” z wieloma sprzętami, na których przechowuje najróżniejsze dane. Jest to też baza, o której wie Hydra.
Druga jest połączona z przytulnym mieszkaniem, które czasami służy jej za pewien rodzaj normalności. Na pozór wydaje się wszystko w porządku, ale w ukrytej części można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. Ma tam wszelkie back-upy i inne zabezpieczenia na czarną godzinę. O tej Hydra nie wie (a przynajmniej o tej ukrytej części).
Jeśli natomiast potrzebuje miejsca do zamieszkania w innej okolicy niż któraś z tych dwóch, szybko zajmuje się kupieniem lub wynajęciem mieszkania/domu.

Środek Transportu:
Posiada motor i samochód terenowy, nie za bardzo wyróżniające się, ale bardzo dobre, jeśli są potrzebne do szybkiego dotarcia lub ucieczki z miejsca zbrodni.

Pieniądze:
Jakieś kilkadziesiąt tysięcy dolarów, częściowo zarobione na pracy najemniczki, częściowo ukradzione zdobyte z różnych miejsc, kiedy ich potrzebowała. Ogólnie Sombra nie martwi się o stan majątkowy, gdyż w przypadku ich braku, szybko zdobywa je poprzez ataki hakerskie na banki.
Moce:
W jej ciało zostały wszczepione cybernetyczne neuroimplanty, które pozwalają jej na kontrolę elektryczności. Pozwala jej to na następujące rzeczy:
♠️ Łatwiej dostaje się do sprzętów elektrycznych. Nie tylko nie potrzebuje godzin na wejście do różnych systemów, ale też o wiele łatwiej jej się po takowych nawiguje, ułatwiając też samo hakowanie. Jedyną przeszkodą jest to, że musi mieć z nimi kontakt fizyczny, czyli dotknąć sprzętu. Zrobiwszy to, może się połączyć z takowym sprzętem i wejść do systemu, nawet bez zewnętrznego urządzenia jak laptop czy telefon. Jedynym wyjątkiem są jej własne urządzenia, które połączyła ze sobą i nie musi używać dotyku by się z nimi połączyć, gdyż ma połączenie z nimi cały czas i w każdej chwili posiada dostęp do informacji przechowywanych na nich.
♠️ Kontroluje elektryczność w swojej okolicy, w podobny sposób jak dostaje się do elektrycznych urządzeń, czyli za pomocą dotyku. Może zabierać elektryczność ze sprzętów (nawet tak, że doprowadzi do ich wyłączenia) albo dawać, doprowadzając do przeciążenia ich. Sama jest jednak na takowe przeciążenie podatna i zebranie zbyt dużej elektryczności w sobie może się źle skończyć (opisane w słabościach).
♠️ Sposobem na uniknięcie przeciążenia jest wywołanie impulsu elektromagnetycznego. Jeśli zbierze dużo elektryczności poprzez wyładowanie energii elektromagnetycznej może zhakować sprzęty (mając możliwość wejścia do nich) w zasięgu 50 metrów oraz doprowadzić nawet do odcięcia prądu na kilka minut, tym samym wyłączając wszystkie sprzęty, które z niego korzystają. Musi jednak szybko decydować się na to, gdyż łatwo jest przegapić odpowiedni moment i może dojść do wcześniej wspomnianego przeciążenia. Jeśli jednak się uda wywołanie impulsu jest bardzo męczące przez co później potrzebuje chwili odpoczynku fizycznego. Ze względu na te niekorzystne skutki i spore niebezpieczeństwo, stara się nie zbierać zbyt dużo energii, a z umiejętności korzysta rzadko i raczej w ostateczności. Zasięg mocy: 2/3/9
♠️ Tworzy holograficzne obrazy ze sprzętów elektronicznych. To tak jakby monitor, ale bez żadnego urządzenia. Jednak możliwość tworzenia takich obrazów jest tylko ze sprzętów, z którymi jest bezpośrednio połączona, czyli najczęściej z jej własnych. Choć i tak może z nich zaprezentować całkiem pokaźną kolekcję materiałów do szantażu.
Dodatkowo dzięki neuroimpantom może korzystać z zabawek takich jak:
♠️ Kamuflaż termooptyczny – staje się na chwilę niewidzialna (dla ludzkiego oka, jak i dla kamer), a jej szybkość znacznie wzrasta. Osoby spostrzegawcze oraz mające lepszy słuch i węch nie mają problemu z dostrzeżeniem jej. Zdolność tę wyłącza zaatakowanie jej, użycie przeciwko niej zdolności ofensywnych lub zadanie jej obrażeń. Nie może też z niego korzystać dłużej niż kilka minut, a zbyt częste używanie może doprowadzić do przeciążenia.
♠️ Translokator – poprzez rzucenie markera nawigacyjnego Translokatora później może natychmiast wrócić w miejsce, gdzie on się znajduje, póki jest on aktywny (także w trakcie walki) oraz w promieniu 100 metrów. Może go używać wielokrotnie, o ile nie zostanie zniszczony, co jest dosyć proste. Zasięg mocy: 2/4/9

Umiejętności:
♠️ Ponadprzeciętna inteligencja – Camila jest wyjątkowo inteligentna, głównie w dziedzinie nauk ścisłych. Nie ma większych problemów z uczeniem się nowych rzeczy, a dzięki pamięci fotograficznej z łatwością potrafi zapamiętać nawet drobne szczegóły.
♠️ Mistrzyni w hakowaniu – jest jedną z najlepszych w swoim fachu ze wszystkich ludzi na świecie (ona powie, że nikt jej nie dorównuje, no i pewnie można by się było kłócić, ale trzeba jej przyznać, że jest naprawdę świetna). Nie dość, że sama sobie świetnie radzi to jej umiejętności zostały podwyższone dzięki wszczepionym neuroimplantom, które pozwalają jej nawet na łatwiejszy dostęp do sprzętów elektronicznych i zakodowanych danych.
♠️ Programowanie nie jest dla niej żadną tajemnicą, co się wiąże oczywiście z jej wysokimi umiejętnościami w hakowaniu.
♠️ Posiada szeroki zakres wiedzy w kryptologii. Kolejna przydatna rzecz przy hakowaniu.
♠️ Mówi płynnie po hiszpańsku i angielsku. Poza tym dogada się bez większych problemów po portugalsku. Orientuje się dosyć nieźle we włoskim i francuskim (choć zdarzają jej się wpadki, a jeśli dasz jej jakiś wykład naukowy w którymś z tych języków to też raczej nie zrozumie zbyt wiele… choć kto ją wie). Zna też ze słyszenia kilka innych języków, takie jak rosyjski czy niemiecki, ale są to raczej pojedyncze zwroty i próbuje te języki dopiero poznać lepiej.
♠️ Mistrzowsko posługuj się bronią. Może jej celność nie jest na najwyższym poziomie, ale nie oznacza to, że należy ją lekceważyć, kiedy trzyma w ręku broń, szczególnie jeśli to jest jej ulubiony pistolet maszynowy.
♠️ Świetnie walczy i choć rzadko stosuje ten tryb obrony to nie jest zupełnie bezbronna. Dodatkowo, pomimo faktu, że nie zna konkretnych sztuk walki, nauczyła się walki żyjąc na ulicy, więc lubi stosować jakiekolwiek nieczyste zagrania.
♠️ Umie prowadzić samochody mniejsze i większe oraz pojazdy jednośladowe, choć… nie jest w tym najlepsza i lepiej trzymać się od niej z dala, kiedy jest za kółkiem.

Informacje Dodatkowe:
♠️ Wbrew pozorom jest przywiązana do swojej meksykańskiej narodowości, choć wie, że to raczej nie działa na jej korzyść. Dlatego kiedy musi korzystać z fałszywej tożsamości ma dwie główne: Alejandra to Meksykanka i korzysta z tego imienia najczęściej, natomiast Olivia to Amerykanka i to imię przyjmuje, gdy obywatelstwo jest ważne.
♠️ Umie prowadzić takie pojazdy jak samochód czy motor, ale, do czego się nie przyzna, z faktu, że nie jest w tym najlepsza, nie przepada za robieniem tego. Dlatego też jeśli ma kogoś pod ręką to stara się zwalać tę robotę na drugą osobę.
♠️ Większość swojego sprzętu elektronicznego dostosowała do siebie, łącząc go ze swoim implantem, żeby móc się nim łatwiej posługiwać oraz mieć lepszy dostęp do różnych danych.
♠️ Lubi pikantne potrawy. Zostało jej to z czasów mieszkania w Meksyku i ciężko jej się pogodzić z tym jak mdła czasami potrafi być kuchnia amerykańska. Ogólnie zdarzają jej się dni, że potrafi być bardzo wybredna w tym co je.
♠️ Kolejnym przyzwyczajeniem z Meksyku jest świętowanie Dia de los Muertos. Nie ma nikogo takiego, żeby wspominać śmierć i odwiedzać grób, ale lubi tę tradycję i stara się uczcić ten dzień. Próbuje nawet tego dnia specjalnie wpaść do Meksyku, żeby poczuć tę atmosferę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
avatar
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 163
Join date : 10/12/2016

PisanieTemat: Re: Sombra online   Pon Sie 21, 2017 5:14 pm


Ranga: Anonimowa
PR: -10

Miłej gry!
I łapy precz od moich danych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Sombra online
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: