IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Civil War - Ship Battle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next
AutorWiadomość
Solargirl
Solargirl
Radosny promyczek słońca

Liczba postów : 85
Join date : 26/02/2017
Skąd : Z kosmosu!

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPią Lip 14, 2017 12:53 pm

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 12
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 13 (-1)
5. Katherine & Dean - 15
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 12
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 19
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 26 (+1)
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySob Lip 15, 2017 7:45 pm

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 12
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 13
5. Katherine & Dean - 15
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 11 (-1) >I
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 20 (+1) <3
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 26

Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySob Lip 15, 2017 8:19 pm

Przypominam o wpisywaniu powodów plusa/minusa. W innym przypadku nie liczą się głosy. Także Kara oraz Clea jak na razie nie są brane pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Shadowcat
Shadowcat


Liczba postów : 37
Join date : 23/03/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySob Lip 15, 2017 10:41 pm

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 12
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 12 (-1) Przykro mi to rzec, ale zupełnie tego nie widzę. Wprawdzie obaj panowie mają ze sobą kilka cech wspólnych, ale moim subiektywnym zdaniem nie byliby udaną parą. Nie umiem sobie tego wyobrazić i na pewno nie umieściłabym tego, cokolwiek przecież całkiem interesującego duetu, na swojej liście ulubionych pairingów. Zbyt mało rzeczy, które mogłyby ich łączyć, ponadto nie widziałam ich razem na fabule, więc tym bardziej wydają się wyborem przypadkowym i nietrafionym.
5. Katherine & Dean - 15
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 11
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 21 (+1) W jakiś sposób przemawia do mnie ten duet. Na fabule czuć między nimi chemię, i z całą pewnością skłonna jestem parować ich z całą mocą mojego rozpalonego przez gorąc tej relacji serca. Zaiste, jest to para, która mogłaby zaistnieć, i z pewnością nie miałabym nic przeciwko temu, a wręcz przeciwnie, poczułabym się wysoce uradowana. Pasują do siebie, choć w pewien, nie ukrywajmy, pokrętny sposób. Johnny, niewinny i uroczy na swój sposób, oraz Jennifer, kobieta ze stali. A gdy dorzucić do tego już znacznie mniej niewinne "alter ego" Blaze'a, powstaje istne arcydzieło pairingowania. Doprawdy, nie spodziewałabym się, że mogłabym to parować, ale przemawia do mnie ta relacja! Dlatego też, pewna i w pełni świadoma swego wyboru, pozostawiam symbolicznego plusa.
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 26
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySob Lip 15, 2017 10:53 pm

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 11 (-1) bo jak pisałem wcześniej: obydwie postacie są zupełnie inne, ich koncepty się ze sobą gryzą. Johnny - narwany młodzian, który może i jest inteligentny, ale woli myśleć burzliwymi emocjami. Santanico - wyrachowana istota, która ma znacznie większe życiowe doświadczenie Johnny'ego. Co prawda wiem, że takie parkingi mogą mieć sens... ale musiałoby to zostać zaaranżowane w kreatywny sposób. A tak... to nie widzę tego.
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 12 - parking dałem bo arty. Ale tak w sumie... jedyne parkingi na jakie miałem pomysł, to takie, ktorych sens by nie rozumiał poza pewną częścią forum.
5. Katherine & Dean - 16 (+1) co prawda nie wczytywałem się aż tak w fabuły, ale jest nawet ciekawie. Co prawda ta para ma nikłe szanse na zostanie moim OTP, ale jest to jdna z niewielu par tutaj, które serio widzę.
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 11
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 21
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 26
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyNie Lip 16, 2017 8:02 am

//och... nie wiedziałam, że to tak trzeba

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 11
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 12
5. Katherine & Dean - 16
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 10 (-1) nie potrafię widzieć tej pary. Sin - agresywna, groźna, często szalona i nieobliczalna z domu w którym wpajano jej odpowiednich partnerów, raczej nie zniżyłaby się do bardziej zaawansowanej relacji uczuciowej z Mon-Elem. Koniec końców skończyłoby się tym, że ona wykorzystywałaby jego pod przykrywką uczuć.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 22 (+1) co prawda Kitty wyczerpała temat, ale jeśli trzeba długo to niech będzie. Tę parę znam od samego początku jej powstania. Czytałam wszystkie ich wspólne fabuły (na innych forach też) i są totalnie uroczy <3
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 26
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPon Lip 24, 2017 3:56 pm

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 11
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 11 (-) Crystalia Amaquelin, to jest żona Pietra i tylko ona nią będzie!
5. Katherine & Dean - 16
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 10
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 22
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 27 (+) No i na taką mieszankę miłosnych igraszek mogę się zgodzić, poza tym Rasputin (Colossus) jest moim kociakiem (jednym z wielu)

Civil War - Ship Battle - Page 9 3552103-dom2
Powrót do góry Go down
Shulkie
Shulkie


Liczba postów : 130
Join date : 19/03/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySob Sie 05, 2017 10:42 am

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 11
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 11
5. Katherine & Dean - 16
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 9 (-1) nie uważam tego paringu za dobry, gdyż aczkolwiek bo, nie pasuje mi on do ogólnego charakteru Sin, która na niańkę się nie nadaje.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 23 (+1) Mogłabym co prawda dać to Kitty z Kurtem, ale mam świadomość, że trochę inna osoba do niego pasuje *znaczący mrug do pewnej Graczki*
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 27
Powrót do góry Go down
Winter Soldier
Winter Soldier
Gwiazdor

Liczba postów : 116
Join date : 30/12/2016
Skąd : Brooklyn/Nowosybirsk

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPią Sie 18, 2017 9:09 am

1. Johnny Storm & Santanico Pandemonium - 11
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
3. Wade Wilson & Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 10 (-1) Speedsterzy to dupki.
5. Katherine & Dean - 16
6. Mon-El & Sinthea Schmidt - 9
8. Mon-El & Kar-El - 15
9. Clea & Neena Thurman - 14
10. Kitty Pride & Kurt Wagner - 28 (+1) W sumie zasłużyli na trochę miłości.


5. Katherine & Dean - 16
2. Adelaide Howett & Jake Wilder - 15
Chyba usuwamy, co? Niech ktoś da inny ship.
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPią Sie 18, 2017 3:24 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 10
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 15
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 9
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 23
8. Mon-El x Kar-El - 16 - Plus, a dlaczego? Oboje są kosmitami, którzy przeżyli zagładę swojej cywilizacji. Ale poza tym tragicznym wspólnym elementem przeszłości, które może łączyć ich samotne dusze na tej obcej planecie, to lubię także połączenie bohaterki i przestępcy. To zawsze daje mnóstwo możliwości do popchnięcia relacji w jedną, lub w drugą stronę. Dramatyczne wybory porzucenia własnego siebie i zmienianie się dla tej drugiej osoby. Czasami miłość jest manipulowana na korzyść złoczyńcy... Na pewno mogłaby to być ciekawa sprawa! A jeśli chodzi o bardziej namacalne dowody, to uwielbiam tę psychiczną Karę, która jest tak zdesperowana w szukaniach prawdziwej miłości, że jest przerażającą yandere, przed którą biedny Mon musi uciekać.
9. Clea x Neena Thurman - 13 - Minus, a dlaczego? Nie wiem jak inni, ale ja nie widzę buzi w tym tęczu. Może dlatego, że Neena bardziej pasuje mi do Deadpoola? Albo w ogóle jakoś bliżej jej do shipów z facetami...? No nie wiem, po prostu jakoś pocieszna czarodziejka z innego wymiaru jest dla mnie zbyt naiwna dla zatwardziałej najemniczki, która jest babą z jajami.
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 28
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyNie Sie 20, 2017 10:07 am

Ojejku, chyba nie pobiję tak długiego rozwodzenia się ;;

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 10
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 15
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 8 (-1) po prostu nie pasują mi do siebie. Jakoś wciąż nie potrafię sobie wyobrazić Sin, która wybiera kosmitę w prawdziwie romantyczne uczucie. Pewnie chce go wykorzystać, a to nie jest miłe i na pewno cała sytuacja nie skończyła się w żaden miły sposób.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24 (+1) akurat to jest wina Capa i mnie tym zaraził... mimo to, czytam ich fabułę od samego początku na forum i ciężko mi nie zauważyć jak dobrze się dogadują. Nieśmiały, opętany i nieszczęśliwy człowiek, który wreszcie znalazł kogoś kto nie musi się go aż tak obawiać. Może w końcu zdobędzie trochę więcej szczęścia niż normalnie? Mocno trzymam za to kciuki <3
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 28
Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPon Sie 21, 2017 1:05 pm


1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 10
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 16 (+1) Moje OTP do końca świata! I to jest bardzo dobry powód żeby dać temu plusa!
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 7 (-1) Po pierwsze bo mają mało i jakoś tak, a po drugie ja tego po prostu nie widzę. Sinka pasuje mi do Rumlowa! No a Mon-El w teorii prawie miał na cb ślub z Karą, więc to chyba troszkę jak zdrada. :D
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 28
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPon Sie 21, 2017 2:56 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 10
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 16
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 6 (-1) podpisuję się pod paniami na górze! I totlanie nie chce mi się wymyślać w cholerę długiego wyjaśnienia.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 29 (+1) bo to jedna z niewielu par z X-ów, które kojarzę.
Powrót do góry Go down
Quicksilver
Quicksilver
Fietro

Liczba postów : 135
Join date : 19/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPon Sie 21, 2017 3:16 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9 (-1) Poczuwam się w obowiązku do zabrania głosu w tym miejscu. Wszak mimo iż para ta z dwóch postaci memu sercu bliskich się składa, a i wieloma ilustracjami oko cieszącymi poszczycić się może, ze smutkiem oznajmić muszę, że poza tymi przymiotami nic do niej mnie nie skłania. Wszak w świecie naszym okazji nawet spotkać się nie mieli, a wręcz o istnieniu swoim nie wiedzą. Wspomnieć również nie omieszkam, że liczba punktów dość niska do tym rychlejszego zdjęcia ich z listy zachęca.
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 17 (+1) eheheheheheheh >D
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 6
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 29
Powrót do góry Go down
Flash
Flash
Szczeniaczek

Liczba postów : 307
Join date : 13/08/2017
Skąd : Central City

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyPon Sie 21, 2017 10:17 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 14 (-1) Nie polatasz!
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 18 (+1) Przepraszam,  że Cię psuję, Linio Czasu, ale nasza relacja jest trudna. cmon. Nie ma lepszego shipu w żadnej rzeczywistości.
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 6
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 29
Powrót do góry Go down
Speed Demon
Speed Demon
Karta SD

Liczba postów : 87
Join date : 04/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyWto Sie 22, 2017 5:44 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 14 
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9 
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 19 - Plus, a dlaczego? Jeszcze pytacie?! Specjalnie ten punkt dodaje z konta... no wiecie: SPEEDSTERA! To się mówi samo przez się i nie trzeba zbędnych wyjaśnień tak oczywistej oczywistości! 
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 5 - Minus, a dlaczego? Bo ostatnio minus trafił do Clei i Neeny, wiec aby było oryginalnie teraz dam komuś, kto także moim zdaniem na niego zasługuje. Nie wiem, może to wpływ oglądania serialu i tak samo jak nie mogłam patrzeć na Mon-Ela i Iris, tak jakoś nie podchodzi mi i Mon-El z Sin.Poza tym... Faktycznie Sin pasuje do Rumlova! Wierzycie w przeznaczenie? Jak tak, to na pewno im jest pisane być razem.   
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24 
8. Mon-El x Kar-El - 16 
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 29
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyWto Sie 22, 2017 6:03 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 14
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 18 - Minus, nadal jestem w traumie po tym co zrobił Barry w drugim sezonie i od tego momentu... nope. Nie mogę patrzeć, tak jak nie mogłam patrzeć na 3 sezon prawie przez rok, przykro mi, biorę takie rzeczy do siebie.
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 5 -
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 13
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15


10. Kitty Pride x Kurt Wagner - 30 Plus, bo mają najbliżej, a poza tym tylko oni na plusa tutaj zasługują.


Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyWto Sie 22, 2017 6:11 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 14
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 19 (+1) Będę to uparcie i wytrwale plusować, bo doceniam trudne relacje które mają swoje wzloty i upadki... głównie upadki. Zasadniczo przy bieganiu.
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 5
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12 (-1) Nie widzę miłości w tym szipie. Kontrasty są spoko, no ale bez przesady!
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyWto Sie 22, 2017 6:19 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15 (+1) słyszałam, że na innym forum długo o niego walczył... więc teraz zasługuje w pełni na więcej miłości! Może szybciej dostanie ten jetpack?
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 19
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 4 (-1) Tłumaczyłam raz, nie lubię się powtarzać...
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyWto Sie 22, 2017 6:47 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 15
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20 (+1) to jest dłuższe jak wszystkie odcinki Mody na Sukces i lepsza miłosna historia niż Zmierzch.
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 3 (-1) *wskazuje na odpowiedzi nie-tak-wysoko-nad-jej-postem* wyczerpują temat
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down
Reaper
Reaper
Żona Admina & Ojciec-Szlaban

Liczba postów : 215
Join date : 10/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySro Sie 23, 2017 8:09 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 16 (+1) Teraz dla odmiany tutaj. Jeden stopień bliżej do osiągnięcia szczęścia przez Sama... jeden stopień... teraz czekamy na minus zabijający nadzieję.
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 2 (-1) Nie chce mi się znowu powtarzać.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptySro Sie 23, 2017 8:34 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 11
2. Sam Wilson x Jetpack - 167(+1) A masz Samuś, po starej-nowej znajomości <3
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 1 (-1) Nie chce mi się znowu powtarzać.
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyCzw Sie 24, 2017 2:27 am

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 10 (-1) nie pasują do siebie. Johnny jest hałaśliwym dzieciakiem, a Santy zimnokrwistą złą istotą. No i trochę z aduża różnica w doświadczeniu życiowym. I jak czasami takie różnice wychodzą fajne, to tu tego nie widzę.
2. Sam Wilson x Jetpack - 18 (+1) nawet Samowi należy się trochę szczęścia.
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 1
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyCzw Sie 24, 2017 11:24 am

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 9 (-1) W sumie to podzielam zdanie Cliffa, podoba mi się relacja ignorowania Johnny'ego przez Santi, który ciągle się do niej klei, ale raczej nic z tego więcej nie wyjdzie, a jakby wyszło to wyglądałoby to karykaturalnie.
2. Sam Wilson x Jetpack - 19 (+1) Nawet mogłabym powiedzieć, że tylko Samowi należy się szczęście w tej bitwie. W pełni zasłużył na ten jetpack.
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20
6. Mon-El x Sinthea Schmidt - 1
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15
Powrót do góry Go down
Kapitan Ameryka
Kapitan Ameryka
Matka kwoka

Liczba postów : 426
Join date : 11/12/2016

Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 EmptyCzw Sie 24, 2017 2:44 pm

1. Johnny Storm x Santanico Pandemonium - 9
2. Sam Wilson x Jetpack - 20 - szczęście i radość, tym razem dostaniesz to szybciej!
3. Wade Wilson x Jennifer Walters - 10
4. Pietro Maximoff x Kurt Wagner - 9
5. Speedsterzy x Linia Czasowa - 20
6. Clea x Zannya Zachery - 15
7. Jennifer Walters & Johnny Blaze - 24
8. Mon-El x Kar-El - 16
9. Clea x Neena Thurman - 12
10. Zannya Zachery x Barry Allen - 15

Mon-El x Sinthea Schmidt - 0 - papa,
Clea x Zannya Zachery - 15 wiem, że nie mam na co liczyć, ale wciąż pozostaję wierną fanką
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Civil War - Ship Battle   Civil War - Ship Battle - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Civil War - Ship Battle
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 20Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: