IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Anything you can do, I can do better~

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
avatar
Jeanne Foucalut


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2017

PisanieTemat: Anything you can do, I can do better~   Sro Cze 14, 2017 2:56 pmMetryka:

Imię/Imiona i Nazwisko: Jeanne Foucault

Płeć: kobieta

Wiek: 15 lat

Pochodzenie:Mutant francusko - amerykańskie

Profesja: uczennica T.A.R.C.Z.Y.

Wzrost: 165 cm

Waga: 64 kg

Pseudonim/Tajna Tożsamość: Finesse

Przynależność: Akademia T.A.R.C.Z.Y.

Słabości:

~ jest człowiekiem, da się ją zabić większością normalnych sposobów,

~ brakuje jej doświadczenia ojca jeśli chodzi o walkę,

~ problemy z emocjami - ma trudności z okazywaniem i rozumieniem uczuć, nie tylko cudzych,

~ duża pewność siebie,

~ dość łatwo ją sprowokować,

~ można ją przekupić przy użyciu jakiejś rzeczy, na której dziewczynie bardzo zależy,

~ ma problemy z komunikacją z ludźmi,

~ nie umie na pamięć wyuczyć się ruchów osób o bardzo zmiennym stylu lub po prostu obłąkanych (np. Deadpool) oraz nie jest w stanie kopiować mocy, których nie może wykonać człowiek (nie będzie telepatką, telekinetyczką, strzelanie laserami z oczu też odpada),

~ utrudnienie stanowią też dla niej ludzie o dużo większej szybkości, by móc opanować ich ruchy musi zobaczyć ich w zwolnionym tempie na jakimś nagraniu, przy czym odczuwa uderzenia ze zwiększoną siłą, tak samo jak każda inna osoba,

Fizjonomia: Sto sześćdziesiąt pięć centymetrów czystej grozy, zapakowane w drobne i niepozorne ciało. Sylwetkę ma smukłą i szczupłą. Drobne piersi i biodra pozwalają jej na większe pole manewru podczas walki.
Pierwsze co rzuca się w oczy na obliczu Jeanne to jej mocno zarysowana żuchwa, wraz z niskim czołem, nadaje jej twarzy okrągły kształt. Prosty nos o lekko zadartym czubku, znajdujący się nad pełnymi, ciemno różowymi ustami, które przy większym święcie dziewczyna delikatnie maźnie błyszczykiem. Oczy są koloru niebieskiego, głęboko i blisko osadzone. Dodatkowo para czarnych brwi, które mocno odcinają się kolorystycznie od reszty twarzy. Czarne włosy o intensywnej barwie węgla są obcięte na tzw. "boba". Jednak, z racji sprzeciwiania się siłom grawitacji, żelom i szczotkom zwykle układają się jak chcą, szczególnie jeśli ich właścicielka wcześniej pozwoli sobie na wymianę ciosów ze swoim tatusiem.
Preferuje przede wszystkim stroje w których może komfortowo kopiować cudze umiejętności. Głównie sportowe ubrania lub specjalny kostium treningowy, który nie obciera jej kończyn. Z jakiś niewyjaśnionych powodów lubi kombinację biały z czarnym i często wykorzystuje ten motyw ubierając się.

Cechy Charakteru: Pierwsze co można o Jeanne powiedzieć to, to, że jest naprawdę upartą osobą. Nieważne co musi zrobić, chce to osiągnąć i zrobi to. Czy to odnalezienie ojca, czy skopanie wszystkich nindży na dachu czy może pocałowanie faceta, który akurat jej się nawinie byleby tylko udowodnić, że potrafi. Nienawidzi poddawać się, przegrana jest traktowana jako potwarz, coś co świadczy o jej słabości i rzuca cień na wszystko co osiągnęła. Obsesyjnie pragnie dążyć do perfekcji, aby udowodnić każdemu, że jest lepsza... w sumie nie wiadomo od czego. Ale jest!
Bywa arogancka i nieprzyjemna w obyciu, szczególnie zaraz jak kogoś rozłożyła na łopatki, a teraz mu bezczelnie urąga.
Sama postawa Jeanne wynika z faktu, że czuje, iż nie ma nic więcej do zaoferowania innym. Przez swoje emocjonalne upośledzenie i czasem nieświadome krzywdzenie innych
oraz to świadome, ale je pomińmy milczeniem odczuwa ciągłe braki w towarzystwie i rozmówcach. Dlatego przyjęła, że najlepiej będzie, jeśli będą ją po prostu szanować za to co potrafi, a nie za to jaka jest.
Jak wiele młodocianych, uważa swoje zdanie za "najswojsze" i z trudem przyswaja do siebie cudze. Jak płachta na byka działa na nią "nigdy nie zrobisz..." i choćby miałoby to być skrajne samobójstwo: zrobi to, póki ktoś dojrzalszy albo chociaż bardziej odpowiedzialny nie wybije jej tego z głowy. Mówiąc wybije, mam na myśli przytrzyma póki szał jej nie opadnie. Świat widzi tak, jak najbardziej lubi się ubierać: czarno - biało.
Uważa się za jednostkę wybitną, ponadprzeciętną i oferującą światu więcej niż ten tak naprawdę może znieść, tylko ludzie się o tym nie przekonali.
Jest materialistką.


Akta Biograficzne: Jeanne jest owocem romansu między Taskmasterem a pewną Francuzką. Nie wchodząc w szczegóły,chcielibyście zbereźniki, ciężarna kobieta wyruszyła do USA... właściwie nie wiadomo po co. Ani na co liczyła.
Mimo to, niczym ślepej kurze ziarno trafiła jej się jedna z niewielu okazji do naprawdę sympatycznej relacji z miłym mężczyzną. Mężczyźnie na tyle miłym i sympatycznym, a także tak zaślepionym nowo poznaną kobietą, że machnął ręką na bękarta i połączyli się cywilnym węzłem małżeńskim. Osiedlili się w miłej dzielnicy, wręcz idealnej do odchowania potomstwa.
Najpewniej w momencie narodzin dziewczynki powinien być zwrot o sto osiemdziesiąt stopni, ojczym stałby się potworem męczącym biednego Kopciszukaą Jeanne, ale wcale tak nie było.
Człowiek ten stanął na wysokości zadania i przez całe dzieciństwo Finesse był naprawdę wspaniałym człowiekiem i przykładnym ojcem. Owszem, jak każdy czasem popełniał błędy, czasem nie potrafili się dogadać, ale nie było to coś co strasznie rzutowało n ich życie.
Niemniej, odkąd tylko Jeanne nauczyła się chodzić i mówić, zaczęła pokazywać swoją nietypową zdolność. Rodzice uznali więc, że jest bardzo mocno uzdolniona, często zabierali ją na różne zawody, za które dziewczyna w większości wypadków zdobywała najlepsze nagrody. Nie licząc zwycięstwa, młoda dama, otrzymywała zwykle również coś od rodziców, za swoje poczynania.
Mimo to, wraz ze wzrostem i umiejętnościami, zaczęły wyłazić jej problemy z relacjami z rówieśnikami. Ciągano ją po różnych psychologach, głównie w troskę o dziewczynkę. Stwierdzano różne przypadłości: ADHD, introwertyzm, autyzm itd. Problem nie znikał, właściwie z każdym osiągnięciem robił się coraz poważniejszy.
W końcu, rodzice, bardzo z resztą słusznie, założyli, że po prostu nie można mieć wszystkiego. Może nie do końca zdawali sobie sprawę JAK działa ich dziecko, ale wciąż starali się być dla niej wyrozumiali.
W wieku nastolęctwa, dziewczynka zaczęła coraz bardziej drążyć sprawę swojego pochodzenia. Zaczęła się na poważnie kłócić z ojczymem, działać mu na nerwy. Atmosfera w domu skakała między sielanką, a wojną, głównie za sprawą Jeanne.
W końcu matka w bardzo poważnej rozmowie, poinformowała dziewczynę o tym, że nie jest córką mężczyzny, który ją wychował. Przyjęła to ze spokojem, ale potem wierciła o prawdziwego ojca dziurę w brzuchu matki. Kobieta, nie chcąc aby ta źle o niej myślała, opisała go więc w samych superlatywach. Dając przy tym córce nową broń przeciwko ojczymowi.
Z rodzinnego domu wyciągnęła ją TARCZA, która zauważyła jej ponadprzeciętne zdolności powtarzania cudzych ruchów. Zaproponowano jej naukę w elitarnej placówce agentów. Co prawda, jeszcze nie miała odpowiedniego wieku, ale jej opiekunowie, widząc w tym szansę dla swojej podopiecznej, zgodzili się oddać ją pod opiekę światowej organizacji. Licząc, że tam nabierze odpowiedniej ogłady.
Sama Finesse jako główny cel ma nie tyle naukę, co odnalezienie ojca, gdyż jest pewna, że ten znajduje się w szeregach organizacji.

Potencjał Bojowy:

Siła: 1/2/7 - 50 kg
Szybkość: 2/3/10
Zręczność: 3/5/6
Wytrzymałość: 2/3/5
Zdolności Bojowe: 2/5/5
Regeneracja: 1/1/8
Celność: 3/6/6

Inteligencja: 4/4/5
Projekcja Energii: 0/0/4

Punkty Reputacji i Sława: 0, anonimowa

Wyposażenie:

Broń: Preferuje walkę przy użyciu dwóch kijów zrobionych specjalnie dla niej przez inżynierów. Jednakże, jest w stanie nauczyć się walki każdą możliwą bronią, wystarczy tylko pokazać jej jak walczy nimi ktoś inny.

Pancerz: Tylko kostium treningowy, który bardziej jest strojem gimnastycznym niż pancerzem.

Plecak/Ekwipunek Podręczny: Nosi przy sobie pałki (trzyma je na specjalnych zaczepach przy udach), na ćwiczeniach korzysta z dostępnego sprzętu, a na wyprawy cywilne (nota bene dość rzadkie) wybiera się z portfelem, dokumentami i scyzorykiem.

Przechowalnia: Wszystko co udostępnia jej TARCZA

Lokum: Akademia TARCZY, ma własne pomieszczenie w jednej z baz

Środek Transportu (jeśli dotyczy): nie licząc podwózek od organizacji, to lubi jeździć rowerem lub na deskorolce.

Pieniądze: dostaje co jakiś czas kieszonkoweMoce:

~ Fotograficzne Refleksy - działa to na takiej samej zasadzie co te Taskmastera. Krótkie czynności (np. ciosy) wystarczy jej obserwować jej jednorazowe wykonanie, natomiast jeśli czynność wymaga większego skupienia, musi obserwować wykonywaną przez kogoś czynność przez dwie minuty. W przeciwieństwie jednak do staruszka, nie wypiera to jej wspomnień, bo jej mózg "dostosował się" do tej zdolności od samego początku. Wynika z tego co prawda jej upośledzenie w relacjach międzyludzkich, ale kto by się tym przejmował, w końcu broń nie ma się zakochiwać tylko działać. Zdolność ta, nie jest do końca opanowana przez Jeanne, w niektórych momentach działa bez udziału świadomości dziewczyny. Nie za bardzo też jeszcze wie, że jej umiejętności wywodzą się od jakiejś mocy.
Opanowanie Mocy: 2/5/5

Umiejętności:

~ jazda na rowerze,

~ jazda na deskorolce,

~  języki:
biegle:
- angielski,
- francuski,
- hiszpański,
"Kali lubić, Kali jeść":
- afrikaans,
- japoński,
- niemiecki,
- rosyjski,
kilka słów na krzyż:
- greka,
- łacina,
- chiński,

~ walka przy użyciu wzmocnionych pałek,

~ samoobrona,

~ czytanie z ruchu warg,

~ Fotograficzna pamięć - działa przy nauce języków i zapamiętywaniu zdarzeń. Nieważne jak stresująca sytuacja, Jeanne potrafi zapamiętać dużo szczegółów jeśli nie wszystko.

Informacje Dodatkowe:

~ poszukuje ojca, ale tego prawdziwego ~
~ nie lubi słodyczy ~Ostatnio zmieniony przez Jeanne Foucalut dnia Czw Cze 22, 2017 8:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Jeanne Foucalut


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2017

PisanieTemat: Re: Anything you can do, I can do better~   Wto Cze 20, 2017 12:51 pm

Done :3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 175
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

PisanieTemat: Re: Anything you can do, I can do better~   Czw Cze 22, 2017 2:09 am

1.
Finesse napisał:
Fotograficzne Refleksy - działa to na takiej samej zasadzie co te Taskmastera (ukończenia zajęcia - czynność krótka, dwie minuty - czynność długa).

Nie do końca rozumiem, co dokładnie masz na myśli (chodzi mi o nawiasy).


2. Fotograficzna pamięć to umiejętność, którą mogą mieć i zwykli ludzie, więc nie rozumiem, co robi w mocach.A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Jeanne Foucalut


Liczba postów : 24
Join date : 09/06/2017

PisanieTemat: Re: Anything you can do, I can do better~   Czw Cze 22, 2017 8:52 am

1. chodziło o naukę umiejętności. Już poprawiłam, mam nadzieję, że czytelnie.

2. Na wiki było w mocach (o ile dobrze ogarnęłam angielski tekst) ale przeniosłam do umiejek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
avatar
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 175
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia

PisanieTemat: Re: Anything you can do, I can do better~   Czw Cze 22, 2017 12:22 pmRanga: Anonimowa
Punkty: 0A NEW WORLD HAS

OPENED FOR ME
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored contentPisanieTemat: Re: Anything you can do, I can do better~   

Powrót do góry Go down
 
Anything you can do, I can do better~
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Formalności postaciowe :: Zbiór Kart Postaci :: Zaakceptowane-
Skocz do: