IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Kisa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Santanico Pandemonium

Liczba postów : 23

PisanieTemat: Kisa   Sro Maj 31, 2017 6:02 pm

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Renko

Liczba postów : 94

PisanieTemat: Re: Kisa   Sro Maj 31, 2017 7:08 pm

Cóż... nie ukrywam, Nath także swoje przeżył. Ponieważ zerknąłem w KP, proponowałbym neutralny, w stronę negatywu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santanico Pandemonium

PisanieTemat: Re: Kisa   Sro Maj 31, 2017 8:05 pm

W sumie to, wydaje mi się, że ich historie mają dużo podobieństw, oboje chcieli się zemścić na kimś kto zrobił im wielką krzywdę i to mogłoby być jakąś podwaliną do pozytywu. Jednak ona do wszystkich jest neutralna, a nawet trochę wrogo nastawiona przez to, że ją wszyscy wykorzystywali.
Z drugiej strony może się wydawać dla Nathana zła, a on przecież złych nie lubi więc aaaa może być dużo wersji. Całkiem fajna, pokręcona relacja może z tego wyjść.
Pytanie tylko czy już na siebie kiedyś wpadli? A raczej on na nią może? Czy chcesz to dopiero rozegrać?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Johnny Storm
Roznieć mój ogień

Liczba postów : 39

PisanieTemat: Re: Kisa   Sro Maj 31, 2017 8:08 pm

Cześć mój wunszowy aniele.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Renko

PisanieTemat: Re: Kisa   Sro Maj 31, 2017 8:21 pm

Cóż, osobiście wolałbym to rozegrać w dziale przeznaczonym na przeszłe wątki. Powód jest prosty- ta relacja może być pokręcona dość mocno.
Dlatego sądzę, że byłby to teraz neutral z odchyłami. Jak to możliwe?
Widzisz, mam na myśli, by w niektórych przypadkach stali ramię w ramię. By pokonać zło, musisz użyć jego metod. Nie oznacza to, że Nath zawiesi polowanie na nią- jednak da... dzień przewagi na ucieczkę. Traktowałby ją jako cel drugorzędny cel, czyli nie jest zbyt groźna. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Santanico Pandemonium

PisanieTemat: Re: Kisa   Czw Cze 01, 2017 10:18 pm

Rozegranie tego w przeszłości to świetny pomysł, tylko się zastanawiam czy sensowny.
Bo są dwie opcje. Albo Nathan wpadł do byłej świątyni, która robiła za bar, bo ona była tam uwięziona, a tam za bardzo raczej nie mieliby jak się poznać, bo ona się nie spoufalała z gośćmi.
A druga to taka, że jak już uciekła i chciała Malvado zabić i go szukała, mogli na siebie wpaść, a ona wtedy była bardziej zła niż dobra, bo chciała zrobić wszystko by zabić tego kolesia.

A tak to, ten neutral z odchyłami mi bardzo pasuje!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathan Renko

PisanieTemat: Re: Kisa   Czw Cze 01, 2017 10:32 pm

Druga opcja mi pasuje, i o czymś takim myślałem. Sądzę, że możemy tu... oczywiście jeśli by ci pasował taki plan, bo to odrobinę zmieni twoją historię...
Otóż proponuję, by Kisa przed dopadnięciem Malvado, pożywiła się jakimś człowiekiem. Dla uzyskania pełni sprawności. Spostrzeże to Nathan, co spowoduje wywiązanie się walki. Jednakże, w wyniku pewnych wydarzeń (Sądzę, że możesz uderzyć w czerń i biel)postanawia cię wesprzeć w dorwaniu Malvado. Cąła chwała należy do ciebie, ale asysta jest anioła. Co ty na to? To by wyjaśniło neutral z odychłami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kisa   

Powrót do góry Go down

Kisa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1