IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share
 

 Pytanie do postaci.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Ghost Rider
Ghost Rider
Okultystyczna Safanduła

Liczba postów : 63
Join date : 08/03/2017
Skąd : Z piekiełka

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyWto Maj 16, 2017 3:30 pm

Do nieba nie chodzę, bo jest mi nie po drodze.

Jeśli miałbyś do wyboru zjeść niemowlaka albo własną nogę to co byś wybrał? *Wcale nie jest psychopatą*
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyWto Maj 16, 2017 4:30 pm

Czemu miałbym to jeść? To jakiś ziemski zwyczaj?

Gdybyś mógł urodzić się jako ktoś inny, to kim byś był?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyWto Maj 16, 2017 5:55 pm

Hm... najlepiej jakiś ogromny dinozaur. Albo o, smok! Tak, fajnie byłoby być smokiem.

W walce opierasz się na sile czy technice?
Powrót do góry Go down
Johnny Storm
Johnny Storm
Roznieć mój ogień

Liczba postów : 40
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 9:37 am

Technice. Moja siła to tak... Mniej jest spektakularna.

Wolisz walczyć z X-23 czy z Ghost Girl?
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 6:03 pm

Zdecydowanie X-23!

Dzień sądu ostatecznego. Dostajesz wybór: przystąpić do Lucyfera i torturować dusze grzeszników lub dostać bezpieczną posadę w boskiej administracji?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 7:28 pm

Sądzę, że całkiem nieźle dogadałbym się z Lucyferem. Mam anielską cierpliwość i... kiedy trzeba umiem zrobić krzywdę.

Co Twoim zdaniem jest BARDZIEJ możliwe: Apokalipsa Zombie czy Katastrofa Naturalna, która zniszczy całą ludzkość?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 7:38 pm

Katastrofa naturalna. Chyba słyszał ktoś kiedyś o superwulkanach?

Wolałbyś pozyskać moce Magneto czy Profesora X?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 8:42 pm

Sądzę, że Magneto. Grzebanie w ludzkich umysłach nigdy mnie nie interesowało.

Zdarzyłoby ci się dziecko, co z nim zrobisz?
Powrót do góry Go down
Scarlet Witch
Scarlet Witch
Baba Jaga

Liczba postów : 259
Join date : 11/12/2016
Skąd : Transia/Sokovia.

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 9:16 pm

Ukocham, wychowam i rozpieszczę!

Wolałbyś zamienić się na dzień ciałem ze swoim największym wrogiem czy oddać swoją tożsamość komuś obcemu?
Powrót do góry Go down
Magneto
Magneto
Ojciec Roku

Liczba postów : 59
Join date : 01/04/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySro Maj 17, 2017 10:19 pm

Zamiana ciałem z największym wrogiem. To pewnie jedyna okazja, żeby zgolić Charlesa.

Jak wiele jesteś w stanie poświęcić, by osiągnąć swój cel?
Powrót do góry Go down
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyCzw Maj 18, 2017 7:06 am

Wątrobę, nerkę, jedno oko i wszystkie kończyny. Niekoniecznie moje rzecz jasna...

Gdybyś był pierogiem czym byś był nadziewany?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyCzw Maj 18, 2017 7:14 am

Mięsem? Krwią? Tym i tym? ... a ludzie się dziwią, że uważam ich za powalonych, kiedy mają tego typu rozkminy...

Umiałbyś poświęcić własne życie w celu uratowania cudzego?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyCzw Maj 18, 2017 9:50 am

Tak, bez wątpienia byłbym w stanie to zrobić.

Wszystko ewoluuje, mutuje, zmienia się i przekształca, nasze moce również - podobnie jak my - w jaką stronę chciałbyś/abyś by poszła twoja moc?
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyPią Maj 19, 2017 5:25 pm

Chciałabym móc dzielić się moją mocą szczęścia. Podczas walki z wrogimi jednostkami mogłabym wspomagać moich towarzyszy moją umiejętnością emanowania szczęściem. Każdy przyjaciel w polu mojego widzenia miałby szczęście po swojej stronie! Wtedy żadna potyczka nam nie straszna!

Hm, gdybyś musiał/musiała zrezygnować z dwóch swoich zmysłów, które byś wybrał/wybrała?
Powrót do góry Go down
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 3:34 pm

Aż z dwóch? Hm... Węch ii... i... Zmysł temperatury, czyli odczuwanie ciepła (lub jego braku) przez skórę... Niby figuruje jako zmysł. Tego to akurat chętnie bym się pozbył! Żegnajcie upalne dni!


Gdybyś na jeden dzień zmienił/a płeć: Co byś robił/a?
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 3:57 pm

Będąc facetem?
Hm, udałabym się pod adres 106 Pall Mall, St. James's, London i wparowała do Travellers Club.
Tak wiem, wiem na członkostwo czeka się miesiącami, ale ja miałabym tylko jeden dzień, dlatego też skorzystałabym z bardziej barbarzyńskich metod i na siłę wdarłabym się do klubu.

Hm, ryż czy makaron?
Powrót do góry Go down
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 4:01 pm

Zimniok. Ale jeśli już to... Hm... Ryż! Ryż jest spoko!


Jeden dzień możesz robić co tylko chcesz, bez żadnych konsekwencji prawnych, poczucia winy czy konsekwencji na zasadzie "pójdę do piekła" (Dla osób wierzących!). Co byś zrobił/a?
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 4:10 pm

Dwie rzeczy.
Zniszczyłabym, zrównała z ziemią Yulin w Chinach. Przy okazji wybiła większość mieszkańców. Nie będę mówić dlaczego, ale osoby zorientowane pewnym festiwalem chyba będą wiedziały dlaczego.
Druga okradła jakiś bank.

Hm, co byś zrobił/a Loganowi gdyby nie mógł w żaden sposób się na tobie zemścić? (dowolna rzecz)
Powrót do góry Go down
Clea
Clea
Female Hokus Pokus

Liczba postów : 114
Join date : 01/04/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 4:20 pm

Mocno bym go przytuliła! <3

Co byś zrobił, gdybyś dowiedział się, że zostało ci osiem dni życia?
Powrót do góry Go down
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 4:31 pm

Zaciągnął absurdalny kredyt. Albo! Wypożyczył książkę w bibliotece i obiecał, że oddam za dziewięć dni.

Pytanie do postaci. - Page 2 C5938d93b0eaa0579cf4aa4b5a6214f0_metals-and-dr-evil-meme-evil_625-324

Jedziesz pociągiem. Nagle do przedziału wpada Clown, nagi tłusty dziesięciolatek wysmarowany budyniem i dwie siostry zakonne uzbrojone w naostrzone makrele. Jak reagujesz i co robisz? *Wcale nie jest pijany*
Powrót do góry Go down
Pani Kar
Pani Kar
Kapryśna Pani.rar

Liczba postów : 619
Join date : 10/12/2016
Skąd : Mroczny wymiar

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 6:38 pm

Walę cie po pysku i każę przestać maltretować biedne dzieci na placu zabaw.

Czy brałeś kiedyś narkotyki?
Powrót do góry Go down
https://avengers-assemble.forumpolish.com
Logan
Logan


Liczba postów : 127
Join date : 19/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 6:46 pm

Wanda jest moim narkotykiem. Moją Heroiną.


Co według ciebie jest rzeczą, która pozwala odnieść sukces?
Powrót do góry Go down

Gość
Gość


Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptySob Maj 20, 2017 8:33 pm

SIŁA, POŻERANIE, MIAŻDŻENIE! ... a tak serio to zależy od tego co robisz. W biznesie jest to inteligencja i zdolność popełniania mądrych decyzji, w sporcie jest to wyćwiczenie, samozaparcie i samodyscyplina a w byciu mną mocne szczęki. To na logikę idzie wywnioskować, że nie ma jednego lekarstwa.

Jakimi trzema słowami mnie określisz?
Powrót do góry Go down
Neena Thurman
Neena Thurman


Liczba postów : 162
Join date : 22/04/2017
Skąd : Baza Projektu Armageddon, bagna Evergaldes, Floryda, USA

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyNie Maj 21, 2017 8:54 am

ZŁOŚLIWY, INTELIGENTNY, DUŻY.

Wybierz kraj/miasto do którego mógłbyś się wyprowadzić, ale wiedząc, że już nigdy nie będziesz mógł wrócić do swojej ojczyzny.
Powrót do góry Go down
X-23
X-23


Liczba postów : 91
Join date : 25/03/2017

Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 EmptyNie Maj 21, 2017 12:13 pm

Chcę zamieszkać w spokojnym, chłodnym miejscu. Alaska mi się podoba.

Kto jest dla ciebie najważniejszą osobą w życiu?
Powrót do góry Go down

Sponsored content



Pytanie do postaci. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytanie do postaci.   Pytanie do postaci. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytanie do postaci.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Kwiatki z Kart Postaci
» Wzór Karty Postaci
» Spis postaci zajętych
» Jaka piosenka pasuje do postaci wyżej?
» Rezerwacje postaci i zgłaszanie przedłużeń o termin KP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Avengers Assemble :: Strefa mroku i króliczków-zabójców :: Spam wszelaki-
Skocz do: